Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Масова опел снимка/снимки

Анкета: Масова опел снимка/снимки (59 потребителя са гласували)

Предложете къде да бъде направено това събиране

Не можете да видите резултатите от анкетата преди да сте гласували. Моля, влезте и гласувайте, за да видите резултатите.
Гласуване Гостите не могат да гласуват

_shady снимка _shady 31 октомври 2013 - 19:33

Браво Ивчо, добра идея, ужасно ми допада! Съжалявам само, че не мога да подкрепя идеята ти с присъствието си. Няма да гласувам, защото няма да съм с вас, но Бояна за мен е по-добрият избор. Браво и чакам снимки с нетърпение.
Отговори

Globe снимка Globe 01 ноември 2013 - 10:24

ако съм свободен може да мина :) даже гласувах за Бояна ,че там на въздух по-добре ;)
Отговори

ivooo снимка ivooo 01 ноември 2013 - 10:29

 Globe, на 01 ноември 2013 - 10:24, каза:

ако съм свободен може да мина :) даже гласувах за Бояна ,че там на въздух по-добре ;)



ще се радвам да дойдеш и да се видим ;)
Отговори

Жоро снимка Жоро 01 ноември 2013 - 11:02

Аз съм готов:

Публикувано изображение
Отговори

ivooo снимка ivooo 01 ноември 2013 - 12:23

 Жоро, на 01 ноември 2013 - 11:02, каза:

Аз съм готов...


еееееееее верно ли..... :)
пусни и за мен едно само VECTRA
Мнението беше редактирано от Жоро: 01 ноември 2013 - 14:10
Отговори

ivooo снимка ivooo 01 ноември 2013 - 15:48

Здравейте,

Гласуването приключи в полза на Бояна(24/15 и след калкулиране на гласовете във фейсбук групата 24/22).
Ще се радвам да се видим с всички вас на 03.11.2013 към 14:30-15:00

измийте хубаво колите :) вземете си фотоапаратите и идвайте ;)

До скоро.
Мнението беше редактирано от ivooo: 01 ноември 2013 - 15:51
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 01 ноември 2013 - 20:27

А до колко ще сте на Бояна и кога ще се правят снимките щот съм на работа и ако успея (да се скатая ;-) ) , мога да мина към 16:30 . Ако ли пък не успея - здраве да е . Поздрави на всички и приятни почивни дни .
Мнението беше редактирано от jorkataaa: 01 ноември 2013 - 20:28
Отговори

ivooo снимка ivooo 02 ноември 2013 - 14:04

 jorkataaa, на 01 ноември 2013 - 20:27, каза:

А до колко ще сте на Бояна и кога ще се правят снимките щот съм на работа и ако успея (да се скатая ;-) ) , мога да мина към 16:30 . Ако ли пък не успея - здраве да е . Поздрави на всички и приятни почивни дни .



Снимките почват 14:30-15:00 и ще продължат докато има хора и ни се снима :)

Добре си дошъл когато можеш :)
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 02 ноември 2013 - 16:54

Има вероятност и аз да дойда! :opc:
Отговори

Марто снимка Марто 03 ноември 2013 - 11:54

Някой 13.00ч на грийн-а ?
Отговори

ivooo снимка ivooo 03 ноември 2013 - 23:38

Здравейте,

Искам да изкажа благодарността си към всички които дойдоха днес :) Мисля, че се получи хубава сбирка, а и времето беше отлично точно за такова мероприятие.
Благодаря и на хората помогнали ми с организацията - Райчо, Влади, Марто, Миро и още едно две момчета на които не им знам имената :(

Както и на Бояна така и тук искам да благодаря на Георги Колов без който нямаше да се справим със снимките :) - Жоро мерси ;)

Надявам се не съм досадил на някой с местене и подреждане на автомобили, но това всичкото беше за общото благо.

Скоро ще има и снимки. Благодаря Ви още един път.
Мнението беше редактирано от ivooo: 03 ноември 2013 - 23:38
Отговори

Жоро снимка Жоро 04 ноември 2013 - 10:20

Получи се доста добре, Жоро (droopy) подходи много професионално, докато Иво (Ivoo) си лежеше по асфалта и си почиваше :drinks:
Накратко беше ми много приятно, нищо че после с Марто трябваше да водим жените в моло за компенсация :)

Предлагам след като сте готови с обработката, да качите всички снимки в нещо като DOX, с линкче за сваляне с висока резолюция (а и на куп като rar-че). Защото като се качат по сайтове като snimka.bg или др.подобни, всичко става...
Отговори

ivooo снимка ivooo 04 ноември 2013 - 11:12

 Жоро, на 04 ноември 2013 - 10:20, каза:

Получи се доста добре, Жоро (droopy) подходи много професионално, докато Иво (Ivoo) си лежеше по асфалта и си почиваше :drinks:
Накратко беше ми много приятно, нищо че после с Марто трябваше да водим жените в моло за компенсация :)

Предлагам след като сте готови с обработката, да качите всички снимки в нещо като DOX, с линкче за сваляне с висока резолюция (а и на куп като rar-че). Защото като се качат по сайтове като snimka.bg или др.подобни, всичко става...



неблагодарник :)
първо се пиша Ivooo, а не Ivoo и второ..... ще махна всички снимки с твое участие :) хахахахха
Евалата на Жоро - Колов :)

аз съм готов с моите снимки и ще ги кача някъде след малко ;)

ето линк към снимките за най-нетърпеливите, а по късно ще ги кача някъде.

Опел фотосесия 03.11.2013



ето и линк за сваляне на снимките : http://dox.bg/files/dw?a=7233ca4490
Мнението беше редактирано от ivooo: 04 ноември 2013 - 11:32
Отговори

Globe снимка Globe 04 ноември 2013 - 11:26

ауу лудница :) имам 1 мноого добра за която имам да черпя
Отговори

_shady снимка _shady 04 ноември 2013 - 11:38

Страхотни снимки браво!
Тва ОПЦ-то на днешно време за нищо го нямате вече...
Всички коли си имат стопанин до тях, само една сребърна вектра А седи самотна...явно ще я осиновявам!
Браво на организаторите, идеолога, участниците и фотографите!
Мнението беше редактирано от _shady: 04 ноември 2013 - 11:40
Отговори

Insignia OPC снимка Insignia OPC 04 ноември 2013 - 11:40

... Ей, браво !!! Страхотна организация ! Че те колите повече от на събора... :idiot:
Мнението беше редактирано от Insignia OPC: 04 ноември 2013 - 11:42
Отговори

Жоро снимка Жоро 05 ноември 2013 - 16:51

 ivooo, на 04 ноември 2013 - 11:12, каза:

неблагодарник :)
първо се пиша Ivooo, а не Ivoo и второ..... ще махна всички снимки с твое участие :) хахахахха
...

Абе мани такъв съм си от малък. Ама все пак ако не беше лежал толкова по асфалта, колко повече снимки щеше да направиш :) То има повече снимки на това как бутам кофата и я използваме за поставка, от колкото на колите :) А това с Ivooo го написах точно така, ама ми се стори дълго и изтрих едното О :)

 _shady, на 04 ноември 2013 - 11:38, каза:

Тва ОПЦ-то на днешно време за нищо го нямате вече...
Всички коли си имат стопанин до тях, само една сребърна вектра А седи самотна...явно ще я осиновявам!

Е то има само едно, ама снимките са му много :)
Мани Ivooo обикаляше да снима и накрая се оказа, че не е стоял до колата си, за това няма да го има и на снимките на Жоро...

 Insignia OPC, на 04 ноември 2013 - 11:40, каза:

... Ей, браво !!! Страхотна организация ! Че те колите повече от на събора... :idiot:

Някой спомена, че е преброил 41 коли, ама то имаше още няколко дето се наредиха съвсем накрая. А преди това стояха паркирани отстрани.
Отговори

droopy снимка droopy 11 ноември 2013 - 13:50

Здравейте колеги :)

Ето един тийзър от снимките! За щастие последният, защото възнамерявам утре всички да са готови и да могат да се видят. Благодаря на Ивайло Николов за хубавата проява и организация. Също така мога да го похваля за неговите снимки. Като видях от къде е снимал и какви ъгли е уловил .. яд ме хвана, че съм разтягал въобще статива.

За всички, които бяха там знаят каква забава беше - особено като се стигна до необходимостта от по-висока гледна точка :D Благодаря на "стативите" - те си се знаят кои са :D :D :D
Следващият път ще се постарая и още по-добри резултати да има .. вече видях какво може и какво не може да се получи така, че - най-хубавото предстои ;)

Нещо не мога да се справя с качването на снимка и прилагам директно линк за хората, които искат да се тагват ;)
http://www.facebook....&type=3
Отговори

Жоро снимка Жоро 11 ноември 2013 - 14:08

Ей тоя facebook :)
Чакаме снимките с нетърпение и rar-че в DOX с висока резолюция :surrender:
Отговори

droopy снимка droopy 12 ноември 2013 - 10:29

Хе хе .. айде .. да не е в FB и да е с висока резолюция тогава!

http://tranzit.dir.b...KhRPADAn1749184

И пак браво на ivooo за инициативата и организацията!
Бях тръгнал с идеята за обща снимка .. и нямам покрити много от ъглите които именно ivooo е видял и отразил. Ангажирам се при следващите снимки да съм по детайлен ;)

Още веднъж благодаря на колегите, които буквално събраха пари да покрият дефектиралата техника! С радост мога да съобщя, че вече всичко работи и нямам търпение пак да я тествам в полеви условия! Благодаря Ви!!!


Всеки, който се занимава с фотография знае, че бранша не е толкова труден, колкото тесен. За мен ще е от голяма полза ако ударите по едно рамо за страничката ми http://www.facebook....olovPhotography aко харесвате работата ми. С няколко, колеги от форума работим по въпроса автомобилната фотография да стане на доста по-високо ниво стига да има достатъчна аудитория, за да сме на ясно струват ли си инвестициите, които сме се нагърбили да направим.
Мнението беше редактирано от droopy: 12 ноември 2013 - 12:20
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg