Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ПЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена Next »

GT 51 снимка GT 51 10 юли 2013 - 00:10

Все още чакаме програмата за събора, а една седмица мина отдавна.... :smile3560: :newsm05_41: :drinkin: А който има желание да идва на сбирката ще намери дестинацията, отдавна има Гугъл, стари теми , БГ Мама...там пише всичко .... :smile3560: :confused: :drinkin: Поздрави :kinggrin:
Мнението беше редактирано от GT 51: 10 юли 2013 - 00:13
Отговори

BALKY снимка BALKY 10 юли 2013 - 10:59

 Eltoro, на 09 юли 2013 - 22:11, каза:

:mhihi:


...вярно иска малко четене... :smile3560:
Отговори

sv_ilievvv снимка sv_ilievvv 11 юли 2013 - 18:24

Искам да попитам дали има проблем да карам в клас 2.0 сток ако съм с правен смукателен колектор или ще ме прехвърлят в клас модифицирани
Отговори

TONY.G.A снимка TONY.G.A 06 август 2013 - 22:37

какво се случва ще има ли събор или не .........
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 06 август 2013 - 23:14

 Maiky, на 05 юни 2013 - 17:41, каза:

УС на Опел Клуб България има удоволствието да Ви съобщи, че през настоящата 2013г ще се проведе Пети Национален Опел Клуб Събор под надслов
"От зори до здрач".
Датата за провеждане на събора е 28.09.2013г, а мястото е добре известно - Писта Дракон, село Калояново!

Програмата ще я пуснем официално другата седмица, след като уточним всички подробности!

Новото за тази година е, че както виждате събора ще се проведе в един ден с много каране, игри за публиката и забавления!

Поздрави на всички фенове и се стягайте, Септември наближава!



 TONY.G.A, на 06 август 2013 - 22:37, каза:

какво се случва ще има ли събор или не .........

Не,няма.Иво си е писал е така,да се съберем на неговата вила.
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 август 2013 - 08:01

 TONY.G.A, на 06 август 2013 - 22:37, каза:

какво се случва ще има ли събор или не .........

Тони, ти поне живееш на 1км от Maiky и Бижо! Ясно е събор ще има! - Ясно е че и програма, ще изкарат! Просто всички знаем, че колкото и да милеят за форума, някой трябва да им храни децата! Не стига, че тук има потребители които не ходят да си вземат стикерите от куриера, защото нямат 5лв. Не стига, че като се пита покрай събора кой иска да виси на жегата и "гора от ръце", ами и накрая недоволни...

Ето ти примерна програма:
драг, италианско, майсторско шофиране, игри с публиката, кола на събора, награждавания, бира и много неразбрали къде и кога да явят на комисии, кога им е старта и да се подрапат ли там дето ги сърби или да изчакат още малко...

 Eltoro, на 06 август 2013 - 23:14, каза:

Иво е писал да се съберем на неговата вила.

Кога това? - всички ли са поканени, че аз съм нов и не познавам никои! А и съм притиснителен и стеснителен...
Мнението беше редактирано от Жоро: 07 август 2013 - 08:06
Отговори

GT 51 снимка GT 51 07 август 2013 - 09:19

Носете си топли дрешки,че в балкана е студентско времето... :smile3560:
Отговори

sv_ilievvv снимка sv_ilievvv 21 август 2013 - 07:14

Колеги някакви новини за събора няма ли ? Програма записване.
Отговори

alcoholmeter снимка alcoholmeter 25 август 2013 - 18:25

Скъпи колеги.

Тъй тъй като това ще ми е пътвото присъствие бих исках да попитам ветераните 1-2 неща.

Тъй като съм от София има ли някаква организация на група хора които пътуват заедно София - Калояново ?

Също искам да знам как точно стоят нещата на мястото на което се провежда мероприятието. Има ли вход ? ако има какво струва ? Има ли къде да се паркира автомобила ? и други дребни детайли.

Благодаря предварително.
поздрави.
Отговори

kAm снимка kAm 30 август 2013 - 14:12

 alcoholmeter, на 25 август 2013 - 18:25, каза:

Скъпи колеги.

Тъй тъй като това ще ми е пътвото присъствие бих исках да попитам ветераните 1-2 неща.

Тъй като съм от София има ли някаква организация на група хора които пътуват заедно София - Калояново ?

Също искам да знам как точно стоят нещата на мястото на което се провежда мероприятието. Има ли вход ? ако има какво струва ? Има ли къде да се паркира автомобила ? и други дребни детайли.

Благодаря предварително.
поздрави.


До колкото ми е познато всички патуваме на групи освен ако не искаш да се отделиш.
Вход винаги има но не помня колко беше маи към 5-10лв а място има колкото си искаш за паркирване ;)
Но за патуването трябва да говориш с хората от София гледал съм клипове и виждам че са бая голяма дръжинка.
Отговори

alcoholmeter снимка alcoholmeter 30 август 2013 - 20:02

Благодаря за информацията.

Е мили софииски колеги въпреки, че не се познаваме би ми било приятно да пътувам с групата, ако все пак някои разясни от къде се тръгва ? в колко часа и други тънки детайли.

поздрави.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 30 август 2013 - 21:12

Разяснения ще има в навечерието на тръгване.нали не мислиш,че знаем какво ще ни се случи до 28.09?Следете Форума,ВИНАГИ има тема за София!
Тръгва се от Църна Маца(Лукойла).
Отговори

Quattro снимка Quattro 03 септември 2013 - 19:38

a как стоят нещата с карането предварително ли се записваме такси нещо ???
Отговори

fanatic снимка fanatic 04 септември 2013 - 13:02

Всичко ще пусна в най-скоро време..
Отговори

gsi_motora снимка gsi_motora 07 септември 2013 - 21:32

здравейте колеги искам да попитам искам таз година да се сазтезавам какво е необходимо например каски кука за тегнеле пожарогасител друго какво трябва и ви благодаря предварително мс
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 септември 2013 - 22:06

Изолиран и окрепен акумулатор. Да няма свободно разхождащи се неща в купето...
Отговори

gsi_motora снимка gsi_motora 08 септември 2013 - 09:23

мерси много колега
Отговори

plpl18 снимка plpl18 09 септември 2013 - 01:25

Колеги и аз съм нов карам астра комби навил съм се да дойда на събора ще следя темата от София съм бих искал да тръгна с колегите с който не се познавам и да се запозная ако някой има идея поне кажете ориентировъчен час за тръгване от Църна Маца(Лукойла)? поздрави и ако котка не мине път ще се видим на събора.
Отговори

Жоро снимка Жоро 09 септември 2013 - 09:07

 plpl18, на 09 септември 2013 - 01:25, каза:

Колеги и аз съм нов карам астра комби навил съм се да дойда на събора ще следя темата от София съм бих искал да тръгна с колегите с който не се познавам и да се запозная ако някой има идея поне кажете ориентировъчен час за тръгване от Църна Маца(Лукойла)? поздрави и ако котка не мине път ще се видим на събора.

Като организаторите изкарат програмата ще се определи тръгването. Други години се съберем в 06:30ч. За да може да се видим, да си вземем кафе, да минем през тоалетната и да си кажем на място за правилата в колоната! След това тръгване от бензиностанцията в 07:00ч точно! Защото разстоянието от София до Писта Дракон, село Калояново е 150км и пристигаме там около 09:00ч.
Но пак казвам, нека да видим колко часа ще е откриването и техническите проверки, за да съобразим тръгването. Подготвил съм тема, която ще бъде пусната в раздел Сбирки и мероприятия -> София, след като излезе официалната програма.
Отговори

plpl18 снимка plpl18 09 септември 2013 - 17:32

 Жоро, на 09 септември 2013 - 09:07, каза:

Като организаторите изкарат програмата ще се определи тръгването. Други години се съберем в 06:30ч. За да може да се видим, да си вземем кафе, да минем през тоалетната и да си кажем на място за правилата в колоната! След това тръгване от бензиностанцията в 07:00ч точно! Защото разстоянието от София до Писта Дракон, село Калояново е 150км и пристигаме там около 09:00ч.
Но пак казвам, нека да видим колко часа ще е откриването и техническите проверки, за да съобразим тръгването. Подготвил съм тема, която ще бъде пусната в раздел Сбирки и мероприятия -> София, след като излезе официалната програма.

Добре благодаря ти за информацията ще следя форума.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg