Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Ко стаа тука е!?

Тази тема е заключена « Prev

Opel Astra TDLS снимка Opel Astra TDLS 05 май 2009 - 06:49

Подали сме жалба в полицията за нарушаване на авторски права. Също така сме се свързали с dreamhost.com и сме в процес на подаване на жалба за нарушаване на авторски права по &amp;amp;quot;Digital Millennium Copyright Act&amp;amp;quot;, не си играй повече с нас за да не си губим взаимно времето по съдилища. Не си мисли, че си се скрил, много дълбоко се лъжеш.&amp;lt;br /&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;ОКБ.&amp;lt;br /&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;Ей това ми изписва като вляза в Линк-а на сайта няква грешка ли е или някои си е напраил базик с сайта или с сайта нз?&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;ryjda.com taka go izpisva gore na saita?<br /><br /><br />



Моля някой модератор да се свърже с мене?на ЛС
Мнението беше редактирано от Opel Astra TDLS: 05 май 2009 - 06:55
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 05 май 2009 - 07:01

това съобщение се отваря само когато отваряш определен линк....

а то от къде го отваряш този линк за да ти изписва това съобщение че на мене не ми изписва нищо и както виждаш съм се логнал нормално...
Отговори

Opel Astra TDLS снимка Opel Astra TDLS 05 май 2009 - 07:08

Ами аз сега сам на работа и тука сам си сложил Opera 8.0 и сам си наредил линовете които ми трябват отстрани на програмата и винаги сам си влизал от там и изведнаж ми излезе това и се шашнах:)

Излиза ми като сайт ryjda.com
Отговори

dagod снимка dagod 05 май 2009 - 07:09

и при мен е така, но вече се оправи
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 05 май 2009 - 07:09

да затова така ти изписва.

линка на нашият форум е www.opelclub-bg.com

това е начинът за влизане във форума незнам защо ти е тая ръжда
Мнението беше редактирано от sashonikolov: 05 май 2009 - 07:18
Отговори

Sparx снимка Sparx 05 май 2009 - 07:21

Не се притеснявайте, всичко е оправено. Направени са допълнителни настройки на форума, тъй като към нашият форум са насочени друго домейни и се наложи да пренастройм нашият уеб сървър да не приема връзки от тези домейни. Всичко вече трябва да е ок. Ако някой все още има проблеми, нека ми пише на ЛС.
Отговори

Opel Astra TDLS снимка Opel Astra TDLS 05 май 2009 - 07:25

Да всичко е ОК!мерси
Мнението беше редактирано от Opel Astra TDLS: 05 май 2009 - 07:25
Отговори

spasito снимка spasito 05 май 2009 - 07:36

Ипри мен беше така но сега се оправи някои се опитва да е..ва форума или какво :blink:
Отговори

Sparx снимка Sparx 05 май 2009 - 07:50

При настройката сме допуснали грешка и за това част от потребителите са видяли това съобщение. Видяли са го само тези, който са влезли във форума през http://www.opelclub-bg.com/ а не през http://www.opelclub-bg.com/forum
Отговори

exp0se снимка exp0se 05 май 2009 - 11:54

а каква е тази гавра с нашият форум - Цък

вижте и това Цък
Мнението беше редактирано от cNs: 05 май 2009 - 11:56
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 05 май 2009 - 11:56

Това е доста стара провокация, коята вече беше премахната веднъж...
Админите ще се постараят и пак ще ги порежат тия пишлемета :blink:
Отговори

Onlyshits снимка Onlyshits 05 май 2009 - 12:01

Вие пък како се впрягате толкова .... ръжда.ком .... голяма работа ... аз когато го видях му се смях толкова много ....
Вие се впрягате за някви глупости....
Прекалено лично го приемате ....
Мнението беше редактирано от Onlyshits: 05 май 2009 - 12:01
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 05 май 2009 - 12:13

Абе аз го приемам по следния начин - реклама... А както всички знаем - никой ен бяга от безплатна реклама..
НО въпроса е принципен - това е посегателство върху Юридическо лице, неговите права и собствености :blink:
Отговори

Sparx снимка Sparx 05 май 2009 - 12:46

Не е фатално, но е неприятно. Възможно е обаче този домейн да ни вреди откъм статистика, тъй като джаваскрипта на гугъл аналитикс работи и когато сайта се отваря през ръжда.ком и може да не отчита правилно. Ще го оправим, не се притеснявайте :blink: :blink:
Отговори

_shady снимка _shady 05 май 2009 - 13:55

като допълнителна инфо сайта ryjda.com беше шрикрепен като линк към подписа на някой от форума,просто в момента не се сещам кой.
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 05 май 2009 - 14:37

То е ясно, че има къртица в групата на комплексарите направили препратката... Ще излезе на яве, ама всяко нещо с времето си :blink:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 05 май 2009 - 14:51

 siegfrid, на 05 May 2009, 03:37 PM, каза:

То е ясно, че има къртица в групата на комплексарите направили препратката... Ще излезе на яве, ама всяко нещо с времето си :blink:

И после на тая къртица трябва да и теглим един хубав бой, та да помисли друг път какво да прави.
Отговори

googo снимка googo 05 май 2009 - 15:06

Бе много свободно време имат тия хора... а за какви недорасли неща го ползват... :blink:


Напомя ми на държанието на невръстните момчета - бият и обиждат момичетата които харесват.
Мнението беше редактирано от googo: 05 май 2009 - 15:07
Отговори

Globe снимка Globe 07 май 2009 - 09:20

както по-горе беше казано.. това си е реклама ... както всички знаем златното правило: Лоша реклама няма :) хехехе ама си е кофти.. аз лично се изнервих като го видях... ще пусна и аз малко мишки по трасето ^^, ако имам време да видя от къде идва и от кой
Отговори

Bubole4ka снимка Bubole4ka 08 май 2009 - 21:30

мен ме кефи супер много :) Мисля, че прекалено насериозно сте взели нещата ...

Всичко трябва да е забавно
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg