Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Пътувания

BlackEagle снимка BlackEagle 09 декември 2009 - 13:53

Преди малко ми хрумна още едно предложение да пусна, след като един колега ми писа ЛС.
Защо не направим секция "Пътувания". Може би като подфорум на "Извън Темата". Всеки да си напише като има пътуване за някъде или му се ходи някъде и търси компания или просто да разкаже за минало такова. Може доста удобно да се окаже. Ето сега като споменах че може би ще ходя към гърция, веднага се намери човек на който мога да му свърша работата без това на мен лично да ми струва нещо или да ми пречи. Ако си има подфорумна секция, където бързо и лесно всеки да погледне кой накъде отива мисля че ще е доста удобно. Аз лично като студент през седмица се моткам по автобуси между русе и софия. Ако има колеги които пътуват, защо да не си разделим парите за гориво с тях(ако ми излиза по евтино :newsm05_41: ) и да е и бързо и лесно.

Нещо такова ми хрумна. Ясно е че нищо не пречи такива теми и просто да се пускат в общия форум на "Извън Темата", но мисля че ще е по-подредено и определено по-удобно с подфорум. И разбира се по лесно ще се следи кой накъде :). Кво ще кажете?
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 09 декември 2009 - 14:01

Аз съм с две ръце "ЗА" предложението! Сами виждаме в какви времена сме принудени да се мъчим, защо да не си помагаме когато това е възможно.. Нали това е една от целите на сайта.. :newsm05_41:
Отговори

djface снимка djface 09 декември 2009 - 14:54

И аз съм "ЗА" или пък не само да вземем някой с нас за компания, а например някой например иска някаква част и т.н. вместо да се праща по куриер може да се използва случая на колега който ще пътува за определеното място.
Отговори

Shegor снимка Shegor 09 декември 2009 - 23:46

Аз също съм "ЗА"...не е никак лошо като идея,а и в крайна сметка идват празници,отпускарско време...може всичко и то все интересно.
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 декември 2009 - 00:25

Има такава тема във форума и тя е от 2005 година някъде и беше важна. Не знам защо но не мога да я намеря. Ще я потърся къде е забита..
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 24 декември 2009 - 11:13

 fanatic, на 10 Dec 2009, 0:25, каза:

....тя е от 2005 година... Ще я потърся къде е забита...

Какво стана с темета? Ще я бъде ли или ще трябва да се пуска нова? Повечето от нас ще пътуваме за празниците и ще има какво да разкажем и да покажем.
Отговори

BlackEagle снимка BlackEagle 24 декември 2009 - 11:33

Не мислите ли, че ще е по-добре на подфорум да се направи и вътре да се пускат теми? Така ще има една важна тема кой къде ще ходи СЕГА, ако на някой му трябва транспорт(било на себе си, било на част) и в останалите теми всеки да може да си разкаже накъде е ходил и какво е правил. След като ще бъде Офтопик, едва ли много хора ще пишат спам колкото само да трупат мнения. Отделно като ти трябва транспорт няма да се ровиш до безкрай в една тема и в крайна сметка пак до куриер или автобус да опираш. Гледах една тема в "Забавни Opel истории" за пътуване до Лодон, която ще бъде идеална като за първи топик.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg