Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Педали

Valx снимка Valx 23 февруари 2010 - 22:55

кво шъ кажите преди пет-шест дена кви педали си купих :icon_confused: Публикувано изображение
Отговори

Росен Желев снимка Росен Желев 23 февруари 2010 - 22:59

Колко пари?Тоз за гаста не идва ли малко тесен?Мери ли ги?
Отговори

Valx снимка Valx 23 февруари 2010 - 23:09

 Росен Желев, на 23 Feb 2010, 23:59, каза:

Колко пари?Тоз за гаста не идва ли малко тесен?Мери ли ги?

Към 100 леа и нещо
не съм ги мерил само на око информативно
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 февруари 2010 - 23:23

 becinko, на 23 Feb 2010, 23:12, каза:

Е как така 100+ лв ... Не мога да си го представя как ще дам 100+ лв за нещо което всеки ден настъпвам....

Пробвал ли си да караш кола в мокро време с обувки без грайфер? - Например с Vermaht? От както ги имах тези "кубинки" което беше поне преди 10г. и нямаше начин просто да натисна някой педал, без кракът ми да се приплъзне, не съм имал кола без такива педали / не точно такива, но спортни/...
Много са удобни, наребренията правят педала да ти се лепне за крака...
Мнението беше редактирано от Жоро: 18 април 2011 - 08:00
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 23 февруари 2010 - 23:35

 becinko, на 23 Feb 2010, 23:30, каза:

Ама какво спортно има в Ц14НЗ ?


Какво значение каква ти е колата? Защо всичко се обръща на мерене на пи*шки, коне, котки и тн. Човекът има желание и си купува това, нека да му е честито и със здраве да си го ползва! :icon_confused:
Отговори

Gomes снимка Gomes 24 февруари 2010 - 00:10

Колега честито за придобивката, понеже знам, че на всеки му е драго, когато направи нещо за любимата (кола в случая:), за покупки които си заслужават, човек каквото и мнение да има, няма как да каже нещо лошо, а имайки се впредвид, че пише на профила ти, че си в Скандинавието, предполагам, че често ти се налага да караш с по-тежки обувки, така че явно покупката освен за удоволствие, е и практична.

п.с. Сааб казваш :icon_confused:
Мнението беше редактирано от Gomes: 24 февруари 2010 - 00:12
Отговори

INTRUDER снимка INTRUDER 24 февруари 2010 - 02:19

просто Уникални !!!! мноооо са удобни тиа три педала на старата микола ги карах почти 3 години мнооооо пъти си задавах и аз въпроса защо си дадох парите за тиа ( ПЕДАЛИ ) ама малко преди да я продам разбрах че не на празно съм си дал парите ..... малко или много ме спасиха от панделата. На мокро карах бързичко и внезапно един комшия незнаино от каде се появи на уклицата ..... и такива работи . краката ми бяха мокри и се подкосиха при инцидента, но хахахах Мноооооо здраво бяха настъпили педала на спирачката . :icon_confused:
Отговори

redgy снимка redgy 24 февруари 2010 - 09:26

Колега честито и от мен, и ако позволиш да попитам как точно се монтират, върху старите ли?
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 24 февруари 2010 - 10:28

 becinko, на 24 Feb 2010, 0:04, каза:

Просто моето мнение е ,че точно тази придобивка е твърде скъпа поне според мойте разбирания!
Колега,извинявам се за спама

Колега, кубатурата няма значение когато човек иска да направи нещо готино с колата си. Не може всички да караме V8.
Никоя инвестиция не е прекалено скъпа ако на собственика му е кеф.

Към автора, готина придобивка, с кеф да си я настъпваш.
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 11 март 2010 - 23:20

 Valx, на 23 Feb 2010, 23:09, каза:

Към 100 леа и нещо
не съм ги мерил само на око информативно


Ехеее кви 100 лева виж моите преди 3 седмици ги зех за 10

Публикувано изображение
Отговори

Gena_bs снимка Gena_bs 12 март 2010 - 16:25

Колеги,
Извинете ме за лаишкия въпрос, но какви са предимствата на "спортните" педали?
От предните постове се обърках - не се хлъзгат обувките по тях ли, по-бързо се натискат или други неща?
Отговори

Shades снимка Shades 12 март 2010 - 17:08

 НИКСАНА, на 11 Mar 2010, 23:20, каза:

Ехеее кви 100 лева виж моите преди 3 седмици ги зех за 10


Нищо лично, но са ужасни! Абсурд е да се сравняват такива с оригинални Sparco :icon_wink2:
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 12 март 2010 - 17:17

Ем мене ме кефат Спаркото са много еднотипни смисал не са хубави чисто прави като дърво а тези са извити по педала и сини със черно и колата както е синя много добре седят според мен разбира се секи си има мнение но предпочитам 10 такива да сменя отколкото само 1 че били СПАРКО
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 12 март 2010 - 20:35

 НИКСАНА, на 11 Mar 2010, 23:20, каза:

Ехеее кви 100 лева виж моите..


-Поздравления, паснали са перфектно и имат страшна визия на фона на колата ти. Със здраве да си ги тъпчеш и да не обръщаш внимание на тия дето хулят.. като че ако не е SPARCO или MOMO не е хубаво, или неможе да стои хубаво и да се харесва на някого ..?!?
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 12 март 2010 - 22:49

Благодаря колега :) :newsm05_41:
Мнението беше редактирано от stepo3: 08 март 2011 - 22:07
Причина за редактиране:: Премахнат цитат
Отговори

Гостopel zafira tunning_* 08 март 2011 - 20:04

Колеги тези педали не се хлъзгат когато е мокро
Отговори

Dream снимка Dream 16 април 2011 - 17:16

Колеги купих някакви педали за 10 лв... много ми харесаха как изглеждат и от магазина ми казаха, че са универсални и ще станат... пробвах ги на старата си кола Фиат брава но не станаха... много сложно се слагат... някви гаики някво чудо беше... и общо взето само изгорях с 10 лв.... живи и здрави...
Може ли да ми препоръчате нещо което не се слага сложно... да не е нужно да огъвам ламарини за да ги защипя и след това педалите пак да хлопат...
Има ли някакъв вид гума която изглежда по така ? за да се смени само гумата а не да наслагвам други педали отгоре и т.н.
Търся нещо евтино и за АСТРА G... да си пасне... че вече се прецаках 1 път с такива боклуци и сага незнам какво да гледам...
Поздрави и мерси предварително :)
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 17 април 2011 - 19:33

И аз така се прецаках с първите педали дето си ги вземах.Предполагам и твойте са такива-Прави като ламарина и през 5 мин падат!Тези сините който ги вземах(има ги на снимка в темата)са леко огънати и паснаха идялно на оригиналните,няма да падат,да клопат и така нататак.Оглеждай ги хубаво и гледай да не са прави,че не могат да легнат хубаво на педала и постоянно падат.Гледай преди да купиш каквито и да е било,а ако имаш възможност да ги пробваш още по-добре :)
Отговори

Dream снимка Dream 18 април 2011 - 00:19

 НИКСАНА, на 17 април 2011 - 19:33, каза:

И аз така се прецаках с първите педали дето си ги вземах.Предполагам и твойте са такива-Прави като ламарина и през 5 мин падат!Тези сините който ги вземах(има ги на снимка в темата)са леко огънати и паснаха идялно на оригиналните,няма да падат,да клопат и така нататак.Оглеждай ги хубаво и гледай да не са прави,че не могат да легнат хубаво на педала и постоянно падат.Гледай преди да купиш каквито и да е било,а ако имаш възможност да ги пробваш още по-добре :)

Колега това значи ли, че си има пригодени педали за точен модел и марка кола ?
В смисал педали които са си специално за Астра Г примерно...
Видях твоите в темата... и всъшност ти ме вдъхнови да попитам...
Поздравления много добре са ти се получили :)
И мерси за отговора... ^^
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 18 април 2011 - 22:57

Не те са универсални и стават за доста модели коли.Просто гледай самите педали да са по-качествени,тоест както казах да не са прави като дъска и като форма да пасват хубаво върху оригиналните ти,че иначе постоянно падат тъй като оригиналните педали са леко извити,ти ги стягаш,стягаш и те все падат и тракат.Аз като видях педалите с който съм сега във магазина-сини(като колата),леко извити си викам-това са мойте педали и не съжалявам вече близо година ги мачкам без проблеми ;)
Мнението беше редактирано от НИКСАНА: 18 април 2011 - 23:05
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg