Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

Ямбол

Тази тема е заключена

Tehni4oR снимка Tehni4oR 18 ноември 2007 - 19:18

Аз бях с Астрата комби (синя) на бащами че моята чака водна помпа. Заредих огледах се вътре но в кафето имаше само една двойка, няма значение дано следващият път се видим.
Сега се връщам от път - голяма влага , голям конденз в тези Астри бе , карал съм с 60км/ч нищо не се вижда. Като набузя парното отдолу на прозореца светват 20 санта на горе тече вода!?!?!
Отговори

manolov снимка manolov 18 ноември 2007 - 19:25

Хахаха има тема из форума са филтъра на купето, на косара е 13лв. обикновен и около 20 с активен въглен. А за астрата изглежда си дошъл по рано защото аз говоря за комбито от подписа ми :)
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 19 ноември 2007 - 12:59

Аз дойдох ама знаех че няма да мога да остана дълго като паркирах ми светна че не познавам никой от вас само за стимол ми беше комбито паркирано като на подписа ти, поогледах се малко харесах си 1 маса и се тряснах на нея да питам нацелих я де ама и те май не знаеха за какво им говоря само 1 момче знаеше питах го за ловеч казами че и той кат мен е на две и се чуди дали ще тругне на там аз за туй исках повиче да поговорим ама то става и тук да ми кажите колко сте кога мислите да тругвате и таквис работи. Манолов главно теб питам защото на теб май най-много ти се ходи и ще можеш да ми дадеш най-много инфо за Ловеч.
Отговори

manolov снимка manolov 19 ноември 2007 - 13:36

Ми нормално е само 1 момче(това едрото) да знае за какво става дума, другите са:собственика на синята хонда црх 150 коня и на зеления еклипс вън, а аз малко закъснях, те не знам там как са се намерили :unsure: .За ловеч за сега сме 3-ма в астрата от събота , аз , моя компания, и Енчо (coper) от Сливен .Ако искаш може да дойдеш с нас или да караме заедно, евентоално някъде на Шипка ще се чакаме с новозагорци ако имат желание.Телефона ми е 0883326882 ако искаш звъни да се разберем .
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 19 ноември 2007 - 19:48

Малко страничен вапрос ама сабират ли се още във сливен или тенево последно като ходих аз беше в тенево и можеби щот дойдах по кусно ама беше доста слабо че се чудя сабират ли се още или студа ги сломи
Отговори

manolov снимка manolov 19 ноември 2007 - 21:34

Чат , пат, най-често седим на кафе и от скука решаваме и излизаме .До скоро ходихме на околовръсното за Кабиле, ама нали сега го асфалтират и не става.Кой са били там като си ходил?
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 19 ноември 2007 - 22:26

Беше се стамнило вече и не видях коли определени освен една хонда която си остави гумите на асвалта мисля че и бозавия тогава вартя с бмв-то един опел и той запали малко общо взето тва хванах
П.С. за хондата даже не сум сигорен дали беше хонда ама не знам и какво друго може да е

И още нещо в допалнение не познавам много даже почти никой не познавам от састезателите из града можеби щото избягвам и даже не се спускам ама стана 1дна авария на астрата и нещо не я бива вече за гонки имам ограничител и мно ме мучи тва то не че ще ме спре на 400 метра ама и аз не знам нещо страх ме гони вече, тъй мнно се отплеснах айде за сега толкос после пак :bou:
Отговори

manolov снимка manolov 19 ноември 2007 - 23:18

Е аз бях в опела който се въртя , ето тази вектра
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 20 ноември 2007 - 18:11

Е яко :) това ти ли си до астрата

Ти всъщност колко си годишен
Отговори

manolov снимка manolov 20 ноември 2007 - 18:50

Да

24, пише го като цъкнеш на профила :)
Отговори

manolov снимка manolov 24 ноември 2007 - 00:33

Тази седмица поне ще се видим ли?
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 27 ноември 2007 - 19:51

:) срешнахте ли се
аз имах изпит в субота и покрайнего не сум чел кво става
кофтито е че няма да мога да дойда в ловеч
Отговори

manolov снимка manolov 29 ноември 2007 - 00:14

Че къде учиш, и не не се срещнахме, нещо куца май със срещата.А ако някой ще ходи в Ловеч да казва, аз събота тръгвам.
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 29 ноември 2007 - 09:13

в бургас свободния даже сега трябва да тръгвам за натам,аз вчера те видях разхождаше астрата покрай крайречния
може ли да има кажишза ловеч щот по принцип съм записан пук не мога да намеря каде е форума за записване
за не варвенито ко да варви то май само трима човека влизат от ямбол ако искаш тела ми е 0897946081за ся съм безработен когато и да звунеш ще дойда кадето и да е из града
Отговори

manolov снимка manolov 29 ноември 2007 - 10:58

Тя кака е всевиждаща вече те е отписала :kuku: , а незнам кога си на училище, и кога да ти звъня.
Отговори

viperecords снимка viperecords 29 ноември 2007 - 12:31

Ей ми мене къде ме забравихте бе
Отговори

manolov снимка manolov 29 ноември 2007 - 13:19

Казваш кога си свободен или моя номер е 0883326882
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 29 ноември 2007 - 21:19

Записах задично не ми се занимава само с учине имам мно свободно време.
Само информативно да те питам колко ти излези да си смениш двигателя, и може ли когато зема да си блускам главата върху астрата да се обаждам да те питам как се прай виждам че си бая на пред :kuku:
Отговори

manolov снимка manolov 29 ноември 2007 - 22:23

Ми изведи ме на :unsure: и ще ти обясня :kuku:
Отговори

cop снимка cop 29 ноември 2007 - 22:45

Е.а си купона бях забравил за тази тема. Ако се събирате може да ми дръннете на 0887750776, ако съм свободен с удоволствие ще дойда да се запознаем. :kuku:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg