Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Автомивка ?

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 17 май 2010 - 18:41

Цитат

Инче на Еко-то на Сливница, също мият добре (и е денонощна!) ;)

Точно пък тя е голяма боза.Преди 1-2 дена бях там, колата не беше много мръсна ама като излязах нямаше особено голяма разлика.Да бях и фърлил 2 кофи вода щеше да е по чиста ;)
Отговори

Zygot снимка Zygot 18 май 2010 - 00:20

2 пъти я мия докато обядвам в гюрлата(мебелна палата) и чесно казано имат доста пропуски.

Измих я веднъж в автомивката под военна болница там са по-добре.
Повече пъти гледам сам да си я мис обаче рядко ходим с моята на село. :(
Отговори

mafiota^^^ снимка mafiota^^^ 23 юли 2010 - 21:54

А някой случайно да знае как стоят нещата със това цък
Отговори

Branimir снимка Branimir 28 юли 2010 - 05:17

Добре звучи .. мисля да я пробвам ..

А колеги я кажете сега във Варна къде има пароструйки с монети ? щото сега като вали всеки ден не си заслужава да давам 10-15 лв да ми я измият и за един ден да е пак мръсна. Преди ползвах услугите ма пароструйките срещу ХЕИ ама ги затвориха данъчните :dance: .Там за 2-3 лв си я миех перфектно отвънка :)
Отговори

VeJLiVMoRKoV снимка VeJLiVMoRKoV 28 юли 2010 - 08:16

Колега, пароструйки с монети има на ОМВ-то на автогарата. Пускаш левчето и кефиш.   :dance:

Поздрави  :icon_wink2:
Отговори

pu3Xopuse снимка pu3Xopuse 28 юли 2010 - 18:38

 Branimir, на 28 Jul 2010, 6:17, каза:

Добре звучи .. мисля да я пробвам ..

А колеги я кажете сега във Варна къде има пароструйки с монети ? щото сега като вали всеки ден не си заслужава да давам 10-15 лв да ми я измият и за един ден да е пак мръсна. Преди ползвах услугите ма пароструйките срещу ХЕИ ама ги затвориха данъчните :dance: .Там за 2-3 лв си я миех перфектно отвънка :)


Сериозно ли :icon_wink2: Кога ги затвориха, и аз ходя там от време на време да я къпя :mhihi:
Отговори

Владко снимка Владко 28 август 2010 - 11:12

За автомивка с монети аз знам за под Военна Болница (Червената автомивка, дето има и сервиз в съседство), ОМВ-то на автогара, ЕКО-то на Сливница/пирамидата..
Отговори

Zygot снимка Zygot 12 септември 2010 - 16:53

Последно ходих за вътрешно и външно почистване в автомивка срещу цирковата площадка, отвътре не я бяха пипнали тук таме забърсано с парцал ,но калта си седи друг път няма да стъпя там.
Отговори

Николов81 снимка Николов81 10 октомври 2011 - 11:09

 astra_boy, на 30 август 2009 - 10:53, каза:

пичове аз си мия колата над пицарията тримата мускитари момчетата мият много читаво и за 11лв комплексно беше последно за цената дали е сащата не гарантирам но за качеството ви гарантирам мивката се казва даян :icon_wink2:

и аз я мия там от нз може би 2-3 години
Отговори

oggie снимка oggie 28 ноември 2011 - 00:00

Аз ползвам две . Едната е Даян до Тримата мускетари 15лв вътрешно, външно, табло, стъкла . Доста добре се справят и даже мажат гумите с ония ефект мокри гуми или нещо от сорта - изглеждат лъскави . И другата не и знам името намира се преди ОМВ на Автогарата точно м/у ОМВ и канала се влиза и веднага в ляво се намира - вътре, вън, багажник , табло - 12лв ползват доста силна активна пяна не е за препоръчване за автомобили които не са с оригиналния си лак .
Отговори

naze снимка naze 14 януари 2012 - 19:27

Водопада е най-добрата на която съм ходил и много приятели са доволни също до нея Малила-та там вече със бар с билярд и други екстри и на двете мият добре а колкото до цените не се сещам мисля че е по 8/9 лева вътре-вън но вече не ходя там че преди година и нещо работих на автомивка Рийс във Владиславово срещу Пени Маркет(ама точно срещу входа на паркинга на пенито) и сега ходя там и без тва ми е в квартала моята я мият перфектно че някой път и помагам (бърша си праговете и вратите от вътре което е голям проблем на много мивки) пари я ми вземат я почерпя по бира или кафе ам ... мият момчетата качествено 8 лева вътре вън което включва пръскане на гумите с гланц , стъклата с вестник (най-доброто за 1 стъкло) и праговете ако напомните на мияча и прага на багажника а и си зависи от "стимула" сега едни 2 лева са си нищо а разликата е огромна :) те момчетата за тва бачкат от личен опит казвам не че не се страят но все пак едни 2 лева променят качеството :)
Отговори

ji4kata1 снимка ji4kata1 22 февруари 2012 - 02:34

Колеги защо не опитате с автомивка С///АМГ квартал аспарухово пътя към галата.Аз работех там и знам за какво става на въпрос вътре-вънка 1час но колата става като нова опитайте няма да згрешите.
Отговори

VeCtrA-B 1.6 16v снимка VeCtrA-B 1.6 16v 03 март 2012 - 11:17

Здравейте колеги търся къде в варна ще ми измият най добре двигателя и съответно да знаят какжо правят да не насерат компютара нещо с тази водоструика. Някои ако има някакви предложения от опит да пише . БЛАГОДАРЯ!
Отговори

jonu6 снимка jonu6 03 март 2012 - 12:57

Автомивката която се пада между Пикадили Младост и Мр.Бриколаж е много добра (поне според мен) стараят се момчетата :)
Отговори

qsencho снимка qsencho 12 юни 2012 - 07:46

момчета автомивка Синтетик .... на вятърна мелница !! :) отидете пробвайте и сами ще се обедите :))) повече няма да говоря ;))))) комплексното измиване е повече от перфектно :)
Отговори

Veso31 снимка Veso31 31 август 2012 - 19:45

От доста време си мия,колата на автомивката под Лидъл Владиславово едно време се казваше Оазис сега мисля е Варна има и гумаджия там,та момчетата се справят перфектно та чак немога да се хвана за нещо :a049:
Отговори

Гостvaskodagama_* 15 октомври 2012 - 09:06

 Veso31, на 31 август 2012 - 19:45, каза:

От доста време си мия,колата на автомивката под Лидъл Владиславово едно време се казваше Оазис сега мисля е Варна има и гумаджия там,та момчетата се справят перфектно та чак немога да се хвана за нещо :a049:


Колко пари е външното?
Отговори

BAGA снимка BAGA 11 януари 2013 - 17:43

Здравейте.Аз съм доволен от автомивка M&G.Намира се над мол Варна посока затвора,над кауфланд,входът на циркова площадка.
Момчетата се стараят и за някой лев бакшиш колата става лимка.Имат хубави препарати.Иначе цените са като навсякъде но поне чистят!!!
Отговори

spoxer снимка spoxer 23 януари 2013 - 22:06

Скоро ходих на Сливница, срещу стадиона има една бензиностанция(няма да казвам коя, че да не правя реклама). За 9 лева вътре вън и беше добре.
Отговори

MrAsNiKa снимка MrAsNiKa 24 януари 2013 - 20:29

До сега от автомивка "Пред вкъщи с маркуча" по хубава не съм посещавал.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg