Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел Уикенд 2 !

Тази тема е заключена « Prev

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 15:47

Значи колегата Ndoe предложи да организирам нещо в Стара Загора. Днес ходих до едно по-голямо и ефтино хотелче казва се Железник, на същото нощуваха и колегите при първата национална среща така че могат да споделят мнение. Цената на двойна стая е 36лв без телевизор и 40 с TV спомням си че при срещата имаше и по повече хора в 1 стая, така че на дали някой ще ви брой хотела е мисля на 10-тина етажа. Отстъпки може да преговарям ако се съберем кам 30-тина човека казаха че може и да намалят 10%мах. Може да се включи закуска която е 3лв допълнително, обяда и вечерята се договарят с ресторанта защото той е в хотела но е на друга фирма, абе простотий някакви. Та това е предложението, давайте да се организираме и да видим какво ще излезне.Очаквам пак сериозно представяне от всички!

Ето ми и телефона, за който не ме познава казвам се Момчил
:gosh: GSM:0898 783444

Записали се:

Организатори:
VectraGT и zag


Сигурни:
dj_simo_boy - 1

Ndoe - 1
MpbHku - 2
ka3aka - 1
coper - 1
Moonlord -1
vlad0 - 1
Zhoro - 1
Myyy - 1
Общо сигурни - 12


Колебаещи се:
shopa - 2
compacta - 1
Loz - 1
Общо колебаещи се - 4


Общо народ може би: 16


За всички Софиянци среща на 04.03.06. ОМВ Бояна от 9:00 сутринта тръгване в 10:00
Отговори

kabby снимка kabby 13 февруари 2006 - 15:53

Аз съм ЗА.

Само малко детайли за храната искам. Че някак не ми се връзва да мъкна продукти от майната си защото не знам дали ще ми стигнат паричките за ресторанта :))
Отговори

Manta2005 снимка Manta2005 13 февруари 2006 - 15:55

eeeee Moмчиле остави хората малко да си починат и некой лев да съберат бре
то бива така да си дигате икономиката там на района ама чактолкоз ли бре сяка седмица назионални срещи аааа...... та те ощ ене са изтрезнели от предната бре
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 15:56

За храната не съм говорил с ресторанта но мисля че ако се разхождаме из града през деня можем да ядем и в някоя по-ефтина закусвалня или нещо на крак :) Град голям вариянти много :)

П.П. Ники предната национална беше миналата пролет бре :) а който му се почива да си седи никой не съм вързал на сила, Васко каза организирай нещо да ти дойдем на гости и аз организирам:) и стига с :gosh: че да не стават пак 100 страници.
Отговори

kabby снимка kabby 13 февруари 2006 - 15:58

То за през деня - ясно.
Ама като седне на маса е въпроса какво ще се вечеря и мези :)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 16:05

Като се пооточни бройката ще приказвам с познат който има една много хубава кръчма да ни измисли някакъв куверт, за да легне малко по-ефтинко примерно вечерята, на 8-ми декември така за 15лв май беше куверта доста доволно хапване имаше и по голяма водка ако се не лъжа.
Отговори

Vassil снимка Vassil 13 февруари 2006 - 16:10

Мен ме пиши на 100% предлагам пак като в миналата Тема да пишеш в първият пост бройката на желаещите и сигурните, за да се вижда ясно. Не ме интересува храна и т.н. Може и да не Ям даже, важното е да сме там и да ни е весело както миналата седмица. За сега съм само Аз, но може и да взема жената ако няма пак някой изпити, ще се доуточня в близките дни. Офертата звучи добре, така че давайте, не се прайте, нали многоо искахте, айде сега да ви видим. Момчиле браво за бързото отреагиране :gosh:
Отговори

kaka снимка kaka 13 февруари 2006 - 16:20

А въпроса с пиенето как стои, ще може ли да си носим пак? Иначе ако някой е навит на далаверата "транспорт срещу бензин" - ние сме двама :gosh:

П.С. Ха, ами че то аз тогава да не бързам да връщам радиостанциите :gosh:
Мнението беше редактирано от MpbHku: 13 февруари 2006 - 16:36
Отговори

HEFE снимка HEFE 13 февруари 2006 - 16:49

Мене ме пишете трима на 100% :gosh:
Мнението беше редактирано от HEFE: 14 февруари 2006 - 01:12
Отговори

yasmania снимка yasmania 13 февруари 2006 - 16:53

Хех спомени по националната среща... :gosh:

Хотела не е кой знае какво,стандартно място за отсядане... както Момчил спомена, може и по повече хора в 1 стая, ако никой не го притеснява да спи на дюшечета по земята. Аз и още 3-ма Варналии си бяхме в една стая и никой нищо не ни каза... Усложнения имаше само от някои непредвидими звуци на едното момче, ма карай :gosh:

Ха ся да видим дали ще стане нещо....ама леко, щот тъй от месец на месец като си се събирате, да не останете без силици за Националната среща... ако все още това мироприятие има нарастваща значимост за повечето де :gosh:
Отговори

kaka снимка kaka 13 февруари 2006 - 16:59

yasmania, на Feb 13 2006, 04:53 PM, каза:

Ха ся да видим дали ще стане нещо....ама леко, щот тъй от месец на месец като си се събирате, да не останете без силици за Националната среща... ако все още това мироприятие има нарастваща значимост за повечето де :gosh:
 

Силици ще останат, ние затова тренираме усилено, с тенденция тренировките да станат точно ежемесечни. Хич не е лошо да се излиза от родния град поне веднъж в месеца за малко разнообразие, пък и колоната от :gosh: си е забавно нещо :gosh: Може да стане една хубава традиция. Пък и като си изкараме пак толкова весело, ще се присъединят и други следващия път и накрая ще има да се чудите откъде се е взел тоя толкова много народ на националната :gosh:
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 13 февруари 2006 - 17:59

пиши ме мен и coper ще доидем да си изкараме един здрав уикенд :gosh:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 18:01

Значи сега пак звъннах в хотела 3-ки няма само двойни са стаите но може да се сместите както казах, няма да умрете за 1 вечер :) има апартаменти, но казаха че не били много удобни, двойно легло и разтегаем диван, ако се вземел за 3-ма човека цената му е 83лв, а за 4-рима е 95лв, скъпо е и не се струва според мен. За пиенето незнам дали ще може да се внася ще преговарям с кръчмата. Това е за сега ако се сетите нещо питайте насреща съм. Търся и някое място където да се съберем и да е по-ефтино хапването и пийването. Имам нещо в предвид ще питам на място тези дни, но и кръчмата много ще ви хареса.
Мнението беше редактирано от VectraGT: 13 февруари 2006 - 23:10
Отговори

zag снимка zag 13 февруари 2006 - 18:01

Хайде чакаме ви на гости :) Ще се постараем всичко да е както трябва, както беше на паничище...малко по-скъпо ще е сигурно, но се надявам това да не ви спре :gosh:


PS vlad0 да не се поркрие ей :)
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 февруари 2006 - 18:07

Айде и аз съм там както казах преди. Засега ме пишете 1 пък може и да се размножа по някое време :gosh:

П.П.Незнам до колко е удачно ресторанта да е далече и въобще извън хотела, имайте в предвид че голяма част от участниците на този уикенд ще бъдат :gosh: :puke: :gosh: :gosh: та после въпроса с прибирането обратно в хотела незнам как ще го решиме :wall:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 18:20

Кръчмата ще е пак до кам 12:00-1:00 после по дискотеки или чака раки :) Ще питам и в ресторанта на хотела как стоят нещата.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 февруари 2006 - 18:21

Айдеее пишете ме и мене! :gosh:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 13 февруари 2006 - 19:12

Ndoe, на Feb 13 2006, 04:10 PM, каза:

Мен ме пиши на 100% предлагам пак като в миналата Тема да пишеш в първият пост бройката на желаещите и сигурните, за да се вижда ясно. Не ме интересува храна и т.н. Може и да не Ям даже, важното е да сме там и да ни е весело както миналата седмица. За сега съм само Аз, но може и да взема жената ако няма пак някой изпити, ще се доуточня в близките дни. Офертата звучи добре, така че давайте, не се прайте, нали многоо искахте, айде сега да ви видим. Момчиле браво за бързото отреагиране  :gosh:
 


пак ще те пробвам .... :gosh: :gosh: :gosh:

zag, на Feb 13 2006, 06:01 PM, каза:

PS vlad0 да не се поркрие ей :)
 


ахахах аз почвам да се крия, чак като пристигнем :wall:

ако ме приемате искам пак ;)

къде се намира този хотел, близко ли е до центъра, парка :) снимки нещо ала бала на стаите
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 13 февруари 2006 - 19:20

Значи хотела е на около 300-500 метра от центъра има и един който е точно на центъра ще звънна и там за цени да ви кажа ко искате малко-по удобен е ама по-скъм 100%
Отговори

HEFE снимка HEFE 13 февруари 2006 - 19:26

Я по-добре по-евтиния, всепак само едно спане е това, а и колко ше се спи най много 3-4 часа
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg