Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за ароматизатори и други смръдливки

TOTTI868 снимка TOTTI868 26 ноември 2011 - 01:26

а да попитам има едни ароматизатори в кутиики,пластмасови и се продуп4ва кутииката и така мирише-някои ползвал ли ги-трайни ли са
Отговори

GSi R снимка GSi R 26 ноември 2011 - 13:07

Имах едно такова с мириз на малини а като го пробих колата смърдеше на маслини
Отговори

Гостreaktor5_* 19 декември 2011 - 22:42

Нигрин или др.Маркус от Пикадили
Отговори

oleg_krumov снимка oleg_krumov 02 януари 2012 - 08:38

AREON - "BLACK ICE" е ароматизатора!!!!!!!!!!!!
Отговори

Гостopel cars_* 02 февруари 2012 - 13:16

ароматизатора e FRESH- Blue Ocean
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 02 февруари 2012 - 19:15

Преди време един приятел ми беше казвал, че си вземал някаква кутийка с AREON GEL и му изкарала цифра време. Незная обаче за кой от двата вида 'кутийки' е приказвал, някой ако има впечатления нека сподели, моля. :icon_wink2:

Колебая се между 2-отделни вида, но от един и същи тип, ето ги и тях..

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

ivan2006 снимка ivan2006 23 февруари 2012 - 10:44

Аз използвам този вид самоче папая и съм много доволен
Публикувано изображение
[/quote]
Отговори

rockstarr снимка rockstarr 23 февруари 2012 - 16:38

Останах със смесени 4увства, като си купих голяма кутийка от тия Ареон Гел - съдържанието на голямата е колкото на малката - гела е подпрян с "поставка"
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 23 февруари 2012 - 16:50

 rockstarr, на 23 февруари 2012 - 16:38, каза:

Останах със смесени 4увства, като си купих голяма кутийка от тия Ареон Гел - съдържанието на голямата е колкото на малката - гела е подпрян с "поставка"


-А равномерно ли ароматизира, или като се отвори е много силно.. пък после да намалява и аромата да става много слаб !? :confused:
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 23 февруари 2012 - 17:01

и в крайна сметка има ли ароматизатор който да ароматизира хубаво в продължение на месец
Отговори

rockstarr снимка rockstarr 24 февруари 2012 - 10:58

 DALGONSKi, на 23 февруари 2012 - 16:50, каза:

-А равномерно ли ароматизира, или като се отвори е много силно.. пък после да намалява и аромата да става много слаб !? :confused:


Наистина нямам спомен, ама ги отхвърлих като варият още тогава и си перкам с тия дървените ареон, поне са под 2лв. на ЕКО има едни плоски пластмасови, пак 2лв, дето е с щипка за решетката на парното - то доста ми изкара - може би 2-3 месеца

ето тия
http://areon-fresh.c...products/vent7/
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 24 февруари 2012 - 20:02

Тия на духалките ми идват по-силни от необходимото, пък и струва ми се свършват бързо. А дървените шишенца, виж от тях съм най-доволен като цяло. Преди време напипах промоция в Кауфланд, бяха по 1.60 и взех 5-6 бройки. Половината ги подарих, останаха ми 3 бр. последната, от които сложих от ония дни.. С тея трите изкарах да не кажа голяма дума, ама почти една година! Като през цялото време се радвам на един приятен и ненатрапчив аромат. Незнам другите как процедират, но аз не махам пластмасовата тапа, ами и правя дупка с шило.. за тва и миризмата е равномерна и не прекалено силна, едновременно с това са и дълготрайни. :icon_wink2:
Отговори

boichev снимка boichev 24 февруари 2012 - 22:50

Колега, мен лично не ме събаря за давам по 1-2 лева за ароматизор през 2-3 седмици, само колата да ухае на хубаво. :icon_wink2: Те нафтата направиха 2.72 на Петрол, ние за едни ароматизатори сме седнали да се вайкаме че не изкарвали дълго.. .... :surrender:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 25 февруари 2012 - 18:26

 boichev, на 24 февруари 2012 - 22:50, каза:

Колега, мен лично не ме събаря за давам по 1-2 лева за ароматизор през 2-3 седмици, само колата да ухае на хубаво. :icon_wink2: Те нафтата направиха 2.72 на Петрол, ние за едни ароматизатори сме седнали да се вайкаме че не изкарвали дълго.. .... :surrender:


Батко, темата е за ароматизатори, или греша !?? Ся и маслото е консуматив и имал-нямал пари всеки го сменява, ама има тема ненайси колко страници - проблем ли е и тя ? Аз не съм за 2-3 или 5 лева, темата за задаване на въпроси и споделяне на впечатления. Ти може да искаш колата да ти мирише и да усеща от километър, аз може да искам лек приятен полъх само - немога да питам ли ? Баси, наистина в нашите форуми всеки почва да ти обяснява колко си тъп.. :kuku:
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 10 март 2012 - 15:18

Да споделя още един ароматизатор,който много ми хареса.Ареон Мон (хартиените) ванилия и шоколад,но нещо ми идва по-силен от необходимото и ще го махам :mhihi:
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 26 март 2012 - 16:44
Отговори

Blair Project снимка Blair Project 26 март 2012 - 15:32

Пробвайте това:

http://www.areon-fre.../Coffee-big.jpg

На всеки, който съм качил, му прави впечатление
Отговори

Opel_Omega_A снимка Opel_Omega_A 26 март 2012 - 20:34

Аз използвам Ареон Спорт Лукс Голд и съм много доволен изкарва около месец.

http://areon-fresh.c...ucts/sport-lux/
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 06 май 2012 - 19:51

Колеги предложете някой ароматизатор,който обаче не се окача, или не е за духалките, че нямат нещо много ефект бързо свършват.
Последно бях с Ареон Вент7, но нещо миризмата е почти никаква.
Мисля да пробвам някоя консерва. Споделете впечатления кои са най-хубави като марка, аромат и тн.
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 06 май 2012 - 21:12
Отговори

Siskoбг снимка Siskoбг 06 май 2012 - 23:30

 Opel_Omega_A, на 26 март 2012 - 20:34, каза:

Аз използвам Ареон Спорт Лукс Голд и съм много доволен изкарва около месец.

http://areon-fresh.c...ucts/sport-lux/


И аз съм със същия, много готин аромат, при това е сравнително траен.
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 09 май 2012 - 08:00

В момента ползвам тези ароматизатори, като ги защипвам на духалките под предните седалки, тези които обдухват в краката на пасажерите. Аромата е приятен, а когато стане по-натрапчив просто сменям посоката на въздушната струя. Иначе съм много доволен и от шишенцата Areon Fresco с този аромат
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg