Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Няколко въпроса относно Зафира

jeff снимка jeff 22 юли 2011 - 19:07

Здравейте колеги, имам няколко въпроса който ме вълнуват относно Зафира А 2001г.

1. Междуболтовото разстояние 5x110 ли е, и също ме интересува тези джанти дали ще станат:
ЦЪК

2: На Дисплея (МИД) има изгорели пиксели, почти нищо не се вижда, искам да знам заслужавали си да се прави или да си търся нов, и дали става дисплей от Вектра Б или трябва да си е от Зафира

3: Как се изправя третия ред седалки ?

4: И не на последно място искам да попитам какви недостатъците има 1.8 16V новия мотор (ако има де )

Благодаря предварително!
Мнението беше редактирано от jeff: 22 юли 2011 - 19:09
Отговори

V. Petrov снимка V. Petrov 23 юли 2011 - 07:14

1. Междуболтовото разстояние е 5x110. Така, че джанти 5х100 няма как да станат, а и гумите са по-малки (оригинално са 195х65х15.
2: Дисплей търси нов. Дали става дисплей от Вектра Б не знам.
3: Третия ред седалки се изправя като плъзнеш втория ред седалки напред и махнеш щората на багажника.
4: За мотора ползвай търсачката. При добра поддръжка от предния собственик няма недостатъци. В противен случай никой не е застрахован.
Отговори

CH_M снимка CH_M 23 юли 2011 - 10:49

Дисплея си се ремонтира успешно , само да попаднеш на майстор който го е правил многократно ,цената е определено по-ниска от тази на дисплей втора ръка и в неясно състояние , ако ти го "светнат" в моргата и видиш че работи перфектно - взимай го ...но пак не е ясно колко ще искара .
Май не става от Вектра Б , закрепването не е същото .
Отговори

jeff снимка jeff 24 юли 2011 - 18:03

Благодаря и на двамата, а относно дисплея май ще се търси друг..
Мнението беше редактирано от jeff: 06 юни 2012 - 19:26
Отговори

jeff снимка jeff 25 юли 2011 - 16:55

...
Мнението беше редактирано от jeff: 06 юни 2012 - 19:26
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg