Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Проект "Нямам си работа"

Зенит-е снимка Зенит-е 05 май 2011 - 22:18

 pacho_m, на 04 май 2011 - 16:42, каза:

Публикувано изображение

Едно пиленце снощи ми кацна на... монитора и ми каза, че вече Hi-Fi системата от проекта вече се командва от другата част на стаята. И то без помощта на пръчки, чехли и др. помощни средства.

Дали някой нещо може да добави по въпроса?
Отговори

kBa3uMoD4o снимка kBa3uMoD4o 06 май 2011 - 08:29

Ейййй луда му работа:) Пачо за пръв път виждам толкова яко нещо :)))) А и с коментарите на Зенит темата пак е станала весела:)
Поздрави и на двамата :) :drinks:
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 06 май 2011 - 11:02

Да,някой би могъл да добави нещо по въпроса.
Наистина,вече започна да ме домързава да ходя до другия край на стаята и решението се измисли.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

"Пулта" е скрит и не се вижда изобщо.
Все още е в малко груб вид,но ще се ошлайфа.

Ще кача още снимки и видео,но не днес :)

Поздрави!
Мнението беше редактирано от pacho_m: 06 май 2011 - 11:02
Отговори

veily снимка veily 06 октомври 2012 - 19:15

 pacho_m, на 11 ноември 2010 - 00:04, каза:


Колега,а може ли този ТИД да се върже към CD,което не е от опел и да показва коя станция слушам.CD-то е LG
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 09 октомври 2012 - 19:38

Ако радиото има опция за външен дисплей,може.
Но мисля,че LG нямат такова радио,което поддържа външен дисплей.
Отговори

kappa снимка kappa 24 февруари 2013 - 00:04

колега много добре е станало и на мен ми беше дошла на акъла тая идея за такова нещо в гаража :) интересува ме това което захранва радиото трафче ли каквото е от какъв телевизор е понеже имам два мн стари телевизора дали ще имат такова и трябва не нещо да се модифицира или направо го ползвам както е ? като казвам за телевизорите мн стари имам впредвит ония руски ли са нз с по 7 8 канала без дистанционно :Д. Извинявам се за тъпия въпрос но съм бос относно тия неща
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 февруари 2013 - 10:16

Луд, уникално се е получило...
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 24 февруари 2013 - 12:19

Да очакваме ли цяло табло от Астра на бюро с всичките шукарийки,ще стане яко
Отговори

becinko снимка becinko 24 февруари 2013 - 12:40

И аз си мисля, че вече е време да сложиш едно табло на бюрото и седалка за стол... Виждал съм го правено с табло от Хонда и е доста яко, но аматьорски, пък това дето ти го правиш е :surrender:
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 24 февруари 2013 - 18:38

Сигурно от 2 години се каня поне говорителите в кутии да вкарам,ама така и не се стига до там... За сметка на това,радиото работи неуморно всеки ден :19a:
Пък ако ще се прави с табло от Астра,ще е нещо по-изпипано,не само колкото да седи в таблото...

 kappa, на 24 февруари 2013 - 00:04, каза:

колега много добре е станало и на мен ми беше дошла на акъла тая идея за такова нещо в гаража :) интересува ме това което захранва радиото трафче ли каквото е от какъв телевизор е понеже имам два мн стари телевизора дали ще имат такова и трябва не нещо да се модифицира или направо го ползвам както е ? като казвам за телевизорите мн стари имам впредвит ония руски ли са нз с по 7 8 канала без дистанционно :Д. Извинявам се за тъпия въпрос но съм бос относно тия неща


Изправителя съм си го правил аз "от-до". Трансформатора го навивах аз и е с няколко напрежения.В момента работи на 13 волта. Иначе какъвто и да е траф по стабилен на 12-14 волта може ще ти свърши работа,като му направиш след това и изправител.
Отговори

ГостIvan Ivanovv_* 20 май 2013 - 17:42

супер
Отговори

Tonyy снимка Tonyy 20 май 2013 - 18:43

Може да махнеш касетофона и да си напрайш usb вграждаш му един трансмитер и ще е екстра хех
Отговори

stepo3 снимка stepo3 21 май 2013 - 07:36

Стига сте го надъхвали за табло от Астра, да не вземе много да му хареса и да реши да смени Вектрата :mhihi:
П.С. Пачо, ако изпадаш често в таквиа състояния "нямам си работа" винаги може да се измисли нещо по въпроса :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg