Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Пак ни цакат с цените

Тази тема е заключена Next »

_shady снимка _shady 22 февруари 2011 - 22:11

Както казваше един журналист : ИМАМЕ НОВИНА-след Н-тата на брой безсмислена тема в сайта на ОКБ по повод високите цени на горивата от утре бензина става по 80 стотинки,газта е безплатна....
Скучно ви е и няма какво да правите, та само си чешете езиците или какво? И като има тема какво се постигна...протест ли ке се прави,възстание ли ке дигаме,войводо?!

ПП:по би-екшън дават Лион:Реал Мадрит...ходете гледайте мача,че от първи вдигат и тока...бърем се компенсира от сега с гледане,че после знае ли човек....
Отговори

slavyanbg снимка slavyanbg 22 февруари 2011 - 22:14

 _shady, на 22 Feb 2011, 22:11, каза:

Както казваше един журналист : ИМАМЕ НОВИНА-след Н-тата на брой безсмислена тема в сайта на ОКБ по повод високите цени на горивата от утре бензина става по 80 стотинки,газта е безплатна....
Скучно ви е и няма какво да правите, та само си чешете езиците или какво? И като има тема какво се постигна...протест ли ке се прави,възстание ли ке дигаме,войводо?!

ПП:по би-екшън дават Лион:Реал Мадрит...ходете гледайте мача,че от първи вдигат и тока...бърем се компенсира от сега с гледане,че после знае ли човек....

Затова е форума да си полафим,споделим, помогнем, а ти като не искаш да си чешеш езика напразно не пиши!!!
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 22 февруари 2011 - 22:15

 slavyanbg, на 22 Feb 2011, 22:04, каза:

Колега ти май си доста доволен от положението в БГ!!! :devil-smiley-019:


А какво трябва да направим за да ни се хареса?Да задръстим центъра на София или нещо друго....
Отговори

_shady снимка _shady 22 февруари 2011 - 22:17

И как точно ми помогна днес да си сипя бензин на цена различна от 2,38лв,че не ми е ясно...радвам се,че не се взимаш на сериозно,казвайки ми кое да чета/пиша и кое не...
Колегата Хъдсън мисля,че много кратко и ясно е обяснил вариантите,така че не виждам смисъл от всичко след неговото мнение...
Мнението беше редактирано от _shady: 22 февруари 2011 - 22:20
Отговори

slavyanbg снимка slavyanbg 22 февруари 2011 - 22:18

 DanZKi, на 22 Feb 2011, 22:15, каза:

А какво трябва да направим за да ни се хареса?Да задръстим центъра на София или нещо друго....

Ми за разнооразие можем по някакъв начин да покажем, че не сме доволни от положението!!!
Отговори

opel_kapka снимка opel_kapka 22 февруари 2011 - 22:28

(блеене) Ех, само ако знаехте колко газ ще извадят от шелфа ни, даже нема да разбЕреме :devil-smiley-019:
Отговори

speedo снимка speedo 22 февруари 2011 - 22:36

Цената вече не я гледам, но напоследък забелязвам,че качеството се влоши. Някои друг на същото мнение?
Отговори

slavyanbg снимка slavyanbg 22 февруари 2011 - 22:41

 speedo, на 22 Feb 2011, 22:36, каза:

Цената вече не я гледам, но напоследък забелязвам,че качеството се влоши. Някои друг на същото мнение?

За какво гориво говориш, и къде зареждаш???
Отговори

Shades снимка Shades 22 февруари 2011 - 22:46

Темата я затварям като супер лишена от смисъл, защото като гледаме международната ситуация, покачване ще има всяка седмица, отделно, че другите горива са скочили отдавна. Ако зорът е просто да си изплачем мъката някъде - ползвайте СПАМ-темата по собствено осмотрение. Благодаря за вниманието!
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg