Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Попитайте за сервиз или магазин в Пловдив!

giuseppe снимка giuseppe 17 май 2009 - 20:53

Колеги кажете каде в Пловдив зътамняват стъкла?И по точно задно на седан!
Благодаря предварително! :whistle:
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 25 май 2009 - 13:14

Колеги някой да знае каде ремонтират хидравлични рейки в Пловдив? или въобще подлежат ли на ремонт и на сносна цена разбира се
мойта горката протече и то много брутално първо от едно место сега е от две и засега крепя положението като доливам масло ,макар и то да не е хидравлично ,а изгоряло двигателно
инфо ми трябва спешно ,защото ще се случат и други неприятни неща покрай рейката
Отговори

stepo3 снимка stepo3 25 май 2009 - 13:58

Караш към ТХВП в посока излизане от Пловдив. Точно след училището завиваш в дясно (пресечката, където беше преди сервиз Стефанов). Караш само направо и влизаш в едно като двор. Там са спецовете на рейките.
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 25 май 2009 - 22:18

 stepo3, на 25 May 2009, 02:58 PM, каза:

Караш към ТХВП в посока излизане от Пловдив. Точно след училището завиваш в дясно (пресечката, където беше преди сервиз Стефанов). Караш само направо и влизаш в едно като двор. Там са спецовете на рейките.



ТХВП беше на бул.Руски преди моста на Герджика или след като го изместиха до руската гимназия посока Руския пазар - преди или след него по пътя за София ?
Отговори

stepo3 снимка stepo3 25 май 2009 - 22:22

Незнам дали не се бъркаш с ВИХВП. Става въпрос за пътя по Васил Априлов в посока Руския пазар :)
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 25 май 2009 - 22:29

На Васил Априлов ли е или след Практикер надолу?
В началото или в края, така не ме ориентираш особено точно
Отговори

stepo3 снимка stepo3 26 май 2009 - 09:18

Как така не се ориентира, караш по Васил Априлов към КАТ. Само направо. Пресичаш кръстовището на бул.България (Практикер). Продължаваш към КАТ, но не завиваш наляво за самия пазар, а продължаваш за излизане от Пловдив (към Голямоконарско май се казваше). Точно след ъгъла на гимназията ТХВП и точно преди бензиностанцията (по спомен червена) завиваш надясно, където преди беше Сервиз Стефанов. Оттам само направо докато стигнеш едно като двор и там навътре има хале :) Успех!
Отговори

mikman снимка mikman 18 юни 2009 - 21:56

Колеги имам теч в хидр. рейка, къде ги ремонтират добре и колко струва?

Едит: Опс хаха, съжалявам, че не видях горните постове и зададох излишни въпроси.
Мнението беше редактирано от mikman: 18 юни 2009 - 22:00
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 30 юни 2009 - 22:12

[quote name='mikman' date='18 Jun 2009, 10:56 PM' post='608447']
Колеги имам теч в хидр. рейка, къде ги ремонтират добре и колко струва?

Едит: Опс хаха, съжалявам, че не видях горните постове и зададох излишни въпроси.
[/quote

станахме двама с рейките имам предвид
ориентира ли се за мястото и посети ли го вече ако си кажи подробности
Отговори

mill снимка mill 24 юли 2009 - 14:49

Колеги да попитам: имам проблем ...с лентовия кабел! Няколко пъти светваше лампата на еърбега.В опел стефанов я изчистваха грешката/казваха-пиропатрон за смяна 700стотака/ :icon_smile2: и си карах така 2-3 до 6 мес.От 1 месец обаче пак светна и в стефанов казаха нов кабел-235лв.Другия ми проблем е че на градско каране с климатик вдига градусите на 100. Кажете къде в Пловдив има сервиз да направят измерване на лентовия кабел и да проверят резисторите и датчиците за двете перки.Довечера ще проверя дали и двете се включват ,когато работи на климатик.По телефона като обяснявах - опел стефанов - за проблема и колата/мотор,модификация/ ми отговориха - елате да проверим,тези Вектри са с една голяма перка :icon_smile2: Един голям бръмбар имат в главите тея шматки.Затова ако знаете някой сервиз -кажете. :beer:
Отговори

mill снимка mill 25 юли 2009 - 20:11

Колеги, автоморгата в Куклен-- собственика е просто уникален човек.Днес минах оттам ,с две приказки му обясних какъв ми е проблема и веднага разбра какви чаркалъци ми трябват.Щото аз много не вдявам :beer: .Лентов кабел и съпротивление за перката/голямата/ взех -изглеждаха като нови.В опел Стефанов даже ми викат :" Откъде ги взе.Перфектни са. Монтираха ги и сега си имам климатик ,на градско каране,работещ мулти волан,клаксон, и еърбеци/да не дава Господ да се отварят де/ и колата ми е пушка отсякъде. :icon_smile2: .Значи това момче -Илия - освен че разбира от опели/95% от колите в моргата са опел/ се е постарал частите които предлага да са в приличен търговски вид и понеже не ги монтира той ,каза -ако има проблем ,аз съм тука.Благодаря му от все сърце за вниманието и желанието да помогне . Моргата се намира в стопанския двор на селото.Ако имате проблем с някоя част вероятността да я намерите тук е 99.9% :icon_smile2:
Отговори

Shades снимка Shades 25 юли 2009 - 23:59

Всички, които сме сменили повечко Опели се знаем с Илийката отдавна. За съжаление картинката не винаги е толкова розова при него. Но е факт, че едва ли има място в региона (да не казвам в БГ) с повече части за Опел.
Отговори

Рошко снимка Рошко 26 юли 2009 - 00:09

 Shades, на 26 Jul 2009, 12:59 AM, каза:

едва ли има място в региона (да не казвам в БГ) с повече части за Опел.

За БГ недей, щото Недялко (батинката) от Хасково я държи най-голямата Опелска морга :icon_smile2:
Отговори

bp_fen4eto снимка bp_fen4eto 12 септември 2009 - 17:03

Колеги изпаднах в затруднение.Приятелката ми иска даси сложи аларма но аз незнам каде да отида да проверя казвайте места телефони.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Мнението беше редактирано от bp_fen4eto: 12 септември 2009 - 17:05
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 12 септември 2009 - 17:37

 bp_fen4eto, на 12 Sep 2009, 06:03 PM, каза:

Колеги изпаднах в затруднение.Приятелката ми иска даси сложи аларма но аз незнам каде да отида да проверя казвайте места телефони.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

ЦЪК
ЦЪК
Има и един магазин + сервиз за аларми и аудио точно до Бош-сервиза на
Кукленско.
Отговори

Дидо013 снимка Дидо013 12 септември 2009 - 23:23

 bp_fen4eto, на 12 Sep 2009, 06:03 PM, каза:

Колеги изпаднах в затруднение.Приятелката ми иска даси сложи аларма но аз незнам каде да отида да проверя казвайте места телефони.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО


В Кичука има един майстор на аларми. На моя кораб при него си я слагах. Много бързо работи и качествено. И най-важното е че за сега алармата не ми е създавала проблеми. Търси Георги - 0898431279.
Отговори

Vas снимка Vas 13 септември 2009 - 00:26

Отиваш в ВикиВат и взимаш си аларма. Има си и човек които ги монтира :flag:
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 19 септември 2009 - 12:07

Грешно мнение!
Мнението беше редактирано от ILKO_85: 29 април 2013 - 10:26
Отговори

senco снимка senco 16 октомври 2009 - 11:27

Здравейте
искам да ви попитам з читав сервиз където могат да ми сменят ремъците ролките и водната помпа без да си оставят ръцете ... имам корса дизел с исузу 1,7 двигател и като я видят и ми обявявят няякякви здрави тарифи...
В стефанов за процедурата ...420 лв. на пещерско пак в опел сервиз..350 ...кви са тия цени ...а на някой пишман майстор не искам да я карам...

моля някои с такъв модел който може да съдейства с инфо да ме ориентира

предварително благодаря!!!!
Отговори

Гено снимка Гено 16 октомври 2009 - 11:42

ами за съжаление цените са от този порядък, освен ако не слагаш ремък и ролки от незнайни производители, ама аз поне не бих рискувал
тук във форума има сервизен калкулатор на Стефанов, виж и алтернативите, ако не са оригинални, все пак те ще вземат нещо сравнително по-добро и от друг производител, докато в кварталния магазин кой знае какво ще ти дадат
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg