Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

Нови летни гуми 19ки за инсигния

devailo снимка devailo 17 март 2022 - 09:01

За нокиан четох че зимните им били по добри, те и зимните ми са за смяна и ще ги имам предвид тогава със сигурност. Поне са 17ки зимните :D А сега след много много чудене реших да не правя компромис . Намерих и добра оферта с отстъпка от познати и отложено плащане и ще взема Goodyear Asym 6 , Ще ги сложа след 2 седмици може би да сме сигурни че приключва зимата и ще кажа впечатленията си после. Благодаря за мненията!
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 17 март 2022 - 09:43

Макар да не беше от началните предложения, според мен си се спрял на най-доброто. Все пак толкова премиум гума сигурен ли си че ти трябва при твоето каране? Аз определено се възползвам, но и ханкуука ме издържат.
Мнението беше редактирано от Ne6to Smisleno: 17 март 2022 - 09:44
Отговори

devailo снимка devailo 24 март 2022 - 21:42

Първите впечатления са добри от гудиърките . Возят почти толкова комфортно колкото зимните 17ки(те и те са за коша вече де ) със сигурност усещането е и доста по стегнато като на по нова кола . Също така много добро сцепление , на ситуации където върти гуми или я да поднесе , сега стои перфектно залепена и стабилна . Скоро и извънградски тест и спорт режим. Определено много по добре се усещат от пирелитата(но не съм сигурен като бяха нови дали не беше подобно усещането като сега с новите)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg