Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Монтана

Шлайф в Монтана

Sh@rKo снимка Sh@rKo 23 февруари 2010 - 19:57

Здравейте колеги.
Интересува ме къде да занеса за шлайфане главата в Монтана?
Знам няколко места но ме интересуват впечетления каде най добре и каква цена евентуално.
Отговори

aig82 снимка aig82 23 февруари 2010 - 23:19

Колега знам че в сервиз Рено шлайфат там поне познавам хората не са ми работили лично на мен но пък познавам всичките им работници на рено сервиз и смятам че техните шлайфисти знаят какво правят :) За цена не знам трябва да питаш на място
Отговори

Sh@rKo снимка Sh@rKo 23 февруари 2010 - 23:22

Мерси колега а ти каде си шлайва главата дето сложи ?
Отговори

aig82 снимка aig82 24 февруари 2010 - 14:00

взех си я шлайфана от човека който ми я даде
Отговори

Sparx снимка Sparx 26 февруари 2010 - 04:17

На старата ми астра шлайфах главата в това срещу разклона за прециз ... трудно ми е да дам впечатления, но като цяло бях доволен ...
Отговори

Sh@rKo снимка Sh@rKo 26 февруари 2010 - 15:16

И аз ходих там обаче главата е с доста язви и човекът който ми е бише дал да му е правя се отказа да е прави защото 15 лв шлайф 20/25 лв наварване и се оказа по ефтино да си земе друга. Главата е на опел кадет Ц16НЗ и просто няма смисъл.
Отговори

Pavlinator снимка Pavlinator 05 юли 2012 - 08:46

Здравейте,

може ли някой да ми каже,дали е възможно да си сменя двигателя на Вектрата?Моят ДВГ е 1.6 екотек с обикновенна газова уредба.Питах един газаджия колко пари ще ми струва да ми сложи инжекцион и той ми каза 600лв.Идеята ми е да си сменя ДВГ с Моно инж и да си ползвам тази газова уредба и мисля че ще ми е по-евтино.
Благодаря!
Отговори

Й.Атанасов снимка Й.Атанасов 05 юли 2012 - 15:31

Изпълненията са големи за смяна на двигател... По-добре си сложи инжекцион... Примерно аз бих ти дам моя двигател за твоя но като знам само колко е прехвърлянето ми се отще.... :D
Отговори

SaioKi снимка SaioKi 05 юли 2012 - 16:19

Мани че смяната на двигател е много а и това 1.6 моно във вектра б е много слаб + газ ептем зле
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg