Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Снимки/Видео от ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

petko_kucarov снимка petko_kucarov 07 юли 2009 - 18:09

здравейте отново от мен.поздрави от Казанлък за перфектно организирания събор.но нещо не мога да се оправя със снимките.ако може някой да помогне.
Мнението беше редактирано от petko_kucarov: 07 юли 2009 - 18:26
Отговори

R_IVANOV снимка R_IVANOV 07 юли 2009 - 20:22

 Vinchenzo, на 07 Jul 2009, 05:39 PM, каза:

Кога ще дадете и другите времена? Така и не разбрах с колко секунди ни е разликата?

Евала на пича с 1.4-ката, момчето кара и то не за първи път. На мен ми беше за пръв път и се накефих на макс, изпусках скорости,завой и кво ли не, ама беше много яко. :mhihi:


да и мен ме интересуват вемената на всички в И.преследване
за 3-ти път моля някои да ги качи :mhihi:
Отговори

valio_78 снимка valio_78 07 юли 2009 - 20:47

Събора беше много хубав, можеше и по-добре, но все пак това е за първи път, другия път ще бъде още по-хубаво. Тези които не дойдоха могат само да съжаляват. Евала правя на момчетата които организираха всичко :mhihi: . А ето и мойте снимки клик
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 07 юли 2009 - 21:15

 valio_78, на 07 Jul 2009, 09:47 PM, каза:

Събора беше много хубав, можеше и по-добре, но все пак това е за първи път, другия път ще бъде още по-хубаво. Тези които не дойдоха могат само да съжаляват. Евала правя на момчетата които организираха всичко :mhihi: . А ето и мойте снимки клик


браво валио хванал си и мен на една от снимките! :mhihi:
Отговори

Vinchenzo снимка Vinchenzo 07 юли 2009 - 21:47

Благодаря на всички за хубавия събор. Ще го помня винаги, имам си и спомен за цял живот.

Публикувано изображение
Отговори

savski снимка savski 07 юли 2009 - 21:56

Поздравления, Vinchenzo :mhihi:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 07 юли 2009 - 22:14

Аз не взех ли нещо от Клас Ц... Ние май бяхме 3-ма :mhihi: Кой хитрец ме набута там да си признае!
Мнението беше редактирано от Racer_: 07 юли 2009 - 22:14
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 07 юли 2009 - 22:20

Още малко от Varna Crew

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Рошко снимка Рошко 07 юли 2009 - 22:23

 Racer_, на 07 Jul 2009, 11:14 PM, каза:

Кой хитрец ме набута там да си признае!

Ти сам :mhihi: С тая турбо печка си влизаш в клас С - над 2000 куб. см. и турбо двигатели (заради това, че си турбо дизел, кубатурата ти се умножава по 1,5) :mhihi:
Отговори

lupo13 снимка lupo13 07 юли 2009 - 22:24

 Sparx, на 07 Jul 2009, 05:43 PM, каза:

 

И понеже съм лош и обичам да тормозя хората, ще пусна само няколко снимки от моите за да усетите вкуса ... останалите ще ги пусна официално след като направя новите глави за форума :mhihi:

еееееееее давай тез снимки не ни тормози толкова де .....

P.S. ..... не за друго но се видях и аз  
Мнението беше редактирано от kaka: 08 юли 2009 - 07:52
Отговори

lupo13 снимка lupo13 07 юли 2009 - 22:30

 Auris 1.6 vvt-i, на 07 Jul 2009, 11:23 PM, каза:

Ти сам :blink: С тая турбо печка си влизаш в клас С - над 2000 куб. см. и турбо двигатели (заради това, че си турбо дизел, кубатурата ти се умножава по 1,5) :mhihi:


аааааааа той не е над 2000куб. ..... а е 1998куб. ........... колега някой заговорничи срещу теб ...... иначе купата в някой друг клас ти е в кърпа вързана  :mhihi:


P.S. предишното мнение без да искъм съм го повторил за което се извинявам  :blink:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 07 юли 2009 - 22:35

Ще ме накарате за следващата година да напомпам коша! :mhihi: Логичното за мен е да се гледат конете, а не турбота мурбота! 1,3 CDTI и него ли ще го пуснете с кола 300 коня...
Мнението беше редактирано от Racer_: 07 юли 2009 - 22:37
Отговори

Maiky снимка Maiky 07 юли 2009 - 23:08

 Racer_, на 07 Jul 2009, 11:35 PM, каза:

Ще ме накарате за следващата година да напомпам коша! :mhihi: Логичното за мен е да се гледат конете, а не турбота мурбота! 1,3 CDTI и него ли ще го пуснете с кола 300 коня...


Хм, Вал, ела да се пуснеп с мен, аз и 1,8 нямам, ще ме биеш и ше ти дам купата Загорка! Правилата са си правила, какво да направим............
Отговори

Shades снимка Shades 07 юли 2009 - 23:32

Като цяло не е лошо догодина да помислим и за дизелите, защото така подредени класовете и мен ме отказаха. Знам, че по принцип си е стандарт това подреждане, но догодина може да направим отделен клас - Дизел.
Отговори

Maiky снимка Maiky 07 юли 2009 - 23:33

 Shades, на 08 Jul 2009, 12:32 AM, каза:

Като цяло не е лошо догодина да помислим и за дизелите, защото така подредени класовете и мен ме отказаха. Знам, че по принцип си е стандарт това подреждане, но догодина може да направим отделен клас - Дизел.


Ами аз примерно срещу 100 кобилов дизеляк нямам шанс.................може да помислим да си направим наши класове, но тогава няма да сме по правилата! Иначе и на мен ми е кофти ако трябва да се пуснкам със 150 коня ХЕ, щото сме в един клас!
Отговори

Shades снимка Shades 08 юли 2009 - 08:16

Ти да не се притесни нещо от возенето до входа и обратно?! :mhihi: Нямаш шанс срещу чипван. Сток си го ядеш като вафличка ... Трябва да помислим за догодина. Даже ми се върти една идея, но ще пиша "на другото място" ...
Отговори

Petio снимка Petio 08 юли 2009 - 08:55

 Racer_, на 07 Jul 2009, 11:35 PM, каза:

Ще ме накарате за следващата година да напомпам коша! :mhihi: Логичното за мен е да се гледат конете, а не турбота мурбота! 1,3 CDTI и него ли ще го пуснете с кола 300 коня...


За тази цел прелага за догодина много сериозно да се помисли и за нас нафтаджийте, и аз имах желание да се пусна най малкото като видях колегата с дизеловата вектра но как да се пусна като знам че ще бъда смачкан от някое ц20лет,
Мисля че доста колеги с дизелови машини ще са съгласни с мене да не ги карам всеки поотделно да си дава мнението че съм сигурен че темата ще стане доста голяма
Дано да се помисли за догодина а не публиката да се изсмя че колегата излиза с 2.0 101 коня дизеларка срещу кадет турбо 2.0 150+++ незнам още колко коня то си беше за смях
:mhihi: :blink: евала на колегата за смелостта и за направения кеф завиждам му
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 08 юли 2009 - 10:59

 Sparx, на 07 Jul 2009, 05:43 PM, каза:

И понеже съм лош и обичам да тормозя хората, ще пусна само няколко снимки от моите за да усетите вкуса ... останалите ще ги пусна официално след като направя новите глави за форума :mhihi:


Униклани шотове.. :blink: искам и останалите!! :mhihi:
ще ги качиш ли някъде като торент или архив за да ги имаме в пълна резолция?
Отговори

fanatic снимка fanatic 08 юли 2009 - 11:12

Има ги всичките на едно място. Любо иска да направи няколко глави на форума обаче и ще ги пусне после всичките... но си иска време за да станат, че има около 1000 снимки... Иначе момчето се е справило доста добре. Има поглед а и фотоапарата беше про...
Отговори

tarikataaaa снимка tarikataaaa 08 юли 2009 - 13:45

 siegfrid, на 06 Jul 2009, 09:33 PM, каза:

Всички по един глас ТУК, за да се навие някой от Отбор ТВ-Рип на Замунда.нет да запише събитието и да го качи в Тракера :mhihi:



Кажете ми в колко часа ще е предаването, за да го запиша и да го кача в Замунда.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg