Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

СреШТата на 1-ви

Тази тема е заключена « Prev

drmirchev снимка drmirchev 29 май 2008 - 20:40

Нека си има тема и за тая среща,

Колкото до 525-цата :mhihi: може... може..... всичко е възможно, има и 530 , даже и с V12 48V съм виждал, въпроса е колко пари смятам че е нормално да излиза една кола на месец и дали си струва за едната марка да ги дава човек.
Отговори

Iv0 снимка Iv0 29 май 2008 - 20:52

 drmirchev, на May 29 2008, 09:40 PM, каза:

Нека си има тема и за тая среща,

Колкото до 525-цата :dummy: може... може..... всичко е възможно, има и 530 , даже и с V12 48V съм виждал, въпроса е колко пари смятам че е нормално да излиза една кола на месец и дали си струва за едната марка да ги дава човек.


За бмв никога човече...
Виж ако е за опел хм :doh: <_< :mhihi:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 29 май 2008 - 21:04

Неделя съм там със или без кола :)
За долу на буните ще си помисля ама сигурно и там ще съм...

Ми за какво му е на колегата drmirchev 525 след като неговата върви колкото 525, от по старичките е, има клима full екстри само няма кожа.... Щом има това и не е доволен явно другаде е проблема....
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 29 май 2008 - 21:18

Ми много ме изкефи на колегата Марго калибрата как върви.Даже и GTE-to дето е на мойте години адсkата върви.БМВ-то не е за пържене нито за юркане че като почна завоите да ги земам по остро ми се разпилява порцелановия пепелник и ми падат портретите от стените :mhihi:
Отговори

yasmania снимка yasmania 30 май 2008 - 08:01

Психари всякакви тука ... не всичко е вървене, иска се и щипка лЮбоФ
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 30 май 2008 - 09:05

 yasmania, на May 30 2008, 09:01 AM, каза:

... не всичко е вървене, иска се и щипка лЮбоФ


Не знам дали би могло да се каже по добре :mhihi: :dummy: :doh: .Мога само да допълня с лафа:"Любими много но само една си струва"
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 май 2008 - 17:38

може да отразя за малко.

По въпроса за вървенето, всеки да взема това което може да кара. Ако не моиш си позволиш разхода на бенз на една кола, да и сменяш гуменетките и т.н. много ясно че и да си я купиш тя няма да върви :). Номера е от раз да си направиш сметката че да не трябва да сменяш коли докато намериш своята, тогава се набутваш мъжката. А най-голяма тъпотия е да се водиш по акъла на другите, седни пробвай карай това онова... не бива колата да е нещото с което другите да те харесват и уважават. Важното е на теб мноу да ти харесва и да можеш да си я позволиш!

Спирайки се навреме надявам се, ще кажа че темата е интересна за неделно кибик разискване. BMW 525 или Calibra 16V :mhihi:
Отговори

S.Iliev снимка S.Iliev 30 май 2008 - 17:59

Калибра "Шеснайсеее ве" е истината!!!!
Отговори

Владко снимка Владко 30 май 2008 - 20:00

Нека не обръщаме темата на опел вс. другитемарки, НО аз лично смятам, че БМВ е на светлинни години от Опел дося в гадни БМВ-та много малко съм се качвал колкото и занемари да са просто качеството на сглобката и материалите е на мноооооого по-високо ниво.. 99% от нас карат опели, просто понеже друго не могат да си позволят, останалия 1% са заблудени :mhihi: Да се самозалъгваме, че опел е по-добра кола е доста глупаво и смешно :dummy:
Отговори

Emporio снимка Emporio 30 май 2008 - 22:14

ууууу така като гледам темата е много изяснена за срещата на 1-ви :mhihi: едно мнение и после опел срещу всичко......

аз ще се завъртя неделята...

а за калибрата.... (все едно Е36 или Е34) морално остаряла барака (без да се обиждат хората) .... :)

а като цяло ,това че карам опел,не ме кара да мисля че ОПЕЛ имат много много шанс във двубой със Ауди, БМВ, ФВ, МБ, и тн.......... реалност ко да прайш :dummy:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 30 май 2008 - 22:33

Данък обществено мнение някои го плащат яко, лафове от сорта "всичко което искам от една кола е газария", "не карам бмв за да давам предимство" или "от както имам мерцедес(бмв) не мога да спра да е....ба" и други такива много се чуват напоследък.Но нека има спор така ще се види кой колко струва. :mhihi: <_< :dummy: :doh:

БМВ на 10-15 год.=морално остаряла барака
ОПЕЛ на 10-15 год.= ???

:mhihi:

тука май усетих враждебност
Отговори

Emporio снимка Emporio 30 май 2008 - 22:38

 drmirchev, на May 30 2008, 11:33 PM, каза:

Данък обществено мнение някои го плащат яко, лафове от сорта "всичко което искам от една кола е газария", "не карам бмв за да давам предимство" или "от както имам мерцедес(бмв) не мога да спра да е....ба" и други такива много се чуват напоследък.Но нека има спор така ще се види кой колко струва. :mhihi: <_< :dummy: :doh:

БМВ на 10-15 год.=морално остаряла барака
ОПЕЛ на 10-15 год.= ???

:mhihi:

тука май усетих враждебност



точно обратното , и двете коли са 'морално остаряли',за да се изкарват некви луди изказвания за тях, относно тях е текло текло....... та идеята е че калибрата е по голям кош от 5-цата.... но всеки с неговото мнение :)))
Отговори

WILLY снимка WILLY 30 май 2008 - 22:42

Аз също ще отразя ,ако не ми се обадят за работа де :dummy: ъ ъ звучи като спам :mhihi:
Отговори

TISSOT снимка TISSOT 30 май 2008 - 23:44

За по ербапите мога да коствам 5-10 кила бенз,да подушим приятния аромат на асвалта и сликове... :mhihi: :mhihi: <_< :doh: :kotva: :dummy:

В кръга на шегата...аз ще съм за риба но мисля че ще мога да се измъкна за малко,но необещавам.
Отговори

yasmania снимка yasmania 31 май 2008 - 08:25

Цитат

точно обратното , и двете коли са 'морално остаряли',за да се изкарват некви луди изказвания за тях, относно тях е текло текло....... та идеята е че калибрата е по голям кош от 5-цата.... но всеки с неговото мнение :)))



Така пак некви филми некакви калибри ли бмвта ли .... за мен неможе да става дума за сравнение, къде е едното, къде другото. Отговора на спора е даден още в цената на производителите, когато машините са били чистак нови - Калибра с Фулл екстри = на едиколко си мъни, а БМВ с фулл екстри - сигурно 2 пъти повече мангиз. И като клас са съвсем различни, калибрата е пълен кокошарник в сравнение с комфорта и возията което може да се усети в едно такова БМВ, да не говорим колко от екстрите в модификацията на бавареца дори не са присъствали в кифлите на инженерите на опел като са се чудели какви модификации ще се правят за пазарните сектори.

От друга страна това което радва хора като мен да речем, е непреходният според доста студия и имена дизайн, стабилността на колата като поведение и висока скорост, както и ултра лесната потдръжка, в това число и евтината и цена.
Като включим и динамиката която предлага спрямо разхода на гориво ...

Достатъчно причини, за да карам Опел !

Така де... за съвсем далечни неща става въпрос ... но факта е един - ако имам пари да си купя 6- та серия примерно, никога няма да се замислям за GTC .

както и ако мога да карам Ламбо, 6-та серия няма и да я загледам на пътя.

нека мислим като големи хора ...


А по темата ... леле, станах и аз спамер в тея теми, ма кво да направя като се връзвам на разни акъли




В неделята ако изпращя много, може да мина .... влязох отново в серия заради бездъnното МЕИ и желанието на хорицата там да не си земвам проклетата магистратура ...

ако остане време ми се иска да мина, знам къде, знам и кога.
See yaaaa
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 31 май 2008 - 12:44

само да вметна нещо по "морално остарял" определението. Нека не го бъркаме със моментно състояние на конкретни коли и т.н. щото кочини има навсякъде и от всички марки. Иначе, какво значи морално остарял модел. Искате да кажете че един мерджан две врати с фул екстри от преди "конските" още дето бяха с малки стопчета не става и е толкова морално остарял че... вече не става? Не че нещо просто днес мина един покрай офиса един син с бяла кожа вътре и 2800 мотор и ме изкефи. Ей такава кола си е мания, няма как да остарее! Калибрата също, последната 6-ца серията(акулата) преди последното и издание също е класика, меровците с по 2 врати от SEL и CLK и ... дори от вагините има маниашки коли като корадото примерно което си е един красив голф :). Има коли които особено в изпълнение с фул екстри са ... сега няма как да сравните една калибра поне с 20ХЕ(да не кажа 25ХЕ) със всички екстри за модела и еквивалента и по цена бмв 318 2 врати без всички екстри за модела. Горе долу така е картинката. И двете си имат плюсове, едното има задно, другото много по-динамичен дизайн, и т.н.
Темата е необятна. Маниите са си мании и след години. Примерно аз сега си имам мания астра Ф, не бих си взел астра Г щото не ми харесва още от както излезе ме подразва малко дизайна и това си е, обаче астра Н... едно GTC му скачам от раз, предпочитам да поддържам Ф-ката докат сбера пари за Н! И да прави сте повечето караме опели щото не можем да си позволим по-скъпо като марка, ама всеки сам си прави избора. Предпочитам да поддържам опел със скъпи части(оригинални или най-скъпото което се предлага за него), от колкото БМВ с ментета или евтинийки и да се чудя в кой гараж да се чудя да го завра на кой "майстор" че да ми излезе ремонта на нормални пари. Това с БМВ-то е примерно, има и други скъпи марки.

ВАЖНО!!!
Разликите не се измерват на магистралата или пред дискотеката, мерят се по ширината на усмивката която колата оставя на лицето на собственика. Аз обичам моята кола и отвън и отвътре, а вие? :mhihi:
Отговори

Drajiii снимка Drajiii 31 май 2008 - 13:08

Джедайййй пригответе мечовете за утре вечер ще има масова битка хахахахахха аиде тигриии ще баде забавно в неделя значи:)хаха
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 31 май 2008 - 16:16

То не е въпроса какви работи има колата ами на кой какъв тип кола му харесва. Дали човека го кефи в колата екстрите или фацата или бързината или каквото и да било. То естествено че ако всеки има колкото си иска пари много от нас нямаше да сме в този клуб. По принцип и аз не бих отказал на едно нисанче силвия или 300zx, а може би и манта А или Б GTE <_< :doh: Сега си мечтая за тея коли ама ако ги имам, покарам и оправям може и да си променя мнението за тях. Тааа всяка кола си има плюсове и минуси, затова са толкова различни колите на пазара за да задоволят различните капризи на хората които ги карат, защото всеки различно го влече.

Тааа по темата за срещата.... бая взехме да спамим :)....
Аз неделята май няма да седя до късно че на другия ден изпити работи ала бала... :dummy:
Айде до утре... стига да не излезе нещо непредвидено :mhihi:
Отговори

Emporio снимка Emporio 31 май 2008 - 18:53

Кенефииииииииииии..... кошове..... и т.н. :doh:
нова стара яка мяка....КЕНЕФИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ..... :mhihi:
усмивки мусмивки.....КЕНЕФИИИИИИИИИИИИИИ.... :dummy:

У нИделята Шъ нося един Меч специал едишън....... има три подсветки и ергономична дръжка....
Отговори

JaniPetrov снимка JaniPetrov 31 май 2008 - 19:55

здравейте пак, тука голям студ, зима е, само дето сняг не вали...
ето ви къде живея и ще живея още няколко месеца, и товара дет сме го паркирали
http://www.snimka.bg...album_id=250996
Мнението беше редактирано от kaka: 02 юни 2008 - 08:18
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg