Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra A

Vectra A - Борд компютър

Гостkartel_* 26 май 2006 - 14:55

Здравейте колеги,
понеже картинката на моя борд компютър ми се е олющила и много ме дразни.....реших да си я направя.

И понеже си я направих викам да я дам тука който иска да я ползва. Незнам колко ще ви е полезна ама е много дразнещо като е надраскано това.

Сега просто съм си я принтирал на обикновенна самозалепваща хартия и утре ще видя какво ще стане.


<div class='bbimg'>Публикувано изображение</div>
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 26 май 2006 - 15:18

мерси много все някой ден ще влезе в употреба ! а може ли да е на английски или на български? :helpsmilie:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 26 май 2006 - 15:24

Може, разбира се. Щом се принтира може и на унгарски да си го направиш...както ти е кеф :-)
Само един жокер...Принтирайте на Паус. Разпръсква много добре светлината и има допра светлопропускваемост. Слагат се два слоя един върху друг и ефекта е :helpsmilie: (за справка - на последната страница в темата за колата ми).
Отговори

yasmania снимка yasmania 26 май 2006 - 16:08

Браво бе.

И моя е олющен, и аз си правих нов.... по реални размери, само че на италянски. Не ми хареса идеята с Българския.....

Някой друг ако му трябва PhotoShop- файла, нека казва...
Отговори

Гостkartel_* 26 май 2006 - 16:24

Може на всекакъв да.....може и с ефекти.....ама като незнам съкращенията за английски трябва да си ги измислям ама.....
Отговори

batko32 снимка batko32 27 май 2006 - 09:43

DJ IMC, на May 26 2006, 03:24 PM, каза:

Може, разбира се. Щом се принтира може и на унгарски да си го направиш...както ти е кеф :-)
Само един жокер...Принтирайте на Паус. Разпръсква много добре светлината и има допра светлопропускваемост. Слагат се два слоя един върху друг и ефекта е  :helpsmilie:  (за справка - на последната страница в темата за колата ми).
 


Илияне, ако подскажеш и защо пък на паус и как този паус да го залепя или закрепя на ЛЦД екрана ще е супер. Аз съм си направил за моя борд-комп печата върху прозрачно ПВЦ фолио.
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 29 май 2006 - 11:57

batko32, на May 27 2006, 09:43 AM, каза:

Илияне, ако подскажеш и защо пък на паус и как този паус да го залепя или закрепя на ЛЦД екрана ще е супер. Аз съм си направил за моя борд-комп печата върху прозрачно ПВЦ фолио.
 

Ами аз го направих на паус, защото разпръсква много добре светлината и си става равномерно, а и иска по-малко пластове, за да не прозира черното, но и прозрачното фолио е вариант. И с такова съм правил :-) А и щом при теб си свети равномерно - :helpsmilie:
Отговори

Гостkartel_* 29 май 2006 - 18:40

Я светнете какво е това прозрачно фолио....

Аз това не съм го направил да е прозрачно при прозорчетата а си ги отрязах с бръснарско ножче.

Обаче ако има такова фолио и да се лепи може да станат прозрачни и даже и буквите ще направя прозрачни и ще свети и прези тях и ще стане много яко.


Разкажете повече за това фолио и къде да го намерим. :helpsmilie:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 30 май 2006 - 11:05

kartel, на May 29 2006, 06:40 PM, каза:

Разкажете повече за това фолио и къде да го намерим. :helpsmilie:
 

Отиваш в първата рекламна агенция и ти изрязват. Можеш да намериш и в Практикер, Бриколаж и т.н. Успех и после да нащракаш снимки, ей :-)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg