Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

ИЗХОД ОТ ФОРУМА

cyki снимка cyki 28 февруари 2012 - 15:58

не мога да намеря от къде се излиза от форума.Не виждам да пише ИЗХОД никъде
Отговори

WILLY снимка WILLY 28 февруари 2012 - 16:03

Горе в дясно кликни върху ника си и ще ти падне меню последнато е изход :icon_wink2:
Отговори

Гостb.shterev_* 18 март 2012 - 14:23

Здравейте. Аз също имам проблем с изхода от форума. При кликане върху ника ми не пада никакво меню, а директно ме прехвърля към страницата на моя профил. Доколкото четох и разбрах тук в форума това се получава при използването на Internet Explorer, но браузъра който аз използвам е Google Chrome. При това положение ми е трудно да влезна и в личните си съобщения - входящи или изходящи. Също така при писане на нов отговор по тема не могат да се използват емотикони в самия текст. Затова бих искал да попитам дали този проблем ще бъде коригиран?
Благодаря предварително.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 18 март 2012 - 14:43

Има огромна тема колега по този въпрос! Не е нужно да се пише в десет различни. Направи си труда да потърсиш, преди да пишеш. Та в онази тема е обяснено, че с Хрома има проблем, а с Мозилата всичко е ок. Въпрос на личен избор е с какво ще работиш. Ако проблемът беше коригиран щеше да пише в съответната тема.
Отговори

Гостb.shterev_* 18 март 2012 - 14:56

Благодаря ти за отговора. Доста попрочетох из форума и явно няма никакво решение на този проблем. Надявах се, че след толкова теми и мнения ще бъде направено нещо по въпроса, защото единствено тук ( за съжаление ) има ограничение при използването на даден браузър...
Още веднъж благодаря.
Мнението беше редактирано от b.shterev: 18 март 2012 - 14:57
Отговори

Globe снимка Globe 18 март 2012 - 18:45

Проблема значи е и с Опера и ИЕ.. което ще рече 95% от браузърите :) преди не беше така.. от няколко месеца е бъгнато това падащо меню което не е проблем,но доста засуканo си отварям личните съобщения
Мнението беше редактирано от Globe: 18 март 2012 - 19:08
Отговори

oci снимка oci 18 март 2012 - 22:40

Е извинявайте, обаче е несериозно да кажеш на потребителите си не използвай хром, опера и експлорер - използвай мозила... Проблема не е само в излизането и в отиването на личните съобщения. Аз и брат ми ползваме(вярно рядко но се случва) един и същ лаптоп и сега той се е логнал и аз не мога да влезна с моя акаунт. Ако трябва да съм честен мога, но реално си е голям проблем. Освен това емотиконите не ми работят от не помня кога вече. Това са дребни работи за някой, но е крайно време да се каже работи се еди кога си ще е готово. Последно, бях разбрал че не се работи по проблема, защото не се плащало и когато има време тогава ще се оправи...

Не искам да го приемате като мрънкане или лични нападки. Просто някой да каже - еди кога си ще се работи, еди кога си се очаква да се оправи. Никой няма да се оплаква, просто да има информация някаква.
Отговори

Cabrio снимка Cabrio 01 май 2012 - 23:39

При мен също не излиза ИЗХОД, ползвам Internet Explorer и Chrome
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 01 май 2012 - 23:59

Колкото и да не ви се иска ще трябва да смените операта, ИЕ и др. подобни с Mozilla Firefox. Само с нея няма никакви проблеми.
Отговори

Рошко снимка Рошко 05 май 2012 - 12:32

 Зенит-е, на 01 май 2012 - 23:59, каза:

Колкото и да не ви се иска ще трябва да смените операта, ИЕ и др. подобни с Mozilla Firefox. Само с нея няма никакви проблеми.

...или пък ако някой от силно мрънкащите има свободно време бол и достатъчно познания, да получи нужните права и да се хване да го оправи. :icon_wink2: :icon_wink2: За добрината ще получи всеизвестната и блянувана мод/админска заплата - много благодарности от доволните потребители, придружени и с торба мрънканици от вечно търсещите и намиращи си за какво да мрънкат недоволни потребители! Амин! :beer:
Отговори

Cecko2.0 снимка Cecko2.0 02 декември 2012 - 04:20

А аз се чудех къде е избягал бутона за изход в ИЕ-то :) както и че немога да използвам другите опции при пускане на мнения...

ПП: към админ: скоро да е качвана или ъпдейтвана някаква добавка или нов скрипт за нещо си към сайта (г/д около времето когато е забелязан проблема)? Или пък да е премахнато нещо, което изглежда непотребно...
Имам такъв опит с моя сайт /от подписа/ :)
Отговори

papata снимка papata 28 декември 2012 - 09:24

 Зенит-е, на 01 май 2012 - 23:59, каза:

Колкото и да не ви се иска ще трябва да смените операта, ИЕ и др. подобни с Mozilla Firefox. Само с нея няма никакви проблеми.

И с мозилата е същия проблем,няма бутон за изход.При кликване върху ника излиза вашия профил и до там,изход нанайси,емот икони също!!!
Отговори

swetla777 снимка swetla777 28 декември 2012 - 15:07

При мен е същото и стана след като мозилата си направи някакъв автоъпдейт и сега не мога да си видя под менюто и не мога да си виждам моите теми което го ползвам за да видя кой ми е отговорил и наскоро исках да прочета едно писмо което съм пуснал и не мога, това се случи преди около месец.
Отговори

stei снимка stei 28 декември 2012 - 17:49

При мен също го има проблема при условие, че ползвам Мозила по препоръка на някой си от екипа.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 28 декември 2012 - 18:16

Отивате най-долу вляво. Сменявате от падащото меню от Опел Клуб България v3.1 на IP. Board и сте се отървали от проблемите :)
Мнението беше редактирано от IvailoM: 28 декември 2012 - 18:17
Отговори

donal снимка donal 28 декември 2012 - 20:11

 IvailoM, на 28 декември 2012 - 18:16, каза:

Отивате най-долу вляво. Сменявате от падащото меню от Опел Клуб България v3.1 на IP. Board и сте се отървали от проблемите :)

Да, наистина е така и работи при всички браузери :clapping: :clapping: :clapping:
Отговори

stei снимка stei 28 декември 2012 - 20:17

 IvailoM, на 28 декември 2012 - 18:16, каза:

Отивате най-долу вляво. Сменявате от падащото меню от Опел Клуб България v3.1 на IP. Board и сте се отървали от проблемите :)

За което Благодаря. :clapping:
Отговори

ШУМЕН снимка ШУМЕН 28 декември 2012 - 20:19

Аз съм с Ubuntu, и нямам никакви проблеми с различните браузъри.
Понеже малко хора знаят какво е това, Ubuntu е по хубава операционна система и за нея няма вируси.
Лошото е че в България са малко хората които могат да я инсталират.
Отговори

swetla777 снимка swetla777 28 декември 2012 - 20:43

 IvailoM, на 28 декември 2012 - 18:16, каза:

Отивате най-долу вляво. Сменявате от падащото меню от Опел Клуб България v3.1 на IP. Board и сте се отървали от проблемите :)


Да си жив и здрав и весели празници, така се измъчих и ядосвах не е истина.
Отговори

CH_M снимка CH_M 29 декември 2012 - 10:15

http://www.opelclub....0
Още на 21-27.11.2012 е коментирано и е предложено решение , но няма кой да чете :devil-smiley-019:
И аз го имах същия проблем но видях от темата, промених и всичко е точно .....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg