Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Автомивка ?

astra_boy снимка astra_boy 30 август 2009 - 10:53

пичове аз си мия колата над пицарията тримата мускитари момчетата мият много читаво и за 11лв комплексно беше последно за цената дали е сащата не гарантирам но за качеството ви гарантирам мивката се казва даян :icon_wink2:
Отговори

Branimir снимка Branimir 22 октомври 2009 - 22:32

Колеги намерих рая :) Срещу Палах центъра където беше пазарчето направиха Автомивка ( не тая дето има и лъскава гумаджийница) момчетата са страОтни. Вътре и вънка 14 лв със препарати табло стъкла багажници - всичко ! И накрая като я измия и подсушат идва шефа им гледа колата отвсякъде вътре вънка и където има забележки ги кара пак да минават. Последния път имах едно лепкаво чудо върху колата .. едно петно беше като смола ама не беше смола и аз не успях да го махна с никакви препарати ама те го махнаха и без да надраскат или да матират боята :)
Отговори

iwanov снимка iwanov 12 ноември 2009 - 18:21

В кв. Аспарухово зад заведение "Водолей" /в близост до Лукоил/ мият и чистят добре и не вземат скъпо.
Отговори

Турист снимка Турист 24 декември 2009 - 13:48

Много Автомивки сте изредили, ама виждам, че тази, за която аз искам да ви кажа - още не сте я казали.

Само веднъж съм ходил на нея, но сякаш колата ми за по-дълго време остава бляскава и чиста след тая мивка.

Не се сещам , дали името й бе изписано на входа, но на картата за намаления, която ми дадоха пише IONIK (йоник).

Намира се под паметника на Българо-съветската дружба, недалеч от Пикадили Парк. Ако идвате от Златните и правите десен завой, за да слезете на булевард Васил Левски

(временен линк за 30 дни)

и първата Автомивка в дясно. Мият с Йонизирана вода. Цената е 7лв. А вътре и вън е 10лв. Цецо, че и тук има къде да се седне на топло :)

Доволен съм ;)
Мнението беше редактирано от Турист: 30 декември 2009 - 17:33
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 24 декември 2009 - 14:42

Вие колеги да нямате вързани ръце и аз съм бачкал в няколко мивки преди имам опит,но не е това въпроса.Аз като съм на работа сам си мия колата сам си я пера и чистя! За кво да ги храня онези отрепки като господ ми е дал ръце и сам мога си го свърша и така всяка седмица 2 пъти това правя и не е оправдание някой ми каже ама аз нямам време! :good:
Мнението беше редактирано от Николай Коев: 24 декември 2009 - 14:44
Отговори

ndachev снимка ndachev 26 декември 2009 - 22:58

Не всички имаме двор и водоструйка. Някой живеем в панелните гета.
Отговори

ccceco снимка ccceco 30 декември 2009 - 11:25

 Турист, на 24 Dec 2009, 13:48, каза:

Много Автомивки сте изредили, ама виждам, че тази, за която аз искам да ви кажа - още не сте я казали.

Само веднъж съм ходил на нея, но сякаш колата ми за по-дълго време остава бляскава и чиста след тая мивка.

Не се сещам , дали името й бе изписано на входа, но на картата за намаления, която ми дадоха пише IONIK (йоник).

Намира се под паметника на Българо-съветската дружба, недалеч от Пикадили Парк. Ако идвате от Златните и правите десен завой, за да слезете на булевард Васил Левски

(временен линк за 30 дни)

и първата Автомивка в дясно. Мият с Йонизирана вода. Цената мисля беше към 8лв.

Доволен съм ;)

Там не съм пробвал.Аз се мия на съседната/двете ги дели една мрежа/ -вътре и вънка 10 лв.Добре мият има и къде да приседнеш на топло докато ти оправят колата :fire:
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 08 януари 2010 - 22:08

 Николай Коев, на 24 Dec 2009, 14:42, каза:

Вие колеги да нямате вързани ръце и аз съм бачкал в няколко мивки преди имам опит,но не е това въпроса.Аз като съм на работа сам си мия колата сам си я пера и чистя! За кво да ги храня онези отрепки като господ ми е дал ръце и сам мога си го свърша и така всяка седмица 2 пъти това правя и не е оправдание някой ми каже ама аз нямам време! :n055:


Въобще не си прав!

Пробвах и Еко-то на Сливница и не съм доволен! Въобще навсякъде е абсолютна боза.
Мнението беше редактирано от Димитър Петков: 08 януари 2010 - 22:10
Отговори

Rodjero снимка Rodjero 08 януари 2010 - 23:57

баце пробва ли до военна болница мивката?аз от там съм доволен добре мият момчетата
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 09 януари 2010 - 10:56

Аз лично ходя единствено в тази "Радо" до военна болница околовръсното.Момчетата са супер.Много хубаво я сапонисват и после боята е като нова направо лъщи, а като е по-мръсничка сабарат грубо мрасотията после я сапонисват.Просто много съм оволен от тях :icon_twisted: :n055: :icon_twisted:
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 12 януари 2010 - 22:54

 Rodjero, на 09 Jan 2010, 0:57, каза:




 GeCaTa9909, на 09 Jan 2010, 11:56, каза:



Ще се пробват :icon_wink2:
Отговори

Сл@ви снимка Сл@ви 20 януари 2010 - 20:44

 GeCaTa9909, на 09 Jan 2010, 11:56, каза:

Аз лично ходя единствено в тази "Радо" до военна болница околовръсното.Момчетата са супер.Много хубаво я сапонисват и после боята е като нова направо лъщи, а като е по-мръсничка сабарат грубо мрасотията после я сапонисват.Просто много съм оволен от тях :devil-smiley-019: :icon_razz2: :mhihi:


точно за тази говоря и аз колега :blink:
Отговори

VIPER-a снимка VIPER-a 14 февруари 2010 - 04:08

преди карах такси, а тях ги мием по 3 пъти седми4но и отделно мия и моита кола, насъбрал съм впечатления и те са:

БЪРЗО и ЕВТИНО и относително ДОБРЕ - Лукойл на сливница
БАВНО и ЕВТИНО и КАЧЕСТВЕНО - АКВАРИУМ (вятърна мелница)
СКЪПО и КАЧЕСТВЕНО - Автокомплекс СТАРТ (бул Хр.Смирненски)

Аз лично се възполсвам от АКВАРИУМА когато имам време, а когато бъзам я пускам на четките на ОМВ-то в Чайка поне за външно и една прахосмукачка от вътре.
Отговори

Турист снимка Турист 14 февруари 2010 - 09:33

 VIPER-a, на 14 Feb 2010, 4:08, каза:

преди карах такси, а тях ги мием по 3 пъти седми4но и отделно мия и моита кола, насъбрал съм впечатления и те са:

БЪРЗО и ЕВТИНО и относително ДОБРЕ - Лукойл на сливница......




Колега, не се сещам къде на бул. Сливница има бензиностанция на "Лукойл".


Би ли ми разяснил?

Благодаря!
Отговори

VIPER-a снимка VIPER-a 15 февруари 2010 - 17:30

LUKOIL на Сливница даже са две една срешу друга (кръстовището на Сливница и Хр.Смирненски/Цирк.Площадка/). А аз кокретно говоря за тая която входа и е на Сливница посока кварталите преди светофара, Тя маи вече не е ЛукОйл(но от преди 2-3 месеца) че гледам са и свалили логото. А бе тая на която има Гумаджийница, Сервиз преден мост и Автомивка
Отговори

Владко снимка Владко 19 февруари 2010 - 00:31

 VIPER-a, на 15 Feb 2010, 17:30, каза:

LUKOIL на Сливница даже са две една срешу друга (кръстовището на Сливница и Хр.Смирненски/Цирк.Площадка/). А аз кокретно говоря за тая която входа и е на Сливница посока кварталите преди светофара, Тя маи вече не е ЛукОйл(но от преди 2-3 месеца) че гледам са и свалили логото. А бе тая на която има Гумаджийница, Сервиз преден мост и Автомивка


И двете бензиностанции не са лукойл от доооооооооста отдавна, да не казвам голяма дума но може и 2-3 години да са минали :unsure: Инак и аз съм доволен от нея мивка дето казваш :)
Отговори

chefu снимка chefu 09 март 2010 - 23:11

Привет, народе! :hahaha:
Виждам, че не сте писали за една мивка на околовръстното, над Цветния квартал - минавате под моста за Каменар, пътувайки към Военна болница, се пада в ляво (залена мрежеста ограда, зеелени навеси - лесно се забелязва;) )...аз ѝ викам Castrol, защото има такава реклама, но не знам как се казва :hahaha: Последният път не беше блестящо, но по принцип мият добре :)
Друг вариант (ако бързате, особено) е OMV до автогарата (стига да не се в другият край на града) - на самообслужване е и за 2лв ѝ удрям две струйки (на колата, не на мивката :moderator: ) и лъсва (ако не е много мръсна, разбира се)!
П.П. Инче на Еко-то на Сливница, също мият добре (и е денонощна!) ;)
Отговори

Monza_3.0_E снимка Monza_3.0_E 11 март 2010 - 02:02

Аз ходя ня автомивката м/у Шел и ЕОН доло до жп линията където минава там където продават табели се влиза вътре.. по принцип не мият много добре но ако потърсите Жоро (не съм аз :D) момчето се справя добре :)
Отговори

chefu снимка chefu 04 май 2010 - 00:40

Колеги, здравейте! :)
Във Варна отвори врати една нова мивка - на бензиностанция "Петрол" с/у "Технополис" (до двете кули). Мивката е автоматична (не, не драска боята или лака - гарантирано :icon_wink2: ). Миенето става доста бързо, имате избор от 4-5 програми (измиване, предварително измиване + измиване, четки за джантите (и те не драскат :drinks: ) - ако трябва да съм честен не ги помня всичките). Цените са земни - 4лв е вътрешното (е то не е автоматично, има момчета, които работят :newsm05_41: ) и (ако не се лъжа) 9лв е най-скъпата програма за външно (дано не бъркам цените :? ) - това е за леки коли. Както вече споменах миенете е бързо и същевремонно добро ;). Мивката е денонощна :mhihi: Аз един път съм си мил колата там и смятам да повторя, потретя и така :). Препаратите им са доста качествени. Пробвайте я - мисля, че ще останете доволни.
П.П. Ех, че хубава реклама им направих :mhihi: :flag: :61:
Отговори

rosko снимка rosko 17 май 2010 - 17:28

доволен сум от автомивка"ВОДОПАДА"над ромпетрол в Младост
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg