Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Записване за желаещи за карти за отстъпка от ЕКО

ILKO_85 снимка ILKO_85 08 юни 2009 - 20:55

Здравейте колеги!Един въпрос към колегата Shades имаш ли някакъв поглед върху нещата кога ще са готови тези карти!Просто питам не го приемай като че нахалствам просто питам!Чао от мен засега и до скоро!Много безаварийни километри и успех! :newsm05_41: :o
Отговори

Shades снимка Shades 08 юни 2009 - 21:21

Така като гледам след 1-2 седмици :newsm05_41:
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 09 юни 2009 - 18:45

Както се казва БЛАГОДАРЯ за експресният отговор!Когато са готови само драсни в темата да се знае па от там на сетне кой както иска да си я взима ти направи достатъчно :newsm05_41: Айде засега чао от мен и :o
Отговори

Shades снимка Shades 09 юни 2009 - 20:33

Няма проблем. Като станат ще пиша, а твоите може и лично да ги донеса :newsm05_41:
Отговори

ivo mihaylov снимка ivo mihaylov 08 ноември 2009 - 18:21

Може ли и аз да заева една бройка :mhihi:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 10 ноември 2009 - 19:45

Бройки са заявени достатъчно, но нещо се ослушват от ЕКО-то, въпреки че няколко пъти
вече ги тормозим... надявам се до Коледа да има приятни изненади!
Отговори

Shades снимка Shades 10 ноември 2009 - 20:10

Аз пък вече не се и надявам ... :unsure:
Отговори

Dushevadeca снимка Dushevadeca 30 декември 2009 - 07:05

Аз не разбрах какъв ви е проблема с тия глупави карти на ЕКО за 2ст/л. отстъпка ?!? При първото ми в живота спиране и зареждане на ЕКО-то до нас, директно отидох на касата и питах дали имат някакви карти за отстъпка "ала-шел" и след около 3 сек. вече притежавах въпросната карта.
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 28 януари 2010 - 22:47

Малко късно виждам темата,но ме интересува като искате карти за остъпка при зареждане на гориво как ви се виждат горивата на ЕКО бензин,дизел и газ?
Отговори

batkata снимка batkata 06 февруари 2010 - 19:51

Пичове, аз вчера си взех карта на ЕКО, без никакъв проблем. Предния ден питах имат ли карти(щото ми бяха казали д си питам периодично) и ми казаха утре ще дойдат. Та "утре" т.е. вчера отидох на въпросното Еко до ТХВП на Голямоконарско и като попитах за карта излезе един чичко с мустачки из отзадната стайчка и ми даде въпросната карта - каза, че с нея може да се ползва 5 ст. отстъпка за всички видове гориво. Та моя съвет, който иска карта да мине оттам, може пък още да има. И специално за wrecked_pd аз лично сипвам само газ на голфетата (голф2) - 3-тата кола на семейството, защото с нея газ изкарвам най-много км и върви супер, даже газта на лук-а не е толкова добра. По мое скромно мнение бензина не става, защото преди с БМВ-то (320i) не бях доволен и сега сипвам само на лук. За нфтата немога да кажа нищо.



P.S. На картата ми пише, че е валидна до края на 2013-а.
Отговори

Атанас Трифонов снимка Атанас Трифонов 24 февруари 2010 - 15:59

След 5/10 дена ще дойдат 20 броя КАРТИ с отстъпка от 5ст. на тях ще пише Опел клуб.

Надявам се дами остане време да намина, че се забравихме.

Поздрави.
Отговори

bgstan снимка bgstan 24 февруари 2010 - 16:14

И аз искам ама съм от Стара Загора дали може
Отговори

Zygot снимка Zygot 24 февруари 2010 - 16:29

Как се организирахте и аз искам (и без туи от Еко си пълня от към 1 година само)
Отговори

stepo3 снимка stepo3 24 февруари 2010 - 17:44

Пишете ме и мен, ако не е късно ;)
Отговори

opel4o снимка opel4o 24 февруари 2010 - 21:19

Колеги, направих си гражданска в SDI и хората ми дадоха карта с 5 ст на литър намаление за ЕКО.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg