Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

21.01.2007 - всички да се стягат!

kaka снимка kaka 21 януари 2007 - 23:47

За някои от нас срещата почна още в 6 следобед на Спортна София. После дойдохме направо горе с Васко и Мишо (O-Z) в пакет. Правихме си снимки по пътя от колите по светофарите и околните ни гледаха странно :fire: Понеже бяхме маааалко премръзнали от мача, седнахме вътре да се посгреем. Готини лафчета се сътвориха там, от сорта на "абе.. тия двама ли са??" и погледа на Мишо :fire: Абе пак много смях и добро настроение, само това с ударчето беше доста кофти. А слухове за гонките бяха стигнали чак до Благоевград, Боян се обади да разпитва кой кого, как и защо :fire:

Снимки и от Васко чакаме, пак се гъзи :fire: по терена за вас :61:
Отговори

bugatti снимка bugatti 21 януари 2007 - 23:55

Мдам и аз бях там............и аз приказвах.......естествено глупости ма ко да се прай......срещатата беше доста добра като изключиме супер балъшкия удар доста глупаво се получи ма крайна сметка на всеки се случва
Отговори

kleyn снимка kleyn 21 януари 2007 - 23:57

bugatti, на Jan 21 2007, 11:55 PM, каза:

Мдам и аз бях там............и аз приказвах.......естествено глупости ма ко да се прай......срещатата беше доста добра като изключиме супер балъшкия удар доста глупаво се получи ма крайна сметка на всеки се случва
 

абе колега ти нали основен ремонт праиш бе,тая вектра твойта и без мотор ли върви?,моита неще така :fire:
Отговори

bugatti снимка bugatti 21 януари 2007 - 23:58

ахахахах аз имам 2 ...поне в такива случай е полезно
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 януари 2007 - 00:04

kaka, на Jan 21 2007, 11:47 PM, каза:

А слухове за гонките бяха стигнали чак до Благоевград, Боян се обади да разпитва кой кого, как и защо :fire:


Има едно момче от Благоевград, с Хонда, черна, сивик 1.6 която вече е с турбо. И се обади да се похвали, че е на Бояна и е бил Астра ГСИ 16V с валове Шрик с доста коли преднина. И понеже, въпросната Хонда така и не я видяхме да върви като хората понеже си има някакви ядове, ми стана интересно кой е бил. Та ако някой знае нещо нека да пише, щото пича сега има много да се хвали а аз няма да мога да го бъзикам! :fire:
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 януари 2007 - 00:08

Оооо екстра си беше срещичката! От мноу време не бях виждал толкова мноу народ там. Тя Васи, Ви преразказа всичко на бързо, с изключение, че след като си тръгнахме с Мишо, се почудихме и взехме та се върнахме пак, но този път по-добре облечени, поне Аз :icon1_biggrin:
Имаше яко гонене, на мен лично ми напълни душата Ники, как резна Ролото на 2 пъти. Мноу е зла Астрата! :fire:
Ае връщаме се към добрите стари сбирки с две думи. Яко налазваха и от другите Клубове. Имаше доста фЯти, голфари, бимъри и т.н. Лафчето отвън не спираше, смеха също :fire:

П.С. Снимки имам доста, после ще ги кача предполагам :b070:
Отговори

Mixi снимка Mixi 22 януари 2007 - 00:16

Eто и снимкикте >>ClickL<<

а да кажа че съм много доволна че покарах и така известния хибрид! ей много добаааааа бре :) само и таблото да сложи ще е Огин! :)
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 22 януари 2007 - 00:34

Scorpion_BV, на Jan 22 2007, 12:04 AM, каза:

kaka, на Jan 21 2007, 11:47 PM, каза:

А слухове за гонките бяха стигнали чак до Благоевград, Боян се обади да разпитва кой кого, как и защо :fire:


Има едно момче от Благоевград, с Хонда, черна, сивик 1.6 която вече е с турбо. И се обади да се похвали, че е на Бояна и е бил Астра ГСИ 16V с валове Шрик с доста коли преднина. И понеже, въпросната Хонда така и не я видяхме да върви като хората понеже си има някакви ядове, ми стана интересно кой е бил. Та ако някой знае нещо нека да пише, щото пича сега има много да се хвали а аз няма да мога да го бъзикам! :fire:
 


Само аз ли НЕ съм видял изобщо тази гонка???
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 януари 2007 - 00:44

Mixi, на Jan 22 2007, 01:16 AM, каза:

Eто и снимкикте........
Ае момиче, престани с тая Дата.Бг вече, отнема ми по 1 час да ги разгледам там и се отказвам :fire:
А и днес пък ми е крайно противно всичко свързано с датата :fire:
Отговори

iavor снимка iavor 22 януари 2007 - 00:47

Беше много яка срещичка пак :fire:

Специални благодарности към пича със сивата вектра с МОМО джантите,който ми подари крушка за десния фар :61: :61: ...имаш черпевка като нещеш пари :61: .А същия този човек ме приканваше много примамливо да турим масълце на гуметата,че да е весело....ма този път здравия разум проработи в мойта привидна куха глупавица :61: :61: :fire:

За сметка на това пък карайки си обратно кънм вкъщи с ясната мисъл,че отивам всъщност на жълтите павета пред двореца,та по пътя срещам бакя ви Неравния и съответно заедно си се връткаме...мале бахти пърформанса напраихме на минувачите...как се лъзгааа лелеее....е неравния може да засвидетелства :fire: .Освен изпростеването спешъл тейнкс на Ванката,че ми направи фара да свети,щото след новата крушка пък масата нещо даде фира,та я направи Неравния :fire: ...


Междудругото Taz има една много компроматираща снимка,дет ше ме осрами тука... :61: :icon1_lol:


Даже видях същото като мойто двигателче,но монтирано в кадет и се изкефих доста :b010: :61:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 22 януари 2007 - 01:32

Мааалиииии, срещата беше посветена на Идеал Петроф :b010: Много приказки, много гонки, много народ и голяма веселба беше. А на паветата се лъзга яко, щом аз можах да се завъртя няколко пъти, значи, че ... задните ми гуми са летни :fire: Всичко беше много готино, щом дори не влязохме вътре дори за 2 минути :fire: Успях да бийна Кеш мъни, но той си има причина за падането... поне ми направи кефа да бия някой :fire: А колегата, дет викаш с 16-ките ша го бия скоро...засега успявам само да го задържа на по-малко от кола разтояние, но скоро ще му дойде реда :fire:
Сряда пак :dancin:

П.П. Гледам, че Митко метана чете темата, та да отбележа, че не остана незабелязано неговото и на Жоро отсъствие.

П.П.2 Айде аз си тръгвам, че ми се се*е :61:
Мнението беше редактирано от НеаМ РаВеН: 22 януари 2007 - 01:42
Отговори

MaXo снимка MaXo 22 януари 2007 - 01:51

Ca$h Money, на Jan 22 2007, 12:34 AM, каза:

Само аз ли НЕ съм видял изобщо тази гонка???
 


Не си само ти :fire: ... нито Хонда видях ... нито имаше Астра 2.0 16 с валове. :icon1_biggrin:

По-къно към след 00:00 дойде едно Голфче Г60 с кулер, малка шайба ... при сток надув около 0.7 ... това надуваше повече от 1Бар .... та я скарахме с Астрата и резултата беше мнооо кантарен :icon1_biggrin: Излезе ми на първа с калник(мнооо скапан старт) ... после до към края на 2ра и 3та Астрата седеше с калник отпред ... после в началото на 4та той излезна с калник ... мисля, че късно вкарвам 4та.... та към края на 4та почнах да компенсирам и пак аз да излизам с калник и вече пича върна газта, че карахме с около 190 .... бе мнооо интересно!!! Полото Г40 вървеше доста хубаво .... беше силно олекотено, но въпреки това е доста силна количка!
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 януари 2007 - 01:56

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 януари 2007 - 01:57

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 януари 2007 - 01:58

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение



:b010:
Отговори

ГостBuxalkata_* 22 януари 2007 - 03:16

пу как ми се искаше да дойда,но е сега се прибирам от сандански ..ужас..спряха ме 3 пъти полицай..хехеее :fire:
браво добре сте си изкарали :fire:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 22 януари 2007 - 05:31

нещо обаче честно казано скука - няма нищо ново и различно - едно такова е... уяви ми се нещо... знам ли

от джипа съм доволен обаче! (то за тва ми се уяви - че джип ми се кара =))
Отговори

30e снимка 30e 22 януари 2007 - 09:06

Аве Янки следващия път поне ме предупреди че ще я снимаш мойта кочинка да позамия мачките,че така седи по мръсна от твойта :fire:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 22 януари 2007 - 09:12

Гледам срещата е била мнооооо яка!Евала! :fire: Яд ме е,че и тоя път пропуснах,но к'во да се праи!
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 22 януари 2007 - 10:03

kravarka, на Jan 22 2007, 06:31 AM, каза:

от джипа съм доволен обаче! (то за тва ми се уяви - че джип ми се кара =))
 

То джип джип ама шо без джипанките ве баце?! :fire:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg