Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Масова опел снимка/снимки

Анкета: Масова опел снимка/снимки (59 потребителя са гласували)

Предложете къде да бъде направено това събиране

Не можете да видите резултатите от анкетата преди да сте гласували. Моля, влезте и гласувайте, за да видите резултатите.
Гласуване Гостите не могат да гласуват

Ico_M снимка Ico_M 29 октомври 2013 - 20:49

Здравейте.

Пиша тук понеже ми се бъгва анкетата - за Бояна съм природата е много по красива.
Ако е в по следобедните часове ще се присъединя, но ако е преди обяд(12-13ч) не мога да обещая.
Отговори

espero2000 снимка espero2000 29 октомври 2013 - 20:50

Ами офертирах го. Сега ще го оставя да помисли ден два. На 100% няма да съм с нея, не е в движение ( данък, гражданска ,преглед, раздатка, сфера, едни накладки, хидравлика и още някои неща , а от днес няма дебитомер защото е в него за тестове.) С кадета ще съм сигурно. Ще се рзбереме за неделята.
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 29 октомври 2013 - 22:17

И аз ще мина че от 08.10 смятам да превключа на Зимна визия...
Та последно снимка със Щайнметцките :p
Мнението беше редактирано от Alex_GSi16v: 29 октомври 2013 - 22:17
Отговори

Марто снимка Марто 29 октомври 2013 - 22:22

Гласувах за Бояна че ми е по-близко :)
Отговори

ivooo снимка ivooo 29 октомври 2013 - 22:47

Колега ме подсети, че без разрешение от управата на мола да се изсипем там 20-30 коли !!!! не знам как ще се приеме и най много да ни изгонят

Бояна води в класацията :)
Отговори

petko снимка petko 30 октомври 2013 - 10:53

Аз съм навит където и да е,само трябва да се уточни в колко часа ще се събираме.
Отговори

Жоро снимка Жоро 30 октомври 2013 - 11:24

Не е зле да се напише час, защото половината сега гласуват и накрая, ще се окаже: че не им е удобно, или пък им е далече и ще сме 3и коли...

 ivooo, на 29 октомври 2013 - 09:14, каза:

И наистина се търсят фотографи!


Иначе ще трябва ти да снимаш, а толкова не обичаш :) :drinks:
Отговори

ivooo снимка ivooo 30 октомври 2013 - 11:35

 Жоро, на 30 октомври 2013 - 11:24, каза:

Не е зле да се напише час, защото половината сега гласуват и накрая, ще се окаже: че не им е удобно, или пък им е далече и ще сме 3и коли...



Иначе ще трябва ти да снимаш, а толкова не обичаш :) :drinks:



хаха Ужас :)

за час.... Мисля 14:30-15:00 с цел докато се съберем да хванем светлата част от деня, защото към 17:30 вече е мрак. Това не означава, че няма да останем и по тъмно за тези които не могат да дойдат по рано.
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 30 октомври 2013 - 14:50

info@serdika-center-sofia.bg Здравейте,

Моля за Вашето съгласие за осъществяване на любителски снимки на последния етаж на закрития паркинг в сградата на „МОЛ Сердика” на автомобили от „Опел клуб България”. Автомобилите ще бъдат не повече от 30-40 броя. В момента в социалната мрежа се провежда гласуване за мястото на общата снимка на автомобилите, което ще продължи до петък /01.11.2013г./ до 15:30 ч., след което ще мога да Ви потвърдя окончателния избор на мястото.

Искаме Вашето позволение предварително, като Ви информираме, че като снимките ще бъдат разпространени в Internet пространството с отбелязване на факта, че са правени във „МОЛ Сердика”.

Надяваме се да разгледатe запитването ни и да ни отговорите, за да имаме възможност за организация.

Благодарим Ви предварително




Здравейте,

Благодарим за проявения към Сердика Център интерес!
Бихме желали да ни предоставите контакти за обратна връзка и име на организацията, която представлявате.
Екипът на Сердика Център София

Чакам обаждане и ще ви пиша за МОЛ Сердика, но като гледам май ще сме на бояна :D
Отговори

GT 51 снимка GT 51 30 октомври 2013 - 17:33

Аз гласувам за Бояна, щот някакси по ми харесва там,пък и мисля, че снимките ще станат по-хубави на фона на планината.Аз няма да мога да присъствам, но стискам палци да стане качествена фотосесия.Успех :drinkin:
Отговори

Maiky снимка Maiky 30 октомври 2013 - 22:45

Аз искам да знам Вие, организаторите на целия този Неделен сбор дали си направихте труда да говорите с някой МОД или член на УС на клуба?
Преди да пускате запитвания говорихте ли с някой? И ми е много интересно как ще представлявате Опел Клуб България?
Идеята е чудесна, но реализацията на нещо подобно ако искате да е както трябва отнема повечко време.
Очаквам сега вече някой да дойде да си говорим по въпроса!!!
Отговори

Blades снимка Blades 30 октомври 2013 - 23:52

 Maiky, на 30 октомври 2013 - 22:45, каза:

Аз искам да знам Вие, организаторите на целия този Неделен сбор дали си направихте труда да говорите с някой МОД или член на УС на клуба?
Преди да пускате запитвания говорихте ли с някой? И ми е много интересно как ще представлявате Опел Клуб България?
Идеята е чудесна, но реализацията на нещо подобно ако искате да е както трябва отнема повечко време.
Очаквам сега вече някой да дойде да си говорим по въпроса!!!

Чак организатори. Но само да вметна запитването към МОЛ "Сердика" е грешно формолирано, за това защото не сме някаква организация официялно и не е от "Опел клуб българия" а просто група хора решили да си правят снимки на колите. Няма да се използва името на "Опел Клуб България" защото не е организирано от УС на клуба или други упълномощени лица и нямаме тяхно позволение. Сбирката е под наслов "Масова опел снимка", който желае може да дойде.
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 31 октомври 2013 - 00:36

Изглежда съм съгрешил, но исках да реагирам след контакт по телефона с МОЛ Сердика, ми бе разяснено, че трябва да се пусне запитване по електронната поща запитване за да ми се отговори. Извинявам се че съм използвал името без да се допитам до УС, но целта ми бе да помогна а не да създамам проблеми. Аз бях до тук.
Отговори

kirenski снимка kirenski 31 октомври 2013 - 08:52

Не си сбъркал,че си питал :clap:.
Нещо ти казах преди време :mhihi:
Отговори

ivooo снимка ivooo 31 октомври 2013 - 09:08

 miron 2.2, на 31 октомври 2013 - 00:36, каза:

Изглежда съм съгрешил, но исках да реагирам след контакт по телефона с МОЛ Сердика, ми бе разяснено, че трябва да се пусне запитване по електронната поща запитване за да ми се отговори. Извинявам се че съм използвал името без да се допитам до УС, но целта ми бе да помогна а не да създамам проблеми. Аз бях до тук.



miron 2.2 не мисля, че си създал проблем на който и да било. Да може би не е трябвало да казваш, че е организирано от "Опел Клуб България", а от фенове на марката.

Maiky - не знам защо трябва да се реагира толкова остро при условие, че се прави нещо за марката и клуба което до сега никой не се е наел да направи. И "Опел Клуб България" не са само 10-15 човека от УС, а всички привърженици на марката и потребители в този клуб.

Поздрави на всички и до неделя.
Отговори

ivooo снимка ivooo 31 октомври 2013 - 12:43

Краен срок за гласуване : 01.11.2013 16ч.

След което линиите ще бъдат закрити :) хахах Успех
Отговори

ivooo снимка ivooo 31 октомври 2013 - 13:54

:)) Не е нужно ! :) темата е за друго :)

Благодаря ти !
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 31 октомври 2013 - 14:17

 Maiky, на 30 октомври 2013 - 22:45, каза:

Аз искам да знам Вие, организаторите на целия този Неделен сбор дали си направихте труда да говорите с някой МОД или член на УС на клуба?
Преди да пускате запитвания говорихте ли с някой? И ми е много интересно как ще представлявате Опел Клуб България?
Идеята е чудесна, но реализацията на нещо подобно ако искате да е както трябва отнема повечко време.
Очаквам сега вече някой да дойде да си говорим по въпроса!!!


Parking-SSC <Parking-SSC@ece.com>
Здравейте,

Ние не сме организация, просто хора обединени около една марка автомобили ОПЕЛ, тъй като искаме да направим ефектни снимки за социалните мрежи, ни хрумна идеята, че едно от подходящите места за ефектни снимки е последният етаж на закритият паркинг на МОЛ Сердика. Както ви бях писал в момента тече гласуване за избор на място къде да се проведе "Масова Опел снимка", което ще продължи до петък /01.11.2013г./ до 15:30 ч. Към момента избора е различен от МОЛ Сердика за което ви уведомявам. При следващ интерес от наша страна се надяваме че няма да има проблем отново да се допитаме до Вас и отново ще бъдете така отзивчиви.

Благодаря за отделеното време и внимание !



Извинява ме за безпокойството !
Отговори

fanatic снимка fanatic 31 октомври 2013 - 16:40

 becinko, на 31 октомври 2013 - 13:26, каза:

Е как ще стане нещо с форума без да знае УС, това е нечувано, те регистрираните потребители не са част от форума, а овце подклаждащи чуждото самочувствие.


Стига си писал глупости. Когато е нужно да се иска позволение за някакво масово събиране всяко такова място за закрито/ въпреки, че там не е закрито, но е на 3ти етаж/ ще ти кажат че си има ред. В тоя смисъл можехме да помогнем... за това става дума...
Отговори

miron 2.2 снимка miron 2.2 31 октомври 2013 - 17:54

Здравейте,

Много се извиняваме за забавянето от наша страна!
Благодаря Ви за проявения интерес към Сердика Център като локация за снимки.
Съгласни сме да си осъществите снимките на автомобилите на „Опел клуб България“. Ще очакваме да ни пишете дали избора ще останем ние,
за да може да изчистим детайлите около събирането на толкова автомобили на паркинга ни.
Само да попитам – Вие искате да се снимате на закрития или на открития ни паркинг?
Оставаме на разположение при допълнителни въпроси!
Успешен ден!
Поздрави,


От тук на татък всичко е във ваши ръце при решение след гласуването за снимки на МОЛ Сердика ще предоставя и телефони за контакт и Е-mail на въпросното лице на УС и МОД.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg