Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

*СМЯНА НА МЯСТОТО ЗА СЕДМИЧНИ СРЕЩИ*

Тази тема е заключена

Shades снимка Shades 27 април 2008 - 21:51

Колеги, по предложение на Петьо (Fireman) и поради зачестилите възможности за изцепки на Лукойл-а сменяме мястото на официалните срещи. Новото място е бензиностанция Shell на бул. "Васил Априлов", на моста на ВИХВП. По-долу има карта, сменям го и в главната тема. Няма промяна в часовете.

Публикувано изображение
Отговори

batko32 снимка batko32 28 април 2008 - 23:27

Колеги, ние обиколихме грда със проби-грешки :newsm05_41: .Накрая ще си хванем клубно кафе под наем май :newsm05_41:
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 29 април 2008 - 19:17

Само да попитам какви изцепки са ставали,защото аз до сега нищо не съм видял :unsure: ?Иначе за Шела на Моста на Васил Априлов е много малък за нашия капацитет от хора и коли,не ли е по-добре на Шела на Пещерско Шосе,който се намира след прелеза в ляво (по пътя за Лукойла за някои от нас) мястото е голямо и кафето също така че няма да има проблем с места и други според мен ?
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 30 април 2008 - 15:41

Днес значи срещата ще е на ШЕЛ-а на "Васил Априлов"?!?! Към 21ч ще мина най-вероятно.
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 01 май 2008 - 11:22

Да попитам последно Шела на Васил Априлов моста ли остава или ?Да знам,къде да докарам Звяра :unsure: като може да доведе още един приятел с корса пак А.
Отговори

Shades снимка Shades 03 май 2008 - 14:06

Остава си засега на "Васил Априлов". Може да е по тясно, но е по-централно, пък и ако се свием много ще спираме на крайречната уличка. Някой беше ли в сряда или утре ще правим сефтето?
Отговори

shin3 снимка shin3 03 май 2008 - 16:14

Мястото е супер според мен! Ние се събрахме в сряда много е приятно има къде да се спират колите. :unsure: Събрахме се около 10-тина човека....
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 04 май 2008 - 12:42

Днес, ако не е много лошо времето, ще намина да пробвам как е :whistle:
Само да не е тесничко за колиците, че по принцип доста народ се събира в неделя...
Отговори

batko32 снимка batko32 26 май 2008 - 08:35

 jumpera, на May 25 2008, 10:48 PM, каза:

Днес или бяхте много несериозни или сте си тръгнали много бързо. Добре че бяхме ние с Peshotiger, че да отсрамим клуба. :unsure:

В общи линии....май неседяхме много. Покрай "аборигените" имаше доста задръсване . :unsure:
Отговори

Shades снимка Shades 09 юни 2008 - 10:45

Местя стандартните мохабети за срещите в темата за това, а тази получава ключ. :mhihi:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg