Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

Италианско преследване 2-ри Кръг 02-03.08.2008

Тази тема е заключена Next »

GT 51 снимка GT 51 31 юли 2008 - 23:40

:thu: Духом ще бъда с вас...Успех на всички участници :thu:
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 01 август 2008 - 23:05

винаги наи сериозните идват първи и веселия роджар е тук
Отговори

Гостpeshokn_* 02 август 2008 - 18:44

А сега нека отчетем опелското присъствие на италианското преследване. Нямам снимка само на самоковската корса, но се надявам Кака да помогне в начинанието. Състезанието продължава в момента, проточи се доста време, но определено имаше емоции - Дифчо (Дрифтчо) с бялото БМВ къса гуми, Алекс с червеното БМВ се пуска с Дифчо на дрифт състезание, ядохме, пихме и ни беше жега ... те тва е ... ядохме, пихме и се веселихме! :thu:
Следва продължение!

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  14.JPG (209,88K)
    Брой изтегляния: 26
  • Прикачен файл  13.JPG (199,76K)
    Брой изтегляния: 33
  • Прикачен файл  12.JPG (103,13K)
    Брой изтегляния: 22
  • Прикачен файл  1.JPG (236,2K)
    Брой изтегляния: 24
  • Прикачен файл  8.JPG (214,49K)
    Брой изтегляния: 18
  • Прикачен файл  7.JPG (203,36K)
    Брой изтегляния: 16
  • Прикачен файл  5.JPG (178,46K)
    Брой изтегляния: 24
  • Прикачен файл  6.JPG (104,74K)
    Брой изтегляния: 14
  • Прикачен файл  4.JPG (226,64K)
    Брой изтегляния: 19
  • Прикачен файл  2.JPG (172,06K)
    Брой изтегляния: 18
  • Прикачен файл  3.JPG (218,54K)
    Брой изтегляния: 21
  • Прикачен файл  11.JPG (220K)
    Брой изтегляния: 14
  • Прикачен файл  10.JPG (166,94K)
    Брой изтегляния: 17
  • Прикачен файл  9.JPG (142,11K)
    Брой изтегляния: 16
Отговори

Гостpeshokn_* 03 август 2008 - 18:48

Пускам и другите снимки, които не са пряко свързани с марката ОПЕЛ!

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

mitaraf снимка mitaraf 03 август 2008 - 20:23

За два дни се нагледах на толкова каране, че сега мога поне една седмица пеша да ходя, и да релаксирам. Най-много съжалявам за случилото се с Веселия Роджър, тъй като мисля, че този път щеше да покаже много. Уви малшанс. Тошко, следващия кръг съм на линия с кола, каквото и да ми коства това. Събирай и ти сили. Имаме да си наваксваме :thu:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 03 август 2008 - 21:42

аммм то ко е станало :thu: дайте инфо и за състезанието
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 03 август 2008 - 21:57

 mitaraf, на Aug 3 2008, 08:23 PM, каза:

За два дни се нагледах на толкова каране, че сега мога поне една седмица пеша да ходя, и да релаксирам. Най-много съжалявам за случилото се с Веселия Роджър, тъй като мисля, че този път щеше да покаже много. Уви малшанс. Тошко, следващия кръг съм на линия с кола, каквото и да ми коства това. Събирай и ти сили. Имаме да си наваксваме :thu:


мисла 4е доста трябва да ти се реванширам,благодаря за оказаната помощ, :thu: верно е 4е имаме да наваксваме и ще го направим-живи здрави;поздрави :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 03 август 2008 - 22:54

http://www.vbox7.com/play:98c74003 :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 03 август 2008 - 23:48

Кои са тия :thu: дет се чуват като фон на клипчето!?
Отговори

ickko снимка ickko 04 август 2008 - 00:03

Нек'ви горди пешеходци :thu: дето не знаят че след 2 дни Корсата тръгва и Роджър пак ше мачка :thu:
Отговори

Гостpeshokn_* 04 август 2008 - 00:11

Тъпаци някакви... какви може да са, щом се радват на подобна ситуация! Ето днес имахме лек спор, който ще продължи - определено!

http://osogovo-racin...hp?topic=331.15
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 04 август 2008 - 01:00

 Scorpion_BV, на Aug 4 2008, 12:48 AM, каза:

Кои са тия :mhihi: дет се чуват като фон на клипчето!?



 ickko, на Aug 4 2008, 01:03 AM, каза:

Нек'ви горди пешеходци :thu: дето не знаят че след 2 дни Корсата тръгва и Роджър пак ше мачка :thu:


Това мочета,е кюстендилски манталитет и етикет "запазена марка" си ни е!!!Срам,срам и позор.
Отговори

vasko-z снимка vasko-z 04 август 2008 - 08:18

какви два дни за 1 час беше готова но втория клас в коита роджарт се беше записал вече беше приклучил и ниможа да продължи
Отговори

kaka снимка kaka 04 август 2008 - 08:26

Тия, дето се чуват, са някакви от дрифтинга, при които си изкарах целия ден вчера :thu: заедно със Стефан със самоковската корса. Жалко, че Тошко не можа да покара малко повече в деня на състезанието - счупи първо вътрешно каре, а после и шарнир. Не ти върви в Кюстендил, Тоше... Добре поне, че хората са супер точни и гостоприемни и компенсират липсата на късмет :thu:

Аз лично се чувствам като добре препечена филийка след двата дни на слънце и със схванато рамо от това, че постоянно снимах, но състезанието беше доста интересно и завързано.

Квалификации Роджър

Квалификации Стефан от Самоков

Квалификации VaskoZ

Квалификации Роджър 2

Още квалификации

И още...

Corsa vs. Corsa - Стефан от Самоков срещу Венци от Благоевград

VaskoZ срещу Застава Юго

Владо Мантата :)

Шоу за публиката - синхронен дрифт с БМВ-та

Корсата на Стефан срещу Хонда

VaskoZ с вектра срещу Рено Клио

Владо Мантата срещу difcho

Корсата на Стефан срещу Ситроен Саксо

VaskoZ отново се падна срещу Заставата
Отговори

Гостpeshokn_* 04 август 2008 - 10:55

Тошко, направил съм ти регистрация в форума на Osogovo Racing Team. Васко каза, че са местили времето заради теб, но не сте успяли да поправите корсата.
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 04 август 2008 - 11:08

Няма да коментирам! Трябва да ви се случи за да разберете за какво става на вьпрос. Гадно, но така е вьв този спорт! Евала на Венци и Миро за оказаната помощ! :thu: :thu: :beer:

Забравих да спомена, че изцяло подкрепям мнението на Пешо за музика и тн. Все пак ние не сме професионалисти, заради това мисля, че някои неща можеха и да се споделят. Например, че стареца е искал допьлнително пари за пистата! Лично бих предложил група А2 да е цялата сьбота, а останалите в зависимост от времето което остава, защото са по-малко... така мисля аз! Няма да е толкова изморително, от моя гледна точка го казвам! :mhihi:

Васко не те коментирам теб, защото ти се ..... от тьрчане! Знам, че ти беше напечено и затова не сьм те занимавал с глупости! Какво ти е било на главата, само ти си знаеш!

Поздрави! :thu:
Отговори

kaka снимка kaka 04 август 2008 - 15:28

Ето ги и по-големичките клипчета, които не се събират във vbox:

Renault vs. Renault

Синхронен дрифт с БМВ-та

Владо Мантата вс. BMW турбо

Мерси, :dummy:
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 04 август 2008 - 23:51

Приятели, разбирам възгледите Ви относно недостатъците на проведеното мероприятие. Искам само да Ви кажа, че постигнатото като резултат е на ръба на инфарктното положение. Амбицийте ни са големи, но засега възможностите ни са такива. Повечето от Вас знаят, че всичко дотук е плод на развитие по време на самото състезание. Плюсовете и минусите сме ги отчели. Работим постоянно по подобряването на организацията, като стремежа е да останете максимално доволни и да можете да покарате и на воля, а не само в тесни рамки. /човек трябва да си излее малко и душата/. Негативите сме ги видяли и и на фона на ниския бюджет, спънките създавани ни от някои хора, ниското ниво на моторспорта в КН и все още личащото високомерие и пренебрежение от страна на някои кюстендилци, мисля че проведените два кръга са подвиг. Няма обаче да се отказваме, а критиките ги приемам градивно. Васко З е доказал, че няма да спре пред нищо, за да променим нещата и това състезание да стане още по-национално. Аз лично виждам напредък с всеки един кръг. Не мислете, че Осогово рейсинг като организатори няма да приемат чужда помощ. Всеки от Вас имащ желание може да се включи. Например Пешо е поканен лично от мен за съдия вместо мен на следващия кръг, тъй като както вече обещах на Тошко ще карам, та каквото ще да става. Колкото повече хора се включат, толкова по-организирано ще бъде. Пък и Пешо - ще видиш нещата от друг ъгъл. Нещата когато си затънал в лайната са далеч не толкова розови. И аз накрая ще завърша далеч по позитивно - със стискане на палци и не само това. Ще Ви пожелая късмет и добра подготовка за 3-ти кръг. Стягайте колите, излъжете си жените и да унищожаваме гуми. :dummy: :dummy:
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 05 август 2008 - 20:12

добре казано :dummy: :beer: :dummy:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg