Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Автомивките в града...

Milislavov снимка Milislavov 05 ноември 2007 - 01:21

Темата е пусната като разширение на темата на Vectra_777, тъй като ако там пуснем всичко, ще стане прекалено голяма и трудна за преравяне :)

Значи аз до сега ходих на 3 места:

1. Автомивката след самолета, малко под гробищата. Като вървиш нагоре се пада от ляво:
Цена - 8 лева.
- Външно чистене с пароструйка и препарат.
- Вътрешно чистене с прахосмукачка и препарати
Оценка: Оставих 10 лева вместо 8... :)

2. Автомивката на бензиностанция ПАНОВ (бензиностанцията на кръстовището за Пишмана):
Цена: вътрешно/външно - 4/4
- Външно чистене с пароструйка, пяна, обезмаслител на джантите, ЧЕТКИ (силиконови - доколкото разбрах - добри)
- Вътрешно - прахосмукачка, препарати (предното стъклко като го миха и после няколко седмици не се запотяваше...).
Оценка: Външно - ПЕРФЕКТНО! Вътрешно - още не съм си закачил огледалото на предното стъкло.... иначе бива :)

3. Автомивката на Еко Петрол:
Цена: Външно - 3 лева
- Външно почистване с пароструйка и четки
Оценка: Светна като пребоядисана, ама вентилаторите почти нищо не свършиха и няколко часа имаше влага и вода по нея.

4. Автомивката зад гумаджийницата под училище Бачо Киро:
Цена - 5 лева външно безконтактно
Оценка(Емилио): "аз съм много доволен от автомивката, пипат внимателно"

5. Автомивката на МОЛ:
Цена - 12 лева вътрешно и външно.
Оценка: доколкото са ми казвали, има човек който минава на оглед на колата и където не му хареса го връща за доизкусоряване :)...


П.П. Моля за да не затлачване темата с дублиращи се постове, предлагам следното: Когато някой иска да добави информация за друга автомивка в града, да ми прати ЛС, и аз ще подновя този пост. По този начин, актуалната информация ще е винаги в началото на темата. Моля съобщенията да бъдат оформени във формата в който съм започнал аз. Мерси предварително.
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 07 ноември 2007 - 03:42

Автомивка на коплекс Кастекс на картала

1.Вътрешно и външно с безконтактно 7.50/8лв.
- Външно чистене с пароструйка и безконтактно.
- Вътрешно чистене с прахосмукачка

Оценка: след измижане колата все още има петна по нея, зависи кои ще е на смяна. Вътрешното си остаят ръцете в преносимия и прекия смисъл.

П.С. не искам дда обидя никого от работещите там :opel_forever:

вече ходя на Франк горе до самолета там я облизват

Цитат

1. Автомивката след самолета, малко под гробищата. Като вървиш нагоре се пада от ляво:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 07 ноември 2007 - 23:28

Не съм мн съгласен с това има доста по къдърни Автомивки ... макар че и аз ходя на Франк ма щото там съм гъзар и си мия колата без пари .... щото познавам собтвеника :opel_forever:
Мисля че за в момента най-добрите мифки са на МакТреиД и на Мола !!! :nau:
Отговори

grozew снимка grozew 09 ноември 2007 - 21:11

Аз ходя на Генов, под полицията (извинете за мръсната дума :puke: ) и съм доволен. Вътре и вън е 10 лв. Момчето мие все едно е негова колата, стига да не му висят на главата и да го припират.
П.П. На МОЛА колко струва миенето ?
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 09 ноември 2007 - 22:22

grozew, поместих отговора най-отгоре.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 09 ноември 2007 - 23:40

Да ви кажа честно на ПЕТРОЛА за 2 лв. външно става кукла !!! Сам си я капеш ма четката е супер там меки косми ... бе съпер е там само дето самичък си я къпеш :beer:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 10 ноември 2007 - 03:00

 Vectra_777, на Nov 9 2007, 11:40 PM, каза:

Да ви кажа честно на ПЕТРОЛА за 2 лв. външно става кукла !!! Сам си я капеш ма четката е супер там меки косми ... бе съпер е там само дето самичък си я къпеш :beer:


Че какво по хубаво от това сам да се погрижиш за куклата си!!! Аз като си оставя колата на автомивка имам чуството че оставям жената на друг тъпкач. С удоволствиее ще си я изкъпя сам ама когато стане малко по топло, и аз съм човек и аз боледувам
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 10 ноември 2007 - 09:09

 Rios7o, на Nov 10 2007, 03:00 AM, каза:

 Vectra_777, на Nov 9 2007, 11:40 PM, каза:

Да ви кажа честно на ПЕТРОЛА за 2 лв. външно става кукла !!! Сам си я капеш ма четката е супер там меки косми ... бе съпер е там само дето самичък си я къпеш :beer:


Че какво по хубаво от това сам да се погрижиш за куклата си!!! Аз като си оставя колата на автомивка имам чуството че оставям жената на друг тъпкач. С удоволствиее ще си я изкъпя сам ама когато стане малко по топло, и аз съм човек и аз боледувам



То не се пръскаш там няма да се разболееш спокойно ... пък и колицата става :beer:
Кеф ми прави да си я чипкам там :bou:
Отговори

grozew снимка grozew 10 ноември 2007 - 10:08

 Milislavov, на Nov 9 2007, 10:22 PM, каза:

grozew, поместих отговора най-отгоре.

:beer:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 18 ноември 2007 - 22:59

я кажете къде да си измия двигателя ма така къдърни хора искам .... така че ме пратете някъде на сигорно място !!! :unsure: и колко пари вър таз услуга ?!
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 16 септември 2008 - 17:01

Нова ауто миФкъ
Намира се точно под Пионерски дом /Европейският център/ на завоя към улиците "Цветарска" и "Възрожденска"
Цени : 6 лв. Вътре и 6 лв. Вън или 12 лв. и двете ....
За качество незнам не съм я пробвал :unsure:
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 16 септември 2008 - 21:57

а аз си ползвам само услугите на практикер, там всяка неделя ако напазаруваш за над 150 кинта има миене без пари, а аз нали съм служител там и моето миене е ептен без пари :)
Отговори

Tank снимка Tank 17 септември 2008 - 09:21

Аз знам де миат най-убову и е само за 10лв вън-вътря, ма нема ви каем щот да ми не прайте навалица и я кът отидем да си замием кошера да въ чакам вази.
Отговори

deforse снимка deforse 24 април 2009 - 09:57

Вече няколко пъти ми измиват астрата на ОМВ. Цялостно почистване за 8.90 + течност за чистачките и кафе
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 11 март 2011 - 09:16

Вече се продават във Велико Търново на изгодна цена водоструйки: - от 90 лв. нагоре от марките "Бъджет", "Скил", "Керхер", "Райдер", "Бош" и др. Магазини - Практикер, Стокова борса, Метро и др.
Ето модели и някои линкове: http://www.napravisa...ic.php?p=162901
http://www.stroi.bg/...odostruiki.html
http://www.electron....ath=259_262_308
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg