Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Направи си сам

Пръскалки на фаровете

davidcoulthard снимка davidcoulthard 21 август 2008 - 10:08

Здравейте, искам да си сложа на Калибрата пръскалки на фаровете.Понеже трябва да се направи цялата система нека някой да ми каже какво включва тя.

Извинявам се, объркал съм раздела.Нека някой мод да премести темата.
Отговори

yasmania снимка yasmania 21 август 2008 - 11:39

когато имаш евентуалните отговори и все пак не ти достигат части, кажи тогава да отида да проверя за цени на онази която ти казах . . .
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 22 август 2008 - 09:44

OK!
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 22 август 2008 - 11:28

требе ти казанчето под калника малко тръбички самите пръскалки , дупки в бронята , кабелчета свързващи помпичката под калника с лоста ти за чистачките . мисля и ерно реле за време !
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 22 август 2008 - 16:56

Мерси за инфото.А дали мога да ползвам обикновен шлаух за аквариум или трябва да е специален предвид голямото налягане на системата.
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 22 август 2008 - 17:08

хм виждал съм че ползват доста дебелички направо учудващи маркучи ! около сантиметър диаметър
Отговори

Quattro снимка Quattro 04 ноември 2008 - 19:25

кабелите си ги има оргинално на сички калибри трябва ти само казанче с помпа едни стоики дето седат под бронята даргат се на бол4етата на фаровете праска4ки марку4и и едно реле сичко друго си има6 аз имам цялата система 0888 55 97 01
Отговори

Opel Astra TDLS снимка Opel Astra TDLS 04 ноември 2008 - 19:37

земаш си едни праскалки дупчиш бронята земаш 2 маркуча от по 2-3 метра.......това ти трябва не ти трябва казанче...значи правиш следното режеш маркуча на предните чистачки и слагаш Едно Т образно Желязо което да има вътршен отвор....от единия краи влиза водата и отива едновременно и към праскалките на фаровете и към чистачките и си готов Когато праснеш с вода ще отива и на фаровете и на предносот стъкло!така е при саседа ръчна изработка!
Мнението беше редактирано от Opel Astra TDLS: 04 ноември 2008 - 19:40
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg