Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална Среща 2008

Тази тема е заключена

ickko снимка ickko 24 април 2008 - 23:18

 Stoil, на Apr 25 2008, 12:14 AM, каза:

аз пък лично не съм фен на обиколките
така че явно пак ще взимаме семки и фъстъци


Ако не бях прочел мненията - точно това щях да напиша :newsm05_41:

В смисъл, не че не съм фен, ма тя колата ми направо не върви та обиколки щи правя :newsm05_41:

Аз съм навит. Навсякъде бих дошъл, стига да е приятно местенцето и компанията :knee:

:knee:
Отговори

Дамян снимка Дамян 25 април 2008 - 07:38

Ми нека тогава го решим вече,ясно е за кое место се гласим,сега остана и датата да изберем и може вече да се подготвяме.
Има и друго,като предложение де.BMW-клуб се събират там,защо трябва да е само Opel,в смисъл,да направим заедно с тях,на една дата.Знам,че тогава е лудница,но тогава ще ни приемат на по сериозно,а и има шанс па и по TV-то да ни дават.
Отговори

borko_87 снимка borko_87 25 април 2008 - 07:48

опел и бмв според мен е малко глупава идея
Отговори

Tank снимка Tank 25 април 2008 - 08:11

И аз съм ЗА идеята.Наистина е по-добре да е някоя събота-неделя(стандартен уйкенд - с 2 почивни дни) отколкото да го вместваме в 2 от няколко поредни почивни дни(тогава всеки тръгва на некаде).Ако верно Калояново е само писта без права за стрелба не е добре(на писта задължетелно стват сакатлъци :newsm05_41: или поне много криви ламарини),още повече заедно с БМВ,но ако има права - нека да е с БМВ :newsm05_41:
Отговори

Мишо снимка Мишо 25 април 2008 - 08:16

 Дамян, на Apr 25 2008, 08:38 AM, каза:

...
Има и друго,като предложение де.BMW-клуб се събират там,защо трябва да е само Opel,в смисъл,да направим заедно с тях,на една дата.Знам,че тогава е лудница,но тогава ще ни приемат на по сериозно,а и има шанс па и по TV-то да ни дават.

Дамянски като съм гледал колко коли се събират на националните им срещи си мисля, че Опелите ще са сигурно 10% от присъстващите и ще се изгуби чара на цялото събитие да се съберем и да се видим :newsm05_41:
Отговори

Ambur снимка Ambur 25 април 2008 - 08:23

Идеята е страхотна :newsm05_41:
Това с общата среща Opel - BMW обаче абсолютно отпада като вариант(според мене), защото трябва много бързо да се организираме - тяхната среща е на 2-3-4 май. Няма време !!!!
Отговори

Shades снимка Shades 25 април 2008 - 08:25

 Мишо, на Apr 25 2008, 09:16 AM, каза:

 Дамян, на Apr 25 2008, 08:38 AM, каза:

...
Има и друго,като предложение де.BMW-клуб се събират там,защо трябва да е само Opel,в смисъл,да направим заедно с тях,на една дата.Знам,че тогава е лудница,но тогава ще ни приемат на по сериозно,а и има шанс па и по TV-то да ни дават.

Дамянски като съм гледал колко коли се събират на националните им срещи си мисля, че Опелите ще са сигурно 10% от присъстващите и ще се изгуби чара на цялото събитие да се съберем и да се видим :newsm05_41:


И аз съм на това мнение. Баварките наистина се събират много, а ние си нямаме идея дали няма да цъфнем 5 човека и ще стане излагация. Иначе идеята за Калояново е много добра. Който иска да върти обиколки, ще върти, за другите - бири, кебапчета, компания и така. :newsm05_41:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 25 април 2008 - 09:14

Яко лаф моабетче си праите тука, но за тази година силно се съмнявам да се организира нещо за Калояново, освен за към края на септември/октомври.. :newsm05_41: :newsm05_41: :knee:
Отговори

Оги снимка Оги 25 април 2008 - 09:20

 Akulski_Cali, на Apr 25 2008, 10:14 AM, каза:

Яко лаф моабетче си праите тука, но за тази година силно се съмнявам да се организира нещо за Калояново, освен за към края на септември/октомври.. :newsm05_41: :newsm05_41: :knee:


Ся ако кажеш какво имаш предвид цена няма да имаш :knee:
Отговори

tena снимка tena 25 април 2008 - 09:30

Малко офф да вмъкна-дългата страна на пистата си е баш за драг- нейде над 400м ще дойде. Това за тези, които предпочитат драга пред връткането на обиколки.

Лека и безаварийна!!!
Отговори

Stoil снимка Stoil 25 април 2008 - 09:48

 tena, на Apr 25 2008, 10:30 AM, каза:

...-дългата страна на пистата си е баш за драг- нейде над 400м ще дойде.


пич, ми къде ще се спира бре...
в треволяка? :newsm05_41:
сори и аз за ОФФ-а, ама моля без такива силни думи
Божура е около 800 метра и пак късее
явно никога не си спирал от 200+
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 април 2008 - 09:57

трябва някой от опел клуба да се обади на Ицо Стойлов (шефа на пистата), иначе нищо не правим


програмата на пистата е това:
Календар писта "ДРАКОН" 2008 г.

Писта "ДРАКОН" обявява първоначалните дати за мероприятия на пистата. Календара ще бъде допълнен със други такива след уточняване на последващи мероприятия.

13.04.2008
Любителски шампионат VW клуб (http://www.vwclub-bg.org)

03.05.2008
BMW събор (http://www.bmwpower-bg.net)

10-11.05.2008
FORD събор (http://ford-sierra-club.hit.bg)

07-08.06.2008
ІІ-ри кръг Национален пистов шампионат (http://www.sportinfo-bg.com)

14-15.06.2008
PEUGEOT събор (http://peugeotclub.i...pic.php?t=22629)

28-29.06.2008
Национален тунинг фест

за контакти:
Дракон ООД


бул. "Ал. Стамболийски" №9
Пловдив 4004
България

dracon@pl.bia-bg.com
032/673443
032/674583
032/699239
032/674582





което означава че всички други укиенди са свободни. трябва да се каже една дата, който е свободен идва който не - не, ако почне да се съобразяваме със всеки няма как да стане.
програмата е ясно, че ще е копираме от някой от другите събори. просто нямаме никакъв опит а хората се събират на калоново да си правят съборите от 3 години вече.

спането няма да ви е проблем,ние Опел клуб - Пловдив ще се постараем да имате информация за всички възможни добри хотели като съотношение цена качество. може да си избирате къде да спите - Хисар или Пловдив, ще се направи една вечеря на която ще присъствт всички и т.н.

но ако ще се случва нещо иска много организация и хора който да помагат, само един или двама няма да направят нищо.

който ще се наема да се обади мога да му дам ГСМ на госодин Стойлов на лично, така ще е още по лесно.



 tena, на Apr 25 2008, 10:30 AM, каза:

Малко офф да вмъкна-дългата страна на пистата си е баш за драг- нейде над 400м ще дойде. Това за тези, които предпочитат драга пред връткането на обиколки.

Лека и безаварийна!!!


айде без неподготвени изказвания, коли ПОД 13 сек спират само с помощта на всевишния. аз ще ти го кажа по друг начин спират в оградата.
коли около 13-ските спират с драма, но спират и си взимат левия завой.
Отговори

Emporio снимка Emporio 25 април 2008 - 10:22

за обща среща с БМВ - НЯМА смисъл...

аз съм ЗА такава среща на Опел , казвайте датите и да го мислим,но преди това качете темата за ВАЖНА и колкото се може повече хора да я видят,за да може да се натрупат повече мнения и след това да определяме някакви дати и ...... да действаме... :newsm05_41:

за писти мисти... не ги разбирам тия ( семки рлз) :newsm05_41:
Отговори

tena снимка tena 25 април 2008 - 10:34

 Stoil, на Apr 25 2008, 10:48 AM, каза:

 tena, на Apr 25 2008, 10:30 AM, каза:

...-дългата страна на пистата си е баш за драг- нейде над 400м ще дойде.


пич, ми къде ще се спира бре...
в треволяка? :newsm05_41:
сори и аз за ОФФ-а, ама моля без такива силни думи
Божура е около 800 метра и пак късее
явно никога не си спирал от 200+



Стоиле, макар да съм роден на половин километър от пистата и тя да ми е "родна", съм ходил на нея само на откриването. Тогава си имаше доста приличен драг и не съм разбрал някой да има проблем със спирането. Самата писта-правата и отсечка беше писта за селскостопанската авиация(когато България все още имаше такава) и самолетите не излитаха и кацаха само на 400м. Иначе си прав-никога не съм спирал от 200+, дори никога не съм вдигал такава скорост (за сведение карам 1,6ми), но поне съм израсъл на тази писта сред самолетите и знам за какво иде реч. Това само за уточнение, нямам намерение да се заяждам или обиждам някого.
Поздрави и
Лека и безаварийна!!!
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 25 април 2008 - 10:39

Колеги нещата няма да станат за 1 седмица, ако искаме да отидем като ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ малко ще трябва да се изчака с времето, както сподели Димо срещата може и да се окаже за септември/октомври.
Ако избора падне на Калояново(ще пуснем анкета да се гласува с 2-3 предложения) ще се говори с Ицо- проблем с контакта там няма :newsm05_41: Нека не насилваме нещата работим по въпроса да направим НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ :knee: :newsm05_41:
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 април 2008 - 10:41

 tena, на Apr 25 2008, 11:34 AM, каза:

Стоиле, макар да съм роден на половин километър от пистата и тя да ми е "родна", съм ходил на нея само на откриването. Тогава си имаше доста приличен драг и не съм разбрал някой да има проблем със спирането. Самата писта-правата и отсечка беше писта за селскостопанската авиация(когато България все още имаше такава) и самолетите не излитаха и кацаха само на 400м. Иначе си прав-никога не съм спирал от 200+, дори никога не съм вдигал такава скорост (за сведение карам 1,6ми), но поне съм израсъл на тази писта сред самолетите и знам за какво иде реч. Това само за уточнение, нямам намерение да се заяждам или обиждам някого.
Поздрави и
Лека и безаварийна!!!


ще ти отговоря вместо стойл за да се приключва с това и да се продължи по темата.
и идея си нямаш какво е да спреш с 180 190 на 4-та на прекъсвач там на калояново, това че преди на откриването най бързите коли бяха по 120 130 150 коня, няма нищо общо със сега. вярвай ми драмата е голяма. Това е и единствената причина да няма кръг от НШДР на Каляонво - късата права.

стига офф и давайте по темата

 Бижо Бижев, на Apr 25 2008, 11:39 AM, каза:

Колеги нещата няма да станат за 1 седмица, ако искаме да отидем като ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ малко ще трябва да се изчака с времето, както сподели Димо срещата може и да се окаже за септември/октомври.
Ако избора падне на Калояново(ще пуснем анкета да се гласува с 2-3 предложения) ще се говори с Ицо- проблем с контакта там няма :newsm05_41: Нека не насилваме нещата работим по въпроса да направим НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ :knee: :newsm05_41:


мисля, че вече е избрано да е калояново, така че е време за контактуване с Ицо, той да каже кога е свободно и да си направим анкета, или директно да се обяви датата. ако сега започнем август септември сме се събрали
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 25 април 2008 - 11:16

Избрано от КОЙ?
Защо трябва да е на Калояново?
Какво пречи да е близо до ВАРНА, БУРГАС, БЛАГОЕВГРАД, ВИДИН или в който и да е град на България - дали всички юзъри са дали мнението за КАЛОЯНОВО - на много от хората пишещи в форума може да не им се идва до Пловдив и да смятат че в техния регион е добре да се проведе Националната среща....
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 25 април 2008 - 11:28

 Бижо Бижев, на Apr 25 2008, 12:16 PM, каза:

Избрано от КОЙ?
Защо трябва да е на Калояново?
Какво пречи да е близо до ВАРНА, БУРГАС, БЛАГОЕВГРАД, ВИДИН или в който и да е град на България - дали всички юзъри са дали мнението за КАЛОЯНОВО - на много от хората пишещи в форума може да не им се идва до Пловдив и да смятат че в техния регион е добре да се проведе Националната среща....

Ами колегите които са писали и са от Варна също са одобрили мястото, а на тях им е на 350-400км!? А ние от Пловдив сега виновни ли сме че сме на една "запалка" газ от мястото :newsm05_41: Ако някой има друго предложение да пише ама мисля че трябва да се даде срок примерно 3-4-5 дена за предложения, после пак толкова за гласуване на място и после и дати. Решават се нещата с анкета и после да няма сърдити, защото сега ще се почне с подмятания и ще се размие темата и нищо няма да стане
Отговори

Stoil снимка Stoil 25 април 2008 - 11:36

ако сме честни и на нас от Северна България не ни е мн удобно Пловдив
и аз предпочитам Варна дори и т.н.
важно е наистина да има място било то за гонки, било за кръгчета

спомням си преди някакви идеи за Стара Загора, защо не и Сливен

идеята също така е и наблизо да има къде да отседне ЦЯЛАТА група, а не ДА СЕ ДЕЛИМ на по няколко човека тук, други там и т.н.

отделно дето все си мисля, че ще са постоянните заподозрени + някои нови местни
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 25 април 2008 - 11:45

 Stoil, на Apr 25 2008, 12:36 PM, каза:

ако сме честни и на нас от Северна България не ни е мн удобно Пловдив
и аз предпочитам Варна дори и т.н.
важно е наистина да има място било то за гонки, било за кръгчета

спомням си преди някакви идеи за Стара Загора, защо не и Сливен

идеята също така е и наблизо да има къде да отседне ЦЯЛАТА група, а не ДА СЕ ДЕЛИМ на по няколко човека тук, други там и т.н.

отделно дето все си мисля, че ще са постоянните заподозрени + някои нови местни

Стоиле нали правихте Опел Уийкенд из вашия регион (май ти го организира) - разкажи по-подробно или пусни линк към събитието ако сте останали с добри впечатления, защото там и писта имаше май??? Ако е било добре да се има предвид!?!?
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg