Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Нова визия на форума!

Maiky снимка Maiky 03 март 2011 - 13:59

От днес форума е с нова визия, работи на новата платформа и има редица подобрения по себе си! Това е и причината да беше спрян за известно време, за да може да премине от старата към новата!
Тук е и мястото УС да изрази своята благодарност към всички от Админ/МОД екипа, без които нямаше да постигнем тази визия! Благодарим на всички, които бяха въвлечени в работата по платформата! Благодарим и на потребителите, които правят форума такъв, какъвто е!
Умишлено избрахме днешната дата за пускането на новата визия, т.к. днес е един велик ден за всички българи! Честит празник на всички!


пс: Имайте предвид, че все още се работи по форума, има някои бъгове. Ако видите нещп, което не е ок, моля използвайте тази тема да пишете!
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 03 март 2011 - 14:00

Както писах и в СПАМа-ЕВАЛА !
Мнението беше редактирано от DanZKi: 03 март 2011 - 14:01
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 03 март 2011 - 14:20

Браво,харесва ми.
Мнението беше редактирано от Eltoro: 03 март 2011 - 14:20
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 03 март 2011 - 14:35

Харесва ми новата визия като цяло. Но защо горе не сложите снимки на коли на потребителите?

Отляво на профилът пол,локация и интереси може да са на български език, както група, мнения, регистриран и автомбил :love_opel:
Мнението беше редактирано от IvailoM: 03 март 2011 - 14:46
Отговори

titan22 снимка titan22 03 март 2011 - 14:35

Малко ледено ми изглеждат цветовете,но иначе като всяко ново нещо е различно и иска малко време за свикване.Поздрави за труда който сте положили,колеги.
Мнението беше редактирано от titan22: 03 март 2011 - 15:12
Отговори

sume снимка sume 03 март 2011 - 14:40

Нищо лично колеги , евала за труда.Но на мен новата визия не ми допада , като това вероятно е продиктувано от онез две астри горе на сив фон :(. Има много яки снимки на колеги от форума по-подходящи за тамЕ.

пп. И все пак евала за труда.
Отговори

Maiky снимка Maiky 03 март 2011 - 15:07

Мисля, че пропускате, че двете Астри са точно подбрани в тон с месеца и мартениците. Иначе за полетата от ляво! Има още неща за оправяне както казах вече, но едно по едно! Както
е видите, в момента и имената на темите, когато са по-дълги се съкращават, и то неправилно! Горе в таб-а при зареждане липсва Опелската емблема...................все дребни неща, но отнемащи време. Едно по едно всичко ще бъде оправено!
Отговори

titan22 снимка titan22 03 март 2011 - 15:13

Колеги,бутона за гласуване нещо не го виждам къде е а е важен все пак.
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 03 март 2011 - 15:16

 Maiky, на 03 март 2011 - 13:59, каза:

пс: Имайте предвид, че все още се работи по форума, има някои бъгове. Ако видите нещп, което не е ок, моля използвайте тази тема да пишете!

Младежи, а тази част от първото мнение видяхте ли ?

Не бива да се пропуска факта, че дейността по допълните настройки на форума и остраняването на всички пропуски е изключително трудоемка, на моменти изнервяща, а и се извършва от един човек, защото както е казал народа "Много Баби - хилаво дете". :sup:

Колите в "главата" на форума са на потребители - гони се ефекта на мартеницата.
Има снимков материал, но тези с добра разелителна способност са малко. Работи се още версии на главата, т.ч. успокойте духовете :love_opel:

Адмирации за "ОН", или иначе казано Спарки, както и за всички, на които им изтекоха очите, за да се случи тази радваща окото промяна. :hahaha:
Пък на всички е ясно, че недоволни винаги ще има :hahaha:

 titan22, на 03 март 2011 - 15:13, каза:

Колеги,бутона за гласуване нещо не го виждам къде е а е важен все пак.

Гласувайте за форума ТУК
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 03 март 2011 - 15:24

 siegfrid, на 03 март 2011 - 15:16, каза:




Божо, никой не е нервен или нещо такова. Просто споделяме своите виждания и това, което ни прави впечатление. Иво е помолил, ако видиме нередности да сигнализираме. Тази тема е за това :love_opel:
Отговори

spasito снимка spasito 03 март 2011 - 15:27

Новия облик на форума е екстра поне мен много ме радва евала на хората които се занимават с това нещо и то в днешния празничен ден.Аз единствено не виждам бутона за UP-ване на обявите но сигурно това е временен проблем честит празник на всички.
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 03 март 2011 - 15:28

Ивчо, не визирам никой нервен, просто казвам, че е редно да се оценява труда на другите.

Новата база предразполага много повече към нововъведения и облагородяване, т.ч. търпение и ще избухваме и още, и още. :love_opel:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 03 март 2011 - 15:31

 siegfrid, на 03 март 2011 - 15:28, каза:

редно да се оценява труда на другите.



Трудът се оценява!

Никъде не виждам бутона за гласуване в БГТОП, както беше при старата платформа :love_opel:
Мнението беше редактирано от IvailoM: 03 март 2011 - 15:32
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 03 март 2011 - 15:31

И аз видях, че го няма - пуснал съм линка за гласуване в темата
Отговори

bo. снимка bo. 03 март 2011 - 15:58

Това съчетание розово/червено/сиво отива повече на някой форум като BG-Mamma например, но ако е в тези цветове само заради март месец и мартениците може и да се прeживеe. Честно казано добрия стар форум ми допадаше повече. Този ме посрещна доста неприветливо, когато го видях за първи път всичко беше изписано на къркулици (освен приветствието на Sparx). Като сменя encodig-a на Unicode (UTF-:love_opel: се оправя, но проблема е че трябва да правя това на всяка една страница която цъкна. Все пак сме в България - encoding-a ми по подразбиране е Cyrillic.
Отговори

m4r1qn снимка m4r1qn 03 март 2011 - 16:27

Поздравления и респект за свършената работа!!!
Отговори

Sparx снимка Sparx 03 март 2011 - 16:31

нека отговоря и аз на всички критики, радвам се все пак, че има хора на които не им харесва ... така ще направим форума по хубав.

Забележките по дизайна са взети. Двете астри на главата са на потребители от форума и са снимани специално с цел да се направи с тях глава ... за съжаление не стана толкова ефектно както го бях планирал. Доста от елементите по новия дизайн не се получиха както трябва и ще се преправят, искахме обаче час по скоро да пуснем новата платформа поради редица причини и проблеми със старата.

Бутон за бгтоп ще има, в бързината съм го забравил :love_opel:
ще има и бутони за фейсбуук ... туитер и т.н. ... както и синхронизиран вход със фейсбуук ... но всичко с времето си.

Искам също така да пусна мухата за самия сайт. В момента има само една малка тема на него, но се очаква в съвсем близко бъдеще да се появят новини свързани с марката там ... пък и други интересни неща ...

Нека всички критики бъдат конструктивни за да можем да подобрим нещата. Знам, че няма как новия дизайн да се хареса на всички още повече, че сте свикнали със стария и сте на него от близо 2 години, но имайте търпение и мога да Ви уверя, че скоро ще се радвате на възможностите на новата платформа.

Исках също така да изразя сърдечни благодарности на Светльо (Auris 1.6 vvt-i) за това, че направи 3 форума, докато аз направя 1 ... и все пак Све, труда ти не е отишъл на вятъра, ако не беше ти, още сигурно щях да мъча портала :hahaha:

Едно сърдечно благодаря и на Младен (собственика на бялата Астра от главата), друпс (droopy - собственика на червената и фотограф) и Поли ауто (официален дилър на Опел за Хасково) за съдействието, което ни указаха в направата на фото сесията ...
Отговори

omegaab снимка omegaab 03 март 2011 - 17:02

Колеги, форума е много хубав, но имам проблем :D . Като влизам през IE 8 ми го дава да маймунки, а си имам шрифтове и екстри. През Mozilla всичко е на 6.
Отговори

ceco-82 снимка ceco-82 03 март 2011 - 17:28

Хубава изненада,новата визия е страхотна :love_opel: за положения труд и :hahaha:
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 03 март 2011 - 18:01

И тъй като темата е точно за това.. да изразя мнението си и аз.. Признавам Ви за усилията, които вероятно сте положили (дори идея си нямам колко и какво), но ще бъда искрен. ОПЕЛ-форума, тоя дето беше до сега (видя му), НАШИЯ си форум беше най-посещаваното място от мен откакто разбрах за него и се регистрирах.. сега с тая визия всякаш стана осакатен, просто ми се плаче като гледам новостите сега.. Дано да успея да му свикна, щото от тук научих толкова много, срещнах се с толкова много любезни и знаещи колеги, готови винаги да помогнат. Дано наистина не се налага да го подминавам и да търся помощ по друг начин, щото тук наистина е пълно с еродирани и наистина КОЛЕГИАЛНИ шофьори.

Е, извинявайте ако има нещо, но това е моето мнение по въпроса..
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg