Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Astra Н 2006 navi

Ivaylo_petrov снимка Ivaylo_petrov 09 септември 2018 - 16:20

Здравейте колеги,

От 2 дни съм собственик на Astra H 2006 1.7 cdti navi, всичко е чудесно, автомобилът е страхотен, но ми липсва инфо в бордовия компютър.
На дисплея се показват само две главни менюта, за музика и навигация. При натискане на ВС бутона единствената опция в менюто ми е таймер.
Въпросът ми е къде мога да намеря инфото за разхода на гориво, колко КМ мога да мина с наличното гориво и т.н.

Предварително благодаря.


снимка 1
снимка 2
снимка 3
Отговори

JigSaw снимка JigSaw 09 октомври 2018 - 11:36

 Ivaylo_petrov, на 09 септември 2018 - 16:20, каза:

Здравейте колеги,

От 2 дни съм собственик на Astra H 2006 1.7 cdti navi, всичко е чудесно, автомобилът е страхотен, но ми липсва инфо в бордовия компютър.
На дисплея се показват само две главни менюта, за музика и навигация. При натискане на ВС бутона единствената опция в менюто ми е таймер.
Въпросът ми е къде мога да намеря инфото за разхода на гориво, колко КМ мога да мина с наличното гориво и т.н.

Предварително благодаря.


снимка 1
снимка 2
снимка 3


Трябва да се закачи с Op-Com и евентуално а ти се препрограмира с версия, която има борд.
Отговори

помагащ снимка помагащ 09 октомври 2018 - 17:49

[quote name='JigSaw' timestamp='1539077810' post='1288803']
Трябва да се закачи с Op-Com и евентуално а ти се препрограмира с версия, която има борд.
[/qu*ote]
Активира се с ТЕСН2 или MDI не се предоверявай на ОРСОМ доста автомобили са ми минали през ръцете след специалистите със смешното кабелче за 20лв.
Отговори

Ivaylo_petrov снимка Ivaylo_petrov 09 октомври 2018 - 18:33

Здравей, ако си от София, можеш ли да ми препоръчаш майстор. Благодаря :)
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 09 октомври 2018 - 18:54

Той самият е майстор търси го на лични и си готов.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg