Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Забавни Opel истории

историята на една Вектра

v3ctr@ снимка v3ctr@ 16 октомври 2011 - 13:30

Бях на 15 когато баща ми реши да смени старата джетта с нова кола.До тогава незнаех какво ще купува и ми беше безразлично се пак и нямах книга.. Но когато докараха вектрата от Германия .. направо ми останаха очите в нея беше перфектната кола .Всеки път когато си идем на село го карах да ми я дава да я карам .. той ме беше учил и на предишната още но ми даваше само когато той е с мене .Но това не ми пречеше когато си лягаше вечер да си зимам ключовете и да се возя. Доста се грижех за нея но баща ми беше прост селянин и и ебаваше майката от работа.. горката возеше по 3 кубика дърва с ремарке .. напрао ми беше жал.. но когато изкарах книжка тои ми я подари и до днес си я карам .. двигателя и е супер.. ( единственото здраво нещо в нея ) понеже съм с малко дете и нямам финанси да я постегна .. има тук там малко ръждица което много ме дразни , но сичко с времето си миналия месец и оправих салона и сега ми остава малко тенекиджийски работи и е готова :)
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 16 октомври 2011 - 17:15

 v3ctr@, на 16 октомври 2011 - 13:30, каза:

Доста се грижех за нея но баща ми беше прост селянин и и ебаваше майката от работа.. горката возеше по 3 кубика дърва с ремарке ..

Какво искаш да кажеш с това писание? Че това е интересна и забавна опелска история ли? Кое е забавното- че баща ти е бил прост селянин, а ти си учен гражданин ли??? :kuku:
Отговори

CuMo снимка CuMo 16 октомври 2011 - 17:20

Ее, те това е, българско възпитание... баща ми, бог да го прости най-много мразеше неуважението към родителите, а то кво става понякога... Пич, предполагам, че твоя баща е товарил и "возил" тея кубици дърва именно, за да ти бъде топло на теб, а сега го наричаш така, явно не го оценяш, а това как се е отнасял с колата - бил е практичен човек, то си личи още с покупката на Опел, пък и да няма да я ползва вечно тая кола?

И аз не разбирам да има нещо "забавно" във въпросната история, че да е точно в този раздел.
Мнението беше редактирано от CuMo: 16 октомври 2011 - 17:22
Отговори

mantzel снимка mantzel 16 октомври 2011 - 17:32

Само не разбрах какъв е смисъла да пускаш тази тема :unsure:
Отговори

FLexX снимка FLexX 16 октомври 2011 - 17:34

Искал е да покаже какво чувства към баща си :moderator:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg