Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Купих нов изпарител

realprofesora снимка realprofesora 25 август 2007 - 13:12

Електрическо турско ловато -6о лв.
Еми градския разход ми го свали веднага ,а Извънградския ще го видя довечера като хода към сельо.
Ако имате съмнения във изпарителите си -сменяйте веднага.
Отговори

joe007 снимка joe007 25 август 2007 - 16:31

Честито! Само си вземи резервни тръбички.(изхода и входа за водата).Че се пукат(кофти пласмаса поне на по старите).А най-добрия начин да ги смениш с алуминиеви.
Отговори

realprofesora снимка realprofesora 26 август 2007 - 12:34

Meрси за съвета -ще ги наглеждам!! :icon_biggrin:
Отговори

espero2000 снимка espero2000 26 август 2007 - 20:30

Да не са лоши въпреки че не са съвсем точно копие на Ловатото - но лично аз обикновенно стискам зъби и вадя още 60лв и си взимам истинско за да не ме е яд после и досега не съм съжалявал
Отговори

An4eto снимка An4eto 28 август 2007 - 15:49

 realprofesora, на Aug 25 2007, 02:12 PM, каза:

Електрическо турско ловато -6о лв.
Еми градския разход ми го свали веднага ,а Извънградския ще го видя довечера като хода към сельо.
Ако имате съмнения във изпарителите си -сменяйте веднага.


А какъв ти беше предишния изпарител и колко ти харчеше?/преди и сега/ :icon_biggrin:
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 28 август 2007 - 15:59

и аз сьм с такьв и общо взето сьм доволен
Отговори

vesmart снимка vesmart 07 септември 2007 - 13:57

Здравейте, колеги!
В началото и аз сложих турско ловато за 60лв. Толкова много ядове ми създаваше, че едва издържах една година с него. В началото в сервизите ми казваха че трябва да мина 500-600км. да се разработи и ще работи по-добре, но уви нестана. Колата работеше по твърдо и в покой на ниски обороти се трасеше цялата. Купих си истинско ловато и колицата направо спи и разходът е значително по-висък (около 10-11 в София в задръстванията(преди това ми харчеше близо 16))
Отговори

realprofesora снимка realprofesora 09 септември 2007 - 23:32

 An4eto, на Aug 28 2007, 04:49 PM, каза:

 realprofesora, на Aug 25 2007, 02:12 PM, каза:

Електрическо турско ловато -6о лв.
Еми градския разход ми..............................


А какъв ти беше предишния изпарител и колко ти харчеше?/преди и сега/ :icon_wink:

Mи предишния беше Виалле и той ми харчеше малк извън града но градско не сваля(просто е правен за малко по- голяма кубатура мотор) и затова купих този.
Отговори

realprofesora снимка realprofesora 10 септември 2007 - 19:11

Пуууу,днес главата ми изпуши.
Сега да ви кажа какъв ми беше проблема -колата не се форсираше и не вървеше и аз си помислих че е от изпарителя,и взех че го разглобих.Ми кво да ви кажа -най обикновено Ловато само дето пише че е правен в Турция.1 към 1 си е истинско ловато.Нищо му нямаше и го затворих и най накрая се оказа че преди време си бях свалил скобите на въздухопровода от филтъра към моноинжекцията.И като смуче въздух и не може да се форсира -сложих скобите и всичко стана -ебаасиии и бегачката .
Изпарителя е перфектен.Няма смисъл да се дават още 60 лева за същия.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg