Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

21.01.2007 - всички да се стягат!

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 22 януари 2007 - 11:28

Цитат

Публикувано изображение


:fire: :fire: :fire: :fire: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :25: :o
Отговори

kabby снимка kabby 22 януари 2007 - 11:38

ONTopic:
Не беше зле.. много народ много нещо ... ферари, аустин мартин, момчета в спортно облекло зад вола на тези прекрасни коли ... роло :fire: фън :)

Само дето ми беше леко хладно, а и след като Хари ми нашашка алармата 3-тия път реших да се прибера на топло с бутилка бира :)



Buxalkata, на Jan 22 2007, 04:16 AM, каза:

пу как ми се искаше да дойда,но е сега се прибирам от сандански ..ужас..спряха ме 3 пъти полицай..хехеее  :fire:
браво добре сте си изкарали  :fire:


Размина ли ти се и 3-те пъти ?
Напомни ми другия път да те светна на делавера около КАТ Югозападна БГ че тия там са много работливи :)
Отговори

city stars снимка city stars 22 януари 2007 - 11:41

Ба дее*а даже и мойта я има.Ма ква е мръсна. :2angry1: :fire:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 22 януари 2007 - 11:42

city stars, на Jan 22 2007, 11:41 AM, каза:

Ба дее*а даже и мойта я има.Ма ква е мръсна. :2angry1:  :fire:
 

Мръсна ама чисто нова :fire: :fire:
Отговори

StunyGT снимка StunyGT 22 януари 2007 - 12:44

Я тази е Панагюрска
Публикувано изображение

Тази е била тренировъчна на Царски преди да я купи от него сегашният и собственник 1.8 16кл.(125к)
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 22 януари 2007 - 13:01

Хихихи. Тъкмо щях да питам кой е колегата, който е купил на Царски старата Астра =)

А иначе пак яка срещичка сте си заформили =) :fire:
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 22 януари 2007 - 13:04

StunyGT, на Jan 22 2007, 01:44 PM, каза:

Я тази е Панагюрска

 


След снощи, освен че е панагюрска е и строшена... :fire:
Отговори

MaXo снимка MaXo 22 януари 2007 - 14:11

Е какво и е строшеното ... един фар и мигач ... нищо и няма:) Иначе никога не съм карал 1.8 16клапанова Астра, но направих едно кръгче на тази и си мисля, че върви доста добре.... като за без валове е екстра!!!Като искате да защитавате името на 1.8 16в Астри може да викате това момче ... :icon1_biggrin:
Отговори

OtDeL`OlEkOtQvAnE снимка OtDeL`OlEkOtQvAnE 22 януари 2007 - 15:04

Срещата беше мн. яка евала на Ndoe и Mixi за снимките.... :fire: някои може ли да ми каже какво стана с астрата дето тоя с полото я удари разплати ли се или???
Отговори

temp снимка temp 22 януари 2007 - 15:10

Кои е с астра С6968хх
на 3 снимка веднага да си признава
Отговори

O-Z снимка O-Z 22 януари 2007 - 15:30

Може и да е мойта.Да не съм направил беля :fire:
Отговори

MaXo снимка MaXo 22 януари 2007 - 15:34

OtDeL`OlEkOtQvAnE, на Jan 22 2007, 03:04 PM, каза:

Срещата беше мн. яка евала на Ndoe и Mixi за снимките.... :fire:  някои може ли да ми каже какво стана с астрата дето тоя с полото я удари разплати ли се или???
 


Защо те интересува толкова? :icon1_biggrin:
Отговори

OtDeL`OlEkOtQvAnE снимка OtDeL`OlEkOtQvAnE 22 януари 2007 - 15:37

Ми бате просто питам какво е станало..... защо не може ли да попитам...
Отговори

MaXo снимка MaXo 22 януари 2007 - 15:56

Момчето с Полото няма мнооо вина за случката ... някъв пред него дава назад ... и за да не го удари и той мушка задна ... и казва, че не е усетил дали е тръгнал назад ... дали е отлепил съединителя или Астрата го е ударила.... общо взето вината не е мнооо негова, но въпреки това ще му даде пари за щетата.
Отговори

OtDeL`OlEkOtQvAnE снимка OtDeL`OlEkOtQvAnE 22 януари 2007 - 16:01

Човек аз не казвам кои е виновен питам дали ще се разберат ... след като ми каза вече разбрах мерси за инфото.. :fire:
Отговори

Karaibrahim снимка Karaibrahim 22 януари 2007 - 16:03

MaXo, на Jan 22 2007, 04:56 PM, каза:

Момчето с Полото няма мнооо вина за случката ... някъв пред него дава назад ... и за да не го удари и той мушка задна ... и казва, че не е усетил дали е тръгнал назад ... дали е отлепил съединителя или Астрата го е ударила.... общо взето вината не е мнооо негова, но въпреки това ще му даде пари за щетата.
 


Аз бях точно пред него и виках и махах, ма пича си даде мръсна газ назад и го джустира. Тва за съединителя ми звучи много смешно, понеже гледах от първия ред. Мина към два метра преди да го джустира. А момчето с Волвото дето тръгна назад беше минимум на 8-10 метра напред. Истината е, че пича въобще не погледна назад и си е виновен сам. Но това не е моя работа, те ще се оправят сами. :b070:
Отговори

Vassil снимка Vassil 22 януари 2007 - 16:06

30e, на Jan 22 2007, 10:06 AM, каза:

Аве Янки следващия път поне ме предупреди че ще я снимаш мойта кочинка да позамия мачките,че така седи по мръсна от твойта :fire:
Мислех, че стъпките са от тея модерните лепенки :icon1_eek:
За по-мръсна, има още мноооу да тренираш. Треа носорог да разходиш отгоре :icon1_biggrin:
Отговори

MaXo снимка MaXo 22 януари 2007 - 16:08

Е значи от стреса е забравил кво точно се е случило и ми поднесе друга версия.:)Бе пича с Астрата ще е дори напред с парите след като вземе и от застрахователите + 100те лева... добре ще са му. :icon1_biggrin:
Отговори

Mixi снимка Mixi 22 януари 2007 - 17:45

Maiky а теб защо те нямаше.. пускаш теми.. ала бала а не се вясна никакъв ! :icon1_confused:
Отговори

Maiky снимка Maiky 22 януари 2007 - 18:01

Mixi, на Jan 22 2007, 05:45 PM, каза:

Maiky  а теб защо те нямаше.. пускаш теми.. ала бала а не се вясна никакъв !  :icon1_confused:
 


Снощи с 38,5 температура, днес с 39.И по колата нищо не можах да направя. Крилото за задния джам е готово, фаровете чакат монтаж, халогенте също, хаотично се разхождат кабели в багажника, но няма кой да върже втория усилвател. Но за сметка на това от днес си имам нови джантоци за зимните гуми. Не са нещо особено, но ще бъде единствената Вектра Б с такива. Отказвам се от железарките и черните тасове. :crazy:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg