Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

Дросели на 20сех

C20NE Power снимка C20NE Power 19 ноември 2011 - 19:50

Здравейте.Видях обявата на колегата NIKSAN_PI4A и реших да ги взема.Искам малко съвети от запознатите колеги,какво се изисква за монтажа,как се процедира и всичко останало.Моля ви помагайте. :helpsmilie:
Мнението беше редактирано от C20NE Power: 19 ноември 2011 - 19:50
Отговори

Stranger снимка Stranger 20 ноември 2011 - 06:50

Незнам какво точно си купил, но в общи линии ти трябват дросели, всмукателен колектор и нова електроника, която да напаснеш специално към твоята конфигурация...а и вероятно ще ти трябват малко по големи дюзи.
Отговори

VLADI16V снимка VLADI16V 20 ноември 2011 - 08:17

Колега , а не може ли да ги ползва дроселите просто като заместител на неговия си дорсел . Имам в предвид да си среже всмукателния колектор и да му остане само фланеца заедно с няколко мм от тръбите за да може да закачи много къси силиконови маркучи и за тях да закачи дроселите , отогоре ще им направи обща кутия за въздух и пак ще си ползва неговата електроника , ще си намери по - голями дюзи + един регулатор и така . Това е вариант , като на колегата Вампира , той продаваше такъв сетъп за Ц20ХЕ , беше монтиран на Калибра , тука в Петрич имаше един червен Кадет пак беше така направен и си имаше по-добър ефект .
Мнението беше редактирано от VLADI16V: 20 ноември 2011 - 08:19
Отговори

Stranger снимка Stranger 20 ноември 2011 - 22:05

Това са хазартни работи и вероятността да не стане нищо е огромна....всъщност вероятността клата да работи по-зле от оригиналния сетъп според мен е почти сигурна, а и може да си счупи двигателя като нищо без адекватна електроника....
Отговори

GSi R снимка GSi R 22 ноември 2011 - 19:21

Идеята на валди съм я мислил доста отдавна и си мисля че ще стане без електрониката да се усети.Само незнам ТПС-а как ще се монтира към дроселите..
Отговори

ОПЕЛ ФЕН снимка ОПЕЛ ФЕН 23 ноември 2011 - 08:28

ако нема електроника или по големи дюзи сместа ще е много бедна
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg