Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

03.01.2007

Тази тема е заключена

Иво снимка Иво 03 януари 2007 - 18:17

Жоро, на Jan 3 2007, 07:15 PM, каза:

Абе незнам ама стана ебати бонбонения форум...
Май трябва да му ченджим името...
Ей тука ко стаа с бонбоните :)
 


К'во викаш
Публикувано изображение
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 03 януари 2007 - 18:28

Хихи, леле ама много сладко бе... Аз също ще акустирам по някое време след 20.00 ч.
:knee:
Отговори

kaka снимка kaka 03 януари 2007 - 22:53

Имаме ли лекар в клуба? Скоро се очаква остро повишаване на броя на заболелите с диагноза диабет (не дай си, Боже :knee: )

Пак стана доста приятна сбирка, бонбони пак на богато :b010: добре, че дойде Мишо, че се уплаших да не останат неизядени. Аз си получих най-после веждите, групата разказа накратко как са изкарали на Нова година в Трявна, доядохме им ядките, дето са били в повече :knee: И си имаме нова колежка :knee:
Отговори

Taz снимка Taz 03 януари 2007 - 22:59

kaka, на Jan 3 2007, 10:53 PM, каза:

И си имаме нова колежка :knee:

:flag: :knee: :knee: как ли все пропускам срещите, когато има нови колежки :a014:
Отговори

vectra снимка vectra 03 януари 2007 - 23:09

Taz, на Jan 3 2007, 11:59 PM, каза:

kaka, на Jan 3 2007, 10:53 PM, каза:

И си имаме нова колежка :knee:

:flag: :knee: :knee: как ли все пропускам срещите, когато има нови колежки :a014:
 


Гадно да ти е :beer: Срещата беше на ниво..хора имаше много..ама мен ме беше обхванал сдух и нервите яко гадно...та говорех много глупости и злобни шеги..та реших по-рано да си тръгна докато не съм обидил някой!Апарати имаше..та давайте снимки : :icon1_biggrin:
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 03 януари 2007 - 23:42

Срещата беше хубава.Биг тенкс за хари за возенето.Радвам се че успях да дойда на първата среща за годината.Бях много умрял и физически и психически и си тръгнах рано и май съм изпуснал много хубави работи.
Отговори

beos снимка beos 03 януари 2007 - 23:43

xcalibur, на Jan 3 2007, 10:37 AM, каза:

ПС  Искам емотиконка дето яде бонбони
 


Публикувано изображение


нещо такова ,но някой трябва да го преправи ...

п.п :knee: Голяма тема пуснах .. стана май мания :knee:
Отговори

Vassil снимка Vassil 04 януари 2007 - 01:07

Мали, ся се прибирам, спасих се най-сетне! Екстра беше срещата, мноу хора, мноу смех, мноу ядение, абе от нищо немаше малко! Видях се с хора, с които не се бях виждал отдавна, свършихме малко бизнес с други и така. Направихме и малко планове за следващия Уикенд, само да ги доизпипаме и ще кажа, за кво става на въпрос. Качихме се и до Бояна, където също направихме една мини срещичка. Жалко, че недочакахме човека с 535цата, защото обещаваше да е интересно. После като слязохме пак на Екото, бяха останали половината народ само, но тва не значи, че смеха също! Та така, пак до никое време откарахме, а някой дори продължават в един известен столичен "Бърбън" :knee:
Новата колежка, дали се уплаши :knee:

П.С. Снимки има много, ама първо да сгъна нещо, че съм умрел :knee:
Отговори

bugatti снимка bugatti 04 януари 2007 - 02:09

И аз минах но за кратко и беше лудница :knee:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 04 януари 2007 - 05:01

малии дееа... са разпуснахме чак!
минахме дискотеките, яденето...
а новата ниндж... колежка - по-скоро ни уплаши от колкото да се уплаши =)
Отговори

Жоро снимка Жоро 04 януари 2007 - 09:12

Срещата беше ебати лудницата...
Отивам аз малко позакъснял и гледам няма място за мойта скромна личност...
На масата бонбони, фъстъци, пикантна царевичка абе вопще яката работа...
В единия край на масата гледам 100 човека викам е там ше е далаверата, отивам - а там една нова колежка приятелка на Микси, така и не и разбрах името й, щот ме беше срам да се представя а и не можах да се вредя - и връз нея 10 човека... Всеки изка да я пипне, да я види и да поговори с нея :) Цяла вечер не й оставиха PC-то на мира. Aбе луда работа ама беше готино...
Абе купонджии как прекарахте на дискотечката???
Отговори

Maiky снимка Maiky 04 януари 2007 - 10:18

Жоро, на Jan 4 2007, 09:12 AM, каза:

Срещата беше ебати лудницата...
Отивам аз малко позакъснял и гледам няма място за мойта скромна личност...
На масата бонбони, фъстъци, пикантна царевичка абе вопще яката работа...
В единия край на масата гледам 100 човека викам е там ше е далаверата, отивам - а там една нова колежка приятелка на Микси, така и не и разбрах името й, щот ме беше срам да се представя а и не можах да се вредя - и връз нея 10 човека... Всеки изка да я пипне, да я види и да поговори с нея :) Цяла вечер не й оставиха PC-то на мира. Aбе луда работа ама беше готино...
Абе купонджии как прекарахте на дискотечката???
 


Мацката не беше лоша, но все пак коя е?
Иначе срещата беше супер!!!!!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 04 януари 2007 - 10:24

Ndoe, на Jan 4 2007, 01:07 AM, каза:

Новата колежка, дали се уплаши  :a014:
 

Уплаши се, че Мишо ще и вземе кютека, докато бяхме в Джони...Джак...Джим Бийм само ревеше и се оплакваше като вдовица за кур...бан чорба :knee:

Ndoe, на Jan 4 2007, 01:07 AM, каза:

П.С. Снимки има много, ама първо да сгъна нещо, че съм умрел  :knee:
 

Васко сгъна и не се появи повече ;)
Иначе дискотечката беше на ниво. Малко негри имаше, че и с нас си взехме един такъв (по душа), че на черно парти накъде без представител ;) Те после отидоха да хапнат, а аз се разбързах да си тръгна, ма ме спряха служителите на закона... Убавня - на 2 бири :) Караха ме да чакам да духам (сигурно да се поизнесе народа, че ги е срам на светло :) ) но в крайна сметка ме пуснаха, нали са празници, вика старшината :b010: Беше много готино, мисля и темичка за сряда да пусна - след срещата - диско ;) А Мишо иска всеки ден диско - ами ако преди това винаги ядем бонбонки диабета не ни мърда :ph34r:

Maiky, на Jan 4 2007, 10:18 AM, каза:

Мацката не беше лоша, но все пак коя е?
Иначе срещата беше супер!!!!!
 

Айдеееее, нападайте докато още е свежа, крехка и не се е осъзнала :knee: Следобяд ще и пусна темичка за колата и :flag:
Мнението беше редактирано от Неам РаВеН: 04 януари 2007 - 10:53
Отговори

Жоро снимка Жоро 04 януари 2007 - 10:33

Maiky, на Jan 4 2007, 10:18 AM, каза:

Мацката не беше лоша, но все пак коя е?
Иначе срещата беше супер!!!!!

Аз мисля че и сама може да напише коя е ама ще видим :)
А за чара си прав виж колко фенове беше насъбрала :)
Браво за дискотечката...
Отговори

Иво снимка Иво 04 януари 2007 - 10:47

Да събрахме доста хора като за първа среща за годината. Аз също се позабавлява, въпреки че не стоях до късно. Предполагам фотографите ще ни зарадват с хубави снимки
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 04 януари 2007 - 10:54

xcalibur, на Jan 4 2007, 10:47 AM, каза:

Предполагам фотографите ще ни зарадват с хубави снимки
 

Епа къ мислиш? Само че ще е следобяд, понеже си забравих апарата в колата.
Отговори

Иво снимка Иво 04 януари 2007 - 10:56

Неам РаВеН, на Jan 4 2007, 11:54 AM, каза:

xcalibur, на Jan 4 2007, 10:47 AM, каза:

Предполагам фотографите ще ни зарадват с хубави снимки
 

Епа къ мислиш? Само че ще е следобяд, понеже си забравих апарата в колата.
 



Ти къв си свестен :knee:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 04 януари 2007 - 11:41

davidcoulthard, на Jan 3 2007, 11:42 PM, каза:

Срещата беше хубава.Биг тенкс за хари за возенето.Радвам се че успях да дойда на първата среща за годината.Бях много умрял и физически и психически и си тръгнах рано и май съм изпуснал много хубави работи.
 


няма проблеми бате.. и аз треаше веднаж да отида на това еко да вида какво е.. нооооооо .. какво да ти кажа, :knee: рулз :) хаха .. Кака в неделя ще ти вода изделието на отк :) че вчера нямаше как .. а колкото до новата мацка,имаше потенцял .. ще вида на линията какво може :)
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 04 януари 2007 - 11:48

Неам РаВеН, на Jan 4 2007, 10:24 AM, каза:

Айдеееее, нападайте докато още е свежа, крехка и не се е осъзнала :knee:  Следобяд ще и пусна темичка за колата и :knee:

Алеее това е било преди мноо.. аа няколко.. аа... години!

Harry^racinG, на Jan 4 2007, 11:41 AM, каза:

а колкото до новата мацка,имаше потенцял .. ще вида на линията какво може :)


неравния да пусне клипчето с излизането от паркинга и ще разбереш за потенциала =)

...жужке намислили са ти нещо голям qtec гледам =)

истината е че двеойката е много свестна - ама внимавайте че знае няколко бойни изкуства и се развърта много - опасно е.. и рап знае - те в компания с микси правят невероятен performance (да вкарам някоя чужда дума и аз - няма само митьо да окрасява родния език)
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 04 януари 2007 - 12:20

kravarka, на Jan 4 2007, 12:48 PM, каза:

истината е че двеойката е много свестна - ама внимавайте че знае няколко бойни изкуства и се развърта много - опасно е.. и рап знае - те в компания с микси правят невероятен performance (да вкарам някоя чужда дума и аз - няма само митьо да окрасява родния език)
 

:3: Ти с Митьо не се занимавай! Той знае!
А за колежките в комбо - мога да кажа само едно - мноооого силни, мноооого силни! :knee: :knee: :flag: Две от транзитно минаващите негърки във видния столичен клуб се обръщаха да ги заглеждат... :knee:

kravarka, на Jan 4 2007, 06:01 AM, каза:

малии дееа... са разпуснахме чак!
минахме дискотеките, яденето...
а новата ниндж... колежка - по-скоро ни уплаши от колкото да се уплаши =)
 

...но ние понеже не сме от страхливите и се получи много приятно из(ниндж)вяване :3: ...

Цитат

...на нас това ни е работата, да сме бързи като нинджи
powered by jujka


СТРАШЕН ПОДПИС МИШЕЕЕЕЕ! :a014: :beer: :61: Някой мъдър човек го е казал...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg