Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

DRAG Party Кюстендил III

Гостpeshokn_* 13 април 2010 - 18:41

Наскоро се видях с mitaraf /виден представител на пиЕниците от Osogovo Racing Team/ и се разбрахме да пусна тема за третото поред драг парти, което ще се организира, съответно състой, в кюстендило-благоевградо-дупнишките покрайнини на 19-20 юни 2010 г.

Всички колеги от Варна, Бургас, Япония и Тайван са поканени, макар, че няма да изгоним и софиянци, благоевградчани, дупничани, банскалии и всички други провинциалисти от околните села и паланки! :mhihi: Ако сте твърде привързани към семейството си, РАЗРЕШАВАМЕ да си доведете майки, татковци, сестри, козички, крави, кокошчици (защото клюцкат много яко сещате се къде), комарите, мухите ... абе цялото семейство. Единственото условие е да имате двутонна купчина ламарина на 4 колела и да сте рацинг. Не на последно място трябва да можете да кРъкате яко и да сте пиЕници!

А сега ще си позволя да цитирам мнението на Миро от форума на ORT!

mitaraf, на 28 Feb 2010, 20:16, каза:

Колеги, мисля че вече е крайно време да започнем обсъжданията за третото Драг парти. Темата пускам по-рано, защото ще трябва да обсъдим доста неща. Регламентът вече е добре познат на повечето от вас. Започвам с моята идея, а от вас ще очаквам да дадете вашите предложения. Датата предлагам да бъде 19-20 юни 2010г. Спирам се на тази дата, защото се предполага, че времето ще бъде вече топло, повечето хора ще са още в града и няма да са отишли на почивка. Също така мероприятията в началото на месец юли като Рали България и Планинско Осогово ще ангажират с присъствие повечето от нас, а това ще се отрази не само на семейния бюджет, а и на физическата натовареност. Месец Юни е сравнително слабо натоварен с мероприятия, и природата тогава е прекрасна.

За място на сбирката предлагам дефилето на р.Струма в отсечката м/у с.Пастух и гр.Бобошево. Там са налице прекрасни места за риболов и по-обширни полянки за лагеруване. Трасето няма да го споменавам, защото само името на мероприятието е свързано с каране на автомобил, а запознатите иначе знаят за какво иде реч. alcoholic Възможността за един уикенд за контакти с хора със сродни интереси, както и възможността за изпробване на риболовните умения, според мен ще допринесе за по-силно присъствие. Близостта на приятната механичка и курортното селище в с.Пастух, както и параклиса св."Иван" /един от най-старите в региона/ са преимущество, а близкото Бобошево предлага 2 хранителни магазина, няколко кафенета и най-важното БЕНЗИНОСТАНЦИЯ. Това прави мястото твърде примамливо. Наблизо е и едно прекрасно място в с.Скрино - Руенски манастир. Там се намира и първата отшелническа пещера на св.Иван Рилски.

Публикувано изображение


Тема в форума на Osogovo Racing Team, тук!

Я сега да видим опелското участие дали ще бъде на ниво! :mhihi:
Отговори

SOLEX снимка SOLEX 13 април 2010 - 18:48

Аз съм твърдо ЗА :mhihi:
Отговори

Митев снимка Митев 13 април 2010 - 20:50

И мен задължително ме брой Пепи.
Отговори

gujo78 снимка gujo78 13 април 2010 - 21:05

То ние хубаво ще пиеме, ама къде ще се бягаме :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 14 април 2010 - 00:21

Пътя Невестино - Бобошево, BGMaps твърди: Разстояние: 24.98 km / Време: 00:30:04 h. По принцип това е известен път на кюстендилци, там си меткат ръкавиците и се гонят, няма кой знае какви забележки по настилката, има прилични завои, които естествено могат да се вземат с голяма скорост и така.

Публикувано изображение

Моя грешка - по-скоро от Четирци до Бобошево, поради липсата на населени места по пътя.

mitaraf ще уточни тая подробност, въпроса е, че има къде и има как. От там насетне взимаш китарата и въдиците, вземи сръкмето и некоя бомба ако имаш, а може и да се пуснем по реката на "бръканье" по коренищата ... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

13-та бракониерска ще се събере на културно-насилническо-рацингово мероприятие под наслов "Браконьереее по цел свет - обединявайтъъ съъъ!" :mhihi:
Отговори

kaka снимка kaka 14 април 2010 - 08:28

Аз тука няма смисъл да казвам нищо, нали? :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 14 април 2010 - 11:09

Мда, но аз има смисъл да кажа нещо - водата в Струма винаги е студена, а през Юни е приемливо студена! :))) Обаче като се напиеш, това няма да ти прави сериозно впечатление! :mhihi:
Отговори

Krasteff снимка Krasteff 14 април 2010 - 13:00

+1 Ако всичко е по план!
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 26 май 2010 - 21:59

Леле хорааа, леле мале. Ексик да съм. Чак сега стигнах да пиша в темата. Филмирал съм се с още едно ХЕ. От дома искат да ме гонят вече. Тая песен обаче, ще се пее покрай р.Струма. Пеш си е написал човека точно всичко. Местенцето ще бъде означено от пътя с табелка, но най-приемливо смятам мястото м/у мостът за с.Вуково и разклона за с.Скрино. Там е широко. Бая прасета може да се натръшкат тъдява. Както вече е уточнил и Пеш - всеки е поканен. За драг ако не остане време - за драчене ще има доволно. Които са идвали зная общо взета регламентът - няма такъв. Пазаруваш мръвье, точиш от бурето, взимаш палатки, столета, парцалье и секва покъщина за ден - два на открито и се приземяваш в дефилето. Там скара ще има, но особено ще бъдат ценени индивиди с каравани, със скари, с бензинови агрегати и най-вече с моторни резачки за дърва :mhihi: Най-ниските коли ще тарпят крах обаче- отсечката от асфалта не е много, но вещае спукани спойлери ножове. Имайте го впредвид. Ще Ви държа в течение. :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 11 юни 2010 - 21:27

За мое съжаление се налага да летя до една югоизточна страна, но да се надяваме поживо поздраво, че на 21-ви ще бъда на село и ще копам картофи и ще бера череши. Ако сте там, ще мина да Ви видя, ако не - майната му - друг път.
Отговори

Добрин снимка Добрин 11 юни 2010 - 21:34

 peshokn, на 14 Apr 2010, 1:21, каза:

Моя грешка - по-скоро от Четирци до Бобошево, поради липсата на населени места по пътя.


:helpsmilie: Пешо само някой да не обърка разклона при Четирци ,че тогава вече ще е на моя територия :piss:
Отговори

Гостpeshokn_* 11 юни 2010 - 21:44

Е, ще се опитам да се свържа с осоговци и ще им кажа да поемат щафетата ... ако не другите от КН ще се справят.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg