Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Снимки/Видео от ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

R_IVANOV снимка R_IVANOV 05 юли 2009 - 12:25

пусках се не италянското и ме интересува къкво време съм дал,както и останалите от колегите
Отговори

Petio снимка Petio 05 юли 2009 - 12:43

 R_IVANOV, на 05 Jul 2009, 01:25 PM, каза:

пусках се не италянското и ме интересува къкво време съм дал,както и останалите от колегите

Ти кой беше тоя дет запали гумите след като се дръпна с манатта ли беше мисля че имапе време 1.03 някаде с точност не съм сигурен
Отговори

Petio снимка Petio 05 юли 2009 - 12:50

 vforvrej, на 05 Jul 2009, 08:57 AM, каза:

не аз просто питам защо си горно е станало като съм си тръгнал не че нещо искам да злорадствам ама просто ми интересно как е станало и кой е този колега с кав опел еее? Нищо повече


Бяла вектра а 3270 пловдивска на драг с червеното кали незнам на кой беше двете коли вървяха фар до фар до края и накрая колегата с вектра неможа да спре а и според мен излетя от пистата да не помете и калито
Жалко наистина жалко за вектрата доста наточена дано да се оправи и браво на колегата с нея за проявената съобразителност иначе сега щяха да са две хубави коли можеби в гаража и доста нерви
А и добре че нямаше друго меле че организаторите незнаеха за станалото и пуснаха други две коли та публиката наизкачахме да спрем състезанието
Това е според мене
Отговори

R_IVANOV снимка R_IVANOV 05 юли 2009 - 12:55

да същият(егати :mhihi: ,побарка ме,няма измакване от нея) :mhihi:
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 05 юли 2009 - 14:17

 Petio, на 05 Jul 2009, 01:50 PM, каза:

Бяла вектра а 3270 пловдивска на драг с червеното кали незнам на кой беше двете коли вървяха фар до фар до края и накрая колегата с вектра неможа да спре а и според мен излетя от пистата да не помете и калито
Жалко наистина жалко за вектрата доста наточена дано да се оправи и браво на колегата с нея за проявената съобразителност иначе сега щяха да са две хубави коли можеби в гаража и доста нерви
А и добре че нямаше друго меле че организаторите незнаеха за станалото и пуснаха други две коли та публиката наизкачахме да спрем състезанието
Това е според мене


мерси за инфот аз видях колата в едно от клипчета е има!
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 05 юли 2009 - 14:26

 Petio, на 05 Jul 2009, 01:50 PM, каза:

Бяла вектра а 3270 пловдивска на драг с червеното кали незнам на кой беше двете коли вървяха фар до фар до края и накрая колегата с вектра неможа да спре а и според мен излетя от пистата да не помете и калито
Жалко наистина жалко за вектрата доста наточена дано да се оправи и браво на колегата с нея за проявената съобразителност иначе сега щяха да са две хубави коли можеби в гаража и доста нерви
А и добре че нямаше друго меле че организаторите незнаеха за станалото и пуснаха други две коли та публиката наизкачахме да спрем състезанието
Това е според мене


Не съм съгласен с теб!
Отговори

savski снимка savski 05 юли 2009 - 14:26

Хайде и от мен малко снимки :)))
Хронологично още от 7:00 ч в София на ЛукОйла на Църна Маца :blink:

Ето стикерчето с номер 77 (като в номера ми)
Публикувано изображение

15 минути преди тръгване всички псуваме, че не можем да си купим кафе от ЛукОйла
Публикувано изображение


Снимката говори сама за себе си - дори жените се заглеждат по капака на Астрата :)
Публикувано изображение

Опели докъдето ти стигне окото :flag:
Публикувано изображение

Малко се разбързахме тук...
Публикувано изображение

Опитаха се да ми изземат функциите на помощник-фотограф на колоната (след sashonikolov) :mhihi:
Публикувано изображение

Ето една красавица :mhihi:
Публикувано изображение

... и още една :blink:
Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от savski: 06 юли 2009 - 02:10
Отговори

Гостpeshokn_* 05 юли 2009 - 14:32

Savski, имаш черпене за снимката на сребристото OPC! Илиян много ще и се зарадва! Сполучлива е!
Отговори

savski снимка savski 05 юли 2009 - 14:34

peshokn, радвам се, че ти харесва :) На него как му е ника да го зарадвам с лично да я види :mhihi:

Има втора част от снимките, ама нещо ми е окуцял нетът сега, по-късно ще ги кача :mhihi:
Мнението беше редактирано от savski: 05 юли 2009 - 14:37
Отговори

Гостpeshokn_* 05 юли 2009 - 14:41

Liubeznia, ма и да го зарадваш днес, той чак утре ще я види. Няма интернет в момента.

След малко пускам и аз моя десятък ... :mhihi:

Малиии Боби, колко сребристи Astra G съм снимал .... некой ще вземе да каже, че съм :mhihi: Астрофил.
Отговори

exp0se снимка exp0se 05 юли 2009 - 14:44

 vforvrej, на 05 Jul 2009, 03:17 PM, каза:

мерси за инфот аз видях колата в едно от клипчета е има!



ето в това,накрая на клипа наистина много съжелявам колегата,стискам палци сред ремотна да стане 2 пъти по-хубава :)

А колкото до излъчването на записа по Хоби ТВ,разбрах,че след това ще им бъде предоставен записа ( след излъчването по телевизията) и ще могат да го качат в интернет,тъй че,ще го гледаме ! :)
Мнението беше редактирано от cNs: 05 юли 2009 - 14:46
Отговори

TONY.G.A снимка TONY.G.A 05 юли 2009 - 14:46

ето и от мене малко снимки http://www.album.bg/.../?view=3&page=1
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 05 юли 2009 - 15:11

Да видях го тва клипче
и аз сажалявам за пича да но дая оправи!
Отговори

Petio снимка Petio 05 юли 2009 - 15:40

 SkiGeorgi, на 05 Jul 2009, 03:26 PM, каза:

Не съм съгласен с теб!

С кое по точно не си съгласен с мене колега че не те разбрах
Отговори

Petio снимка Petio 05 юли 2009 - 15:57

На събора имаше само една вектра ц и никой май не я видя :mhihi: :blink: :blink:
Някой има ли снимки на всички момчета останали на пистата и разпънали :mhihi:
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 05 юли 2009 - 15:58

Колегата с вектрата беше от външната страна на завоя. Всичко стана така, защото и двамата продължиха да се дърпат и след финалната линия, а при тази скорост завоят идва много бързо и няма време за спиране. Колегата с калибрата беше от вътрешната страна на завоя и реално притисна вектрата и за нея не остана друг начин освен да излезне извън пистата, където предната дясна гума беше заорала в почвата. Всъщност това доведе до преобръщането на колата. Не съм съгласен с теб, че вектрата избегна удара с калибрата...Просто така се случиха нещата.
Отговори

Petio снимка Petio 05 юли 2009 - 16:07

МОже и така да е невидях удара но наистина вектрата се преобърна защото гумата заора в почвата а и там местото е малко като блато забелязах мека почва
Ако е станало така заради калито колегата с него не е трябвало така да постъпва все пак и двамата са дали луди пароци за тези машини и е трябвало малко колегиалност :mhihi: :mhihi: :blink:
Дано да оправят вектрата че и двете предни врати не се отваряха
Отговори

VencityYy снимка VencityYy 05 юли 2009 - 16:11

:mhihi: ,нямам друг коментар !!!!
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg