Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

2.0TFSI vs. C20LET

Pawel_p снимка Pawel_p 23 март 2007 - 13:28

и какво примерно ако го биеш с 5 метра ? и 20 да са на кого му дреме . Не знам защо хората обичат да си мерят онези работи. И да паднем и да бие пак ще се напием .
Отговори

neonman снимка neonman 23 март 2007 - 17:45

Pawel_p, на Mar 23 2007, 11:28 AM, каза:

и какво примерно ако го биеш с 5 метра ? и 20 да са на кого му дреме . Не знам защо хората обичат да си мерят онези работи. И да паднем и да бие пак ще се напием .
 

пич, ми тва ,ако не си разбрал е автофорум, тунинг раздел :19a: ....ти кво иска6 да си мерят , :19a: кои колко бира ще изпие ли :19a:
Отговори

msi200 снимка msi200 25 март 2007 - 20:44

Цитат

Ето и една Астра ГТЦ и то от София.Би ли желал да направим едно леко пускане на Бояна днес,утре или други ден?


Не се обиждай, но дръпките изобщо не ме привличат, а и не мисля че колата ми е особено бърза :) Взех си астрата с този мотор, защото такава имаха на склад и заради екстрите :) Ако исках да ръчкам нещо, щях си взема S2 или калибра турбо, или пък да запазя старата ми Фиеста RS.

Мишо
Отговори

Maiky снимка Maiky 26 март 2007 - 13:57

Nissan 200sx, на Mar 26 2007, 02:02 PM, каза:

Съвсем скоро Божурище ще отвори и можеш спокойно да направиш един тест и да ни уведомиш за резултата  :19a:
 


Стига с това Божурище. Човека си го каза, колата му е за собствено удоволствие, не за кеф на семкаджийте!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg