Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Втора национална среща - гласувайте ;)

Тази тема е заключена Next »

Анкета: Искам да започна на дата: (91 потребителя са гласували)

????? ?? ??????? ?? ????:

Не можете да видите резултатите от анкетата преди да сте гласували. Моля, влезте и гласувайте, за да видите резултатите.
Гласуване

Emporio снимка Emporio 30 август 2005 - 19:36

Съгласен с Dexter, дайте да се направи една тема за мястото вече, че не остава и месец :loll:
Отговори

peponio снимка peponio 30 август 2005 - 19:44

ок,остава да се изберат варианти за населено място и естествено представител от клуба който ще организира нещата.... :nau: на първата среща VECTRA GT се справи повече от отлично :nau: все пак и мястото е от значение :loll: аз лично съм за старозагорска или пловдивска област :)... а може и в хасковско да измислим нещо
Отговори

Emporio снимка Emporio 31 август 2005 - 19:08

За потребител, който да организира нещата предполагам, че като се пусне една тема с места за сбирката и се вотне за някое от тях, този който е най-близко до него ще поеме ангажимента(разбирасе ако иска) да организира нещата :loll:
Отговори

Гостdidko_* 03 септември 2005 - 00:32

вра4ани сме малко но 6те доида когато и кадето ре6ите :loll:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 03 септември 2005 - 00:42

То всичко хубаво само незнам с тези цени на бензина на кой ще му се идва тук или там за кеф. Тези разходки станаха доста солени :loll: :nau:
Отговори

icko снимка icko 03 септември 2005 - 01:11

VectraGT, на Sep 3 2005, 12:42 AM, каза:

То всичко хубаво само незнам с тези цени на бензина на кой ще му се идва тук или там за кеф. Тези разходки станаха доста солени :nau: :nau:

Имаш право. И мен ме бяха налегнали същите размисли :nau: :loll: :thu: :thu:
Отговори

compacta снимка compacta 03 септември 2005 - 01:31

Бе айде бе ще спестим някой лев за бенз :lol:
Отговори

Doitcho снимка Doitcho 03 септември 2005 - 09:27

Аз ви предлагам да се ускори уто4няването на то4на дата и място, защото като мен пове4ето хора са зависими от графици и време. По този на4ин всеки желаещ ще може предварително да си направи сметка за разходите и да си освободи съответното време. В противен слу4ай няма да се полу4ат нещата.
Отговори

peponio снимка peponio 03 септември 2005 - 10:07

ок :loll: датата е ясна,може да се пусне анкета за мястото на срещата :nau:
Отговори

peponio снимка peponio 05 септември 2005 - 12:54

peponio, на Sep 3 2005, 11:07 AM, каза:

ок :nau: датата е ясна,може да се пусне анкета за мястото на срещата :nau:

:nau: :thu: :loll: :thu: :thu: :thu:
Отговори

peponio снимка peponio 09 септември 2005 - 19:01

явно няма да я бъде работата <_< <_<
Отговори

DYRACK снимка DYRACK 09 септември 2005 - 20:56

peponio, на Sep 9 2005, 08:01 PM, каза:

явно няма да я бъде работата <_< <_<

Защо така несериозно се получава не зная... Ето примерно Лада клуба вече са се организирали... А ако нашата е на 1-ви ни остават само още 20-тина дена... Така, че ако ще има среща задвижвайте нещата! ;)
Отговори

sheko снимка sheko 20 септември 2005 - 00:36

Ще се организираме ли след 10 дни за национална среща или няма достатъчно опелисти <_<
Отговори

vectra снимка vectra 20 септември 2005 - 12:18

sheko, на Sep 20 2005, 12:36 AM, каза:

Ще се организираме ли след 10 дни за национална среща или няма достатъчно опелисти <_<
<{POST_SNAPBACK}>


аз съм за!Все ми е едно къде ще е!Само да има с кой да пътувам!Само че трябва да се действа малко по-бързо...предлагам пак срещата да е в стара загора...мисля че последния път беше ок...само че трябва по-бързо да се преброим и да си запазим стаи в хотелче... <_<
Отговори

peponio снимка peponio 20 септември 2005 - 16:45

смятам че VECTRA GT ще намери и стаи и пиячка и жени даже....само да се организираме <_<
Отговори

peponio снимка peponio 21 септември 2005 - 23:57

май ще е на принципа абе ще има нещо ама кво ще е не се знае :angry: :crazy:
Отговори

peponio снимка peponio 25 септември 2005 - 23:15

яд ме е да я гледам тая тема :crazy: :angry: :kuku:
Отговори

Doitcho снимка Doitcho 26 септември 2005 - 05:38

Верно дайте да се организират нещата, за да може всеки да си направи сметката и да предвиди времето с което разполага. :angry:
Отговори

Дамян снимка Дамян 26 септември 2005 - 08:42

Ми кво чакаме,дай по сериозничко и да тръгваме тук от Варна,че откачаме вече.Тук сме сигура поне 4-5 Опелчета
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg