Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Opel Weekend Кюстендил 1

Тази тема е заключена

madmaxxx снимка madmaxxx 10 март 2008 - 12:12

Мом4ета в по4ивна седмитца съм , така 4е ме бройте ще съм там. Но ще дойда за 21 4е си имам и други зада4ки. Няма да мога да остана за сега но ако нещо стане ще се оправя на място. Пишете тези който ще тръгваме на 21 да се уговорим къде и кога ще тръгваме за Канада..... :unsure: :blink: :blink: :non:
Отговори

kirenski снимка kirenski 10 март 2008 - 12:17

 madmaxxx, на Mar 10 2008, 11:12 AM, каза:

Мом4ета в по4ивна седмитца съм , така 4е ме бройте ще съм там. Но ще дойда за 21 4е си имам и други зада4ки. Няма да мога да остана за сега но ако нещо стане ще се оправя на място. Пишете тези който ще тръгваме на 21 да се уговорим къде и кога ще тръгваме за Канада..... :blink: :sup: :beer: :sup:

За 21 вечерта съм и аз там :unsure: :sup: :non: ,няма да мога да остана да спъъъъъъъъ че другият ден ща одим на лов :blink:
Отговори

kaka снимка kaka 10 март 2008 - 12:20

Групата все пак се поразрастна :blink: :unsure:

 madmaxxx, на Mar 10 2008, 11:12 AM, каза:

...

 kirenski, на Mar 10 2008, 11:17 AM, каза:

...

Значи да не ви предвиждаме за спане? Аз пък мислех да ви питам по колко човека да ви смятам, а то... :blink:

За сборен пункт за тръгване предложете нещо към или след изхода на София, както и час. Ако можете да се измъкнете от работа по-раничко, ще е добре.

Някой има ли желание да вози кака си, или да си идвам с онова смешното? :non:
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 10 март 2008 - 14:06

Цитат

Някой има ли желание да вози кака си, или да си идвам с онова смешното?

При мене има место , ама аз събота ще се връщам и за неделя друг трябва да те вози :unsure:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 10 март 2008 - 15:02

Аз трее ли да коментирам че иам 2 свободни места? :unsure: /заминаам петък, прибиргам се неделя/
Отговори

Гостpeshokn_* 10 март 2008 - 15:04

То хубаво, но да не забравяме, че самия празник се пада на 21 март Петък. Иначе петък вечер разпивката горе е гарантирана! Мисълта ми е, че някой ако желае да присъства на самия празник, ще оставя телефон тук и ще посрещам наред хората, след което ще се развеждаме из града и ще ходим да изберем "Сливата"!

А пък вечертта, предлагам да се чакаме на тази бензиностанция преди града. Идвам, взимам ви, преценяваме дали ще си губим времето с вечерна разходка из града, ако не се качваме горе и се започва с "Бегай бабо, излитам".
Отговори

kaka снимка kaka 10 март 2008 - 15:48

 Akulski_Cali, на Mar 10 2008, 02:02 PM, каза:

Аз трее ли да коментирам че иам 2 свободни места? :sup: /заминаам петък, прибиргам се неделя/

Ухаааа, с Бертичка до Кн и обратно :beer: :sup: :non: :blink: :blink: :unsure: :sup:
Отговори

kirenski снимка kirenski 10 март 2008 - 16:02

ние май ще сме 4-ма с два опелъъъъъъ тъй че место за ся ся се намериииииииииииии :unsure: :blink:
Отговори

^KaRuChKa^ снимка ^KaRuChKa^ 10 март 2008 - 16:58

ихаа маи ща е мн яко ако успеем да се освободим от работа и ние ще доидем поне за купона, сливката я оставяме на вас :unsure:
Отговори

kaka снимка kaka 10 март 2008 - 17:07

 ^KaRuChKa^, на Mar 10 2008, 03:58 PM, каза:

...

Откъде сте, колко човека, ще преспивате ли в ДАП-а?

Току що запазих 15 места на името на Опел клуб, апартамента обаче е зает... Нощувката е 12 лв. на легло, ще ни направят меню за вечеря, като изискването е да имаме 8 лв. консумация. Алкохол можем да си внесем какъвто и колкото искаме.

Крава, пак съм се сетила да отбележа, че имаме вегетарианец :unsure:
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 10 март 2008 - 21:39

Лелееее, очертава се яката работа. Ще се пиееееееее... :unsure: :blink:
Отговори

DEVIL 3 снимка DEVIL 3 11 март 2008 - 12:38

:unsure:
Отговори

^KaRuChKa^ снимка ^KaRuChKa^ 11 март 2008 - 13:01

 kaka, на Mar 10 2008, 04:07 PM, каза:

 ^KaRuChKa^, на Mar 10 2008, 03:58 PM, каза:

...

Откъде сте, колко човека, ще преспивате ли в ДАП-а?



kaka най вероятно четирима с 2 коли но не е сигурно дали ще се навият сички. За преспиване не ни броите ако ще идваме няма да се спи :blink: , все пак от сън спомени няма :unsure: Оп да не забравя от София сме.
Отговори

NeznayniaVoyn снимка NeznayniaVoyn 11 март 2008 - 14:05

Пичове ПИШЕТЕ МЕ И МЕНЕ !!! :unsure:
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 11 март 2008 - 23:39

Кака бройте ни двама за сега, но там ще сме май на гости в 1 приятели. Та евентуално за купона да ни пишете присъствие.
Отговори

kaka снимка kaka 12 март 2008 - 10:11

Понеже кака е пич :unsure: актуализирам всичката информация в първото мнение. Няколко човека вече ми писаха, че отпадат. За останалите днес ще се обадя да кажа колко ще бъдем за вечерята в петък.
Отговори

kaka снимка kaka 12 март 2008 - 17:51

Предвид петъчния ден, и с оглед на това, че софиянци ще тръгнат да се изнасят от родните места по Е79, а ние се очертава да сме немалка автоколона, след кратка дискусия с Управителя и водач на Берта, решихме, че ще е най-удачно да се опитаме да изпреварим доколкото е възможно натоварения трафик, като за целта определим сборен пункт в 17.30 на Шел Драгичево като първото и последно подходящо по-широко място, на което бихме могли да съберем всички превозни средства, без да се налага да се движим в колона по най-натоварения и тесен владайски участък.

:unsure: Как го написах това изречение такова дълго :blink:

Уговорих 28 куверта за вечеря (от които един вегетариански) + резерв от още десетина, тъй като не знаем точната бройка на кюстендилската група. Цената на куверт е между 8 и 13 лв., в зависимост какво ще си изберете. Ще ни очакват на масата в 20.30 :sup:

Телефона ми за връзка е 0888853749, ще го напиша и в първото мнение със списъка.

П.П. Между другото, чичкото по телефункена каза, че са се освободили още места.
И.. По моите груби сметки от София ще сме някъде към 16 коли :blink: което отново навежда на мисълта за опознавателни стикери с емблемата на " :non: клуб, уикенд Кюстендил", или нещо от сорта :sup:
Отговори

kirenski снимка kirenski 12 март 2008 - 18:16

Кака шеЛ Перник няма :unsure: ,май имаш предвид Шел Драгичево :blink: :blink: ,но 17 и 30 не ли малко ранно :sup: :non:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 12 март 2008 - 18:19

Каката Шел-овете по default ги бърка :blink:

До един-два дни ще дам отговор ще има ли присъствие от Пазарджико или не :unsure:
Отговори

kaka снимка kaka 12 март 2008 - 18:26

Аааа, аз невинен - цитирах Акулата по инерция, а и да ви видя вие като напишете такова дълго изречение, няма ли да го объркате :unsure: Сега ще го оправя.

Киренски, малко е рано, да, но това е идеята - да се тръгне преди полунощ... Щото реално опита ми сочи, че час за среща 19 обикновено значи не по-рано от 19.30, и така...

Илиянски, айде - крайно време е вече! Виж, заради вас места са се освободили даже - знак от съдбата е това :blink:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg