Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Мнения за тази Вектра Б

Liubeznia снимка Liubeznia 03 февруари 2011 - 14:10

Нямам Вектра Б, но все пак моето мнение по-това което виждам на снимките е, че тази кола е сцепена от каране и си личи.
Шофьорската седалка от слизане и качване в лявата си долна част е деформирана...

За да е толкова изгодна цената, дали няма причина?! :newsm05_41:
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 03 февруари 2011 - 14:20

Следващия, който се ИЗХОДИ извън темата получава 10% :newsm05_41:
Отговори

rosko-boy снимка rosko-boy 03 февруари 2011 - 14:33

 Liubeznia, на 03 Feb 2011, 14:10, каза:

Шофьорската седалка от слизане и качване в лявата си долна част е деформирана...

За да е толкова изгодна цената, дали няма причина?! :newsm05_41:

На тези години всяка кола е сцепена от каране,а колкото до тапицерията е съвсем по реда си за годините които са я експлоатирали.
Според мен колата е хубава за парите си,кара се на оглед и ако всичко е ок,напред.Ако не я вземе никой ,аз ще я взема ,че сам и хвърлил око отдавна ,ама ми е далече!! :good: :mhihi: :ranting:
Мнението беше редактирано от rosko-boy: 03 февруари 2011 - 14:34
Отговори

MARTECA снимка MARTECA 03 февруари 2011 - 14:55

Колега, колата изглежда добре! За цената какво да ти кажа, купих моята от там и като цяло съм доволен, да не говорим, че я взех на смешни пари..... Всеизвестен факт е, че в Монтана и Враца са едни от най - евтините коли. Моя съвет е да се свържеш с колега от Монтана и да иде да е огледа добре, защото найстина ще ти излезе солено да минеш 1000км навятъра! Поздрави и успех.
Отговори

Galabov снимка Galabov 03 февруари 2011 - 23:10

колега аз три месеца обикалях бг и си тарсих вектра б е намерих си но питаи колко пари дадах за бензин да обикалям,иначе по темата колата наистина изглежда много добре салона и тои изглежда добре а това че изглежда протаркано е от снимките и от слънцето,аз като обикалях всички в нета изглеждаха така перфектни но на място малеее не сам виждал по зле,такаче по добре хващаи някои приятел които има такава вектра или поне разбира от коли и знае как трябва да варви 2.0 101 коня дизел на тази кол(това е мн важно)и задалжително преди да я вземеш трябва да я закачиш на компютър и да се огледа ходовата част.а това за казанчето на моята беше оцветено в червено по простата причина че беше карана само с червен антифриз така че това да не те притеснява много много.поздрави и успех с търсенето и покупката:)
Отговори

Стекер снимка Стекер 04 февруари 2011 - 15:42

Колега моето мение е че колата е много карана. Купих моята същата но с друг двигател 96 година е но салона е в пъти по запазен. Тази е прана личат си следите от прахосмокачката по плюша предтсави си в какво състояние е била преди това. Отвън е супер напръв поглед но може и да е боядисвана, а като цяло в Италия ако е от там колите не ръждясват. Багажника е свалян според мене. Кабела, който минава ор купето към багажник по лявата панта види във въздуха. Незнам защо. Осветлението на таблото може и да бачка,но на светло трудно се вижда.Този шибедах отгоре ме притеснява, че май често протичат. На снимката където е отворен капака на двигателя. Виждаш ли една табелка в два нита в ляво от механизма за заключване. На моита е черана ако не се лъжа и пише разни неща за тегло и т.н. Атази е боядисана в синьо. 99% е пребоядисвана. А и волана е много изтъркан отляво. Педалите изглеждат добре кожата на скоростния лост и тя е зле, ама нормално за тия години. Според мен ще си намериш по хубава.
Мнението беше редактирано от Стекер: 04 февруари 2011 - 15:44
Отговори

mantzel снимка mantzel 04 февруари 2011 - 20:49

Само и аз да отбележа,че по принцип в Монтана колите са по-евтини или поне аз намирам най-евтините коли от Мобиле там.
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 04 февруари 2011 - 20:57

Колега,според мен по добре би било, ако питаш колегите да ти дадът мнение точно за тази марка кола с този двигател.Тука само отбор юнаци.На снимка няма кой да ти каже точно как седят нещата.Според мен виж положителните и отрицателните неща за този мотор.Пък после хващай двама приятели дето са в час за този автомобил и припкай да го гледаш.Ако му свалиш 300-400 лв си добре.Ако ти допадне вземай смело.То вечен автомобил няма,само си отваряй очите при покупка.Поздрави и късмет с новата покупка.
Отговори

besnik снимка besnik 04 февруари 2011 - 21:14

Колега ако ти харесва попитай за някой колега от района да я погледне.Ако хваща окото за примерно 120лв.отиваш и се връщаш така че не такава болка.Успех с избора .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg