Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Omega B

Крушки HB4

SPD снимка SPD 19 февруари 2011 - 15:28

Колеги имам едно питане относно крушките за халогените на моята Омега.

По каталог в сайта на Philips ги дават, че трябва да са някакви Philips type number 9006 Technical number (ECE) HB4
. В един друг сайт пише, че са HB3, а в българските сайтове откривам само ксенонови.. Някаква идея откъде мога да си намеря такива, само че обикновени и да светят бяло/синьо? В 3-4 магазина като попитах за такъв модел ме гледаха леко като извънземни :D
Отговори

Vectra_Caravan снимка Vectra_Caravan 19 февруари 2011 - 15:42

Действително светещи бяло/синьо са само ксеноновите, на philips има blue vision които наподобяват обаче са и доста скъпи, сваляш едната крушка от халогена и като им покажеш крушката те ще се ориентират каква си търсиш, тези на philips за късите които взех аз бяха около 90 лева и бяха май H4, тези за халогените май бяха по 107лв, но не съм много сигурен.
Отговори

SPD снимка SPD 19 февруари 2011 - 15:45

Хм.. те ксеноновите са по 19-20 лв, а обикновените как да са толкова скъпи?
Отговори

Vectra_Caravan снимка Vectra_Caravan 19 февруари 2011 - 17:38

На philips са толкова, те и обикновените затова светят жълто, само че за да сложиш ксенонова крушка ти трябва инсталация за ксенон която ти е пак толкова. Ако намериш по-евтино още по-добре. Но ти питаш за бели/сини и аз като теб търсех predi и единственото и най-близко с достатъчно качество беше това, в комплекта за къси имаше и крушките за габарити.
Отговори

Ludmil M. снимка Ludmil M. 19 февруари 2011 - 21:24

има един магазин след театър София. Там разбират и има всякакви крушки. Те ще ти помогнат
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg