Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Silvercrest cdv-710

dancho_nakov снимка dancho_nakov 18 октомври 2012 - 14:42

Ето с какво се сдобих днес :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

А някой досега имал ли е някакви контакти с такъв модел dvd?
Иначе още не съм го включвал, понеже в моя Опел понеже през 89-та година не са знаели какво е евробукса и трябва да преправям всичко и няма смисъл понеже тоя месец трябва да има нов заместник :)
/при първа възможност след като го включа, ще кача клипче с ревю/
Че и пустите производители сложили книжка само с Испански и Португалски.. а ся де :/ ..
Отговори

dancho_nakov снимка dancho_nakov 18 октомври 2012 - 14:48

А и да попитам някой по-компетентен, който е връзвал двд-та.. Пише, че има 1 кафяв кабел /и на самия кафяв кабел има лепенка Parking/, че твабва да се върже към ръчната спирачка? Това за какво точно се прави? И има ли проблем, ако при пробата не го вържа??
Отговори

CH_M снимка CH_M 18 октомври 2012 - 16:35

 dancho_nakov, на 18 октомври 2012 - 14:48, каза:

А и да попитам някой по-компетентен, който е връзвал двд-та.. Пише, че има 1 кафяв кабел /и на самия кафяв кабел има лепенка Parking/, че твабва да се върже към ръчната спирачка? Това за какво точно се прави? И има ли проблем, ако при пробата не го вържа??

Свързваш го на "маса" тоя кабел и си готов .
За марката ,като продукт - без коментар.
Отговори

dancho_nakov снимка dancho_nakov 18 октомври 2012 - 17:27

 CH_M, на 18 октомври 2012 - 16:35, каза:

Свързваш го на "маса" тоя кабел и си готов .
За марката ,като продукт - без коментар.

Защо много ли са зле като качество?
Мнението беше редактирано от dancho_nakov: 18 октомври 2012 - 17:28
Отговори

titan22 снимка titan22 18 октомври 2012 - 18:22

Колегата посто е влюбен във 2-3 марки и друго не признава,ако на теб ти харесва като звук,визия и т.н. не се хващай на подобни изказвания.Аз не се съобразявам на кой какви са предпочитанията,а какво на мен ми харесва-все пак аз ще го ползвам.
Отговори

dancho_nakov снимка dancho_nakov 18 октомври 2012 - 18:28

 titan22, на 18 октомври 2012 - 18:22, каза:

Колегата посто е влюбен във 2-3 марки и друго не признава,ако на теб ти харесва като звук,визия и т.н. не се хващай на подобни изказвания.Аз не се съобразявам на кой какви са предпочитанията,а какво на мен ми харесва-все пак аз ще го ползвам.

Да, прав си колега :)
Но не мога да дам 600-700 лева са dvd.. при положение, че ще зимам кола и ще й слагам газов инжекцион /BRC/ и дюзите съм поръчал keihen..
Иначе двд-то има много приятен дизайн, и доста екстри.. + това може като е изваден дисплея да се завърта на една страна - 30 градуса.. понеже стандартно е централно, но за по-голямо удобство може и да се върти.
Като го кача за проба ще го снимам и така :)
+ това сега съм си поръчал камера за задна като ползвам и много удобно ще стане :)
Отговори

titan22 снимка titan22 18 октомври 2012 - 19:40

Добре де,тогава защо питаш за нещо което така или иначе няма да взимаш?Моя съвет е да си определиш кое от нещата които искаш да правиш ти е приоритет,ако взимаш кола-първо я купи,прегледай я за задължителната профилактика-ремъци,ролки,масла,филтри,накладки и т.н.,а музиката е на последно място.
Отговори

dancho_nakov снимка dancho_nakov 18 октомври 2012 - 19:52

 titan22, на 18 октомври 2012 - 19:40, каза:

Добре де,тогава защо питаш за нещо което така или иначе няма да взимаш?Моя съвет е да си определиш кое от нещата които искаш да правиш ти е приоритет,ако взимаш кола-първо я купи,прегледай я за задължителната профилактика-ремъци,ролки,масла,филтри,накладки и т.н.,а музиката е на последно място.

Колега, относно консумативи, ремонти и т.н. всичко съм си оредил, понеже баща ми има автосервиз и от познат ще я взимам колата без никакво оскъпяване от Германия :) От мен си правя двд подарък :)
Относно колата ще я оставя изненада и нямам търпение да се получат по-бързо нещата, понеже търся определен мотор и екстри + изпълнение на купето :)
Мнението беше редактирано от dancho_nakov: 18 октомври 2012 - 19:53
Отговори

CH_M снимка CH_M 18 октомври 2012 - 20:15

 titan22, на 18 октомври 2012 - 18:22, каза:

Колегата посто е влюбен във 2-3 марки и друго не признава,ако на теб ти харесва като звук,визия и т.н. не се хващай на подобни изказвания.Аз не се съобразявам на кой какви са предпочитанията,а какво на мен ми харесва-все пак аз ще го ползвам.

Не в 2-3 марки,а пРосто във всички съм влюбен до уши .....
Добре че е пълен пазара с "кучи марки" че иначе сервизния бранш ще умре от глад :smile3560:
Отговори

titan22 снимка titan22 18 октомври 2012 - 20:25

Абе за теб и LG е куче марка,нали ама нещо почваш да се объркваш в последно време,вместо да кажеш на хората кое как е ти предпочиташ да се правиш на велик. :newsm05_41: :devil-smiley-019: :moderator:
Отговори

CH_M снимка CH_M 18 октомври 2012 - 21:44

 titan22, на 18 октомври 2012 - 20:25, каза:

Абе за теб и LG е куче марка,нали ама нещо почваш да се объркваш в последно време,вместо да кажеш на хората кое как е ти предпочиташ да се правиш на велик. :newsm05_41: :devil-smiley-019: :moderator:

И какво искаш да му кажа бе? При свършен факт ? Да е питал преди да е купувал, можеше да искажа мнение ,а той да си преценява да го вземе или не ....
И нещо взе да ми се правиш на адвокат май?
Не си ти човека дето ше дава оценки кой е велик и кой - не .....
Отговори

titan22 снимка titan22 18 октомври 2012 - 22:14

Пич,недей да си изпускаш нервите,адвокат ще ти стана само когато си платиш,но стига сме цапали темата на колегата.Жив и здрав бъди.
Мнението беше редактирано от titan22: 18 октомври 2012 - 22:14
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg