Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Софийска група за събора

Тази тема е заключена

GT 51 снимка GT 51 14 юни 2012 - 14:52

Нещо не сте запознати с бурканите ми се струва, освен с тези,пълните със зимнина... :smile3560: За да караш с буркан , оранжев , ти трябва разрешение , че си кола със специален режим.Трябва заверка от КАТ и да се снима пак там колата, след което ти дават разрешително,става въпрос за коли ескортиращи извънгабаритен товар,коли движещи се в забранени зони,летища,военни обекти, гранични и митнически зони...и т.н.и т.н.....Сините и червените , няма нужда да ги коментирам...За ескорт от полицията забравете, първо не можете да си го позволите, второ е несериозно...По важно ми е ...ще пътува ли някой в Петък вечерта, и ако да, да пътуваме заедно...евентуално... :drinkin:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 14 юни 2012 - 15:24

Е как Стифлъра ти каза 2 часа работа по КАТ....от опит знам че там 2 часа чакаш само за кафето...Ако си ентусиаст Викторе може да организираш КАТ за ескорта и лампите.
Отговори

mileff снимка mileff 14 юни 2012 - 16:13

Аз призовавам за по-отговорно шофиране, защото миналата година в опита си да фотографирам колоната се нагледах на изпълнения и "мъжество" зад волана. Тези, като Милчо, които предпочитат да си карат на спокойствие със 180-200км/ч. се надявам да не са много и да не увлекат и други в подобно поведение. Пазете спортния си хъс за пистата а не за магистралата :)
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 15 юни 2012 - 10:58

Ако някой има връзки в КАТ да даде едно рамо за организация ако ще се почуства спокойствие.

Жоро май е с най-голям опит в колонно към Калояново :)
Отговори

Жоро снимка Жоро 15 юни 2012 - 15:18

 Бижо Бижев, на 15 юни 2012 - 10:58, каза:

Жоро май е с най-голям опит в колонно към Калояново :)

:unsure: това в какъв смисъл?
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 15 юни 2012 - 15:31

Ми сигурно, че тавана на Вектрич ще е така :mhihi:

Публикувано изображение
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 21 юни 2012 - 16:11

+1 който ще се присъедини към групата.

Тва е една от причините поради, която все още искам да идвам на събора. Кефа е голям, колко сме повече толкова по-хубаво става и като спомен и като снимки. Надявам се пак да има кой да ги прави и да станат хубави.

Призива ми е към бързаците наистина най-добре да не се включват и да си карат сами, когато и както искат, далеч от групата. Всяка година има по някой дето разваля хубавите емоции и създава ситуации.

Поздрави и до скоро :)
Отговори

speeeedi снимка speeeedi 21 юни 2012 - 22:25

броите и мен че миналат годин истървах групата но тази ще сам с вас и имам питане кам водещата кола като и хора които им се ходи по нужди да не цепят и после да се мъчат да се вредят в колоната а да има определени точки за споране за 5мин и да се продължава :)
Отговори

Жоро снимка Жоро 22 юни 2012 - 10:17

Аз като гледам тази година нещо колоната....

Никой не се е цанил да снима, никой не коментира как ще се води и събира групата...
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 22 юни 2012 - 11:21

 Жоро, на 22 юни 2012 - 10:17, каза:

Аз като гледам тази година нещо колоната....

Никой не се е цанил да снима, никой не коментира как ще се води и събира групата...



Миленски снимаше миналата година със сигнума и напрай мн. яки снимки, на Ихтиман особено! Някой да го издирва и да му връчва назначението :))))))))))
Отговори

speeeedi снимка speeeedi 22 юни 2012 - 22:31

 Жоро, на 22 юни 2012 - 10:17, каза:

Аз като гледам тази година нещо колоната....

Никой не се е цанил да снима, никой не коментира как ще се води и събира групата...


жоре таз година ти ли ще водиш колоната защото искам да карам след теб
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 юни 2012 - 21:29

Аз мераклии за колона не виждам, та ако искаш може да караме двамата, та даже и да водиш ако искаш....
Отговори

FloW снимка FloW 26 юни 2012 - 21:40

е стига де... малко много какво значение има? Няма ли да се организираме и които искат да карат в колона да карат :) които не искат да карат сами :) всеки си решава в крайна сметка :)
Отговори

GT 51 снимка GT 51 26 юни 2012 - 21:54

Групата ще бъде рехава, но за сметка на това стегната.... :smile3560:
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 юни 2012 - 22:27

 FloW, на 26 юни 2012 - 21:40, каза:

е стига де... малко много какво значение има? Няма ли да се организираме и които искат да карат в колона да карат :) които не искат да карат сами :) всеки си решава в крайна сметка :)

Еми не знам, ама никой не коментира, никой не изказва мнение за това с каква скорост да се кара, никой не дава съвет за да се промени това лашкане от миналата година, а аз щях да се напикая зада се правим колона...
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 26 юни 2012 - 22:51

Люлинци сме там.....
Отговори

Daredevil_666 снимка Daredevil_666 27 юни 2012 - 20:33

Аз със сигурност ще съм с вас.Няма значение дали сме малко или много, важното е да сме задружни и да пътуваме безопасно :)
Отговори

FloW снимка FloW 27 юни 2012 - 21:31

не съм бил миналата година и не знам как е било, а за скоростта явно е важно, но да коментират хора, които са запознати и имат опит, не само да спамим (мързи ме да чета по 213213124133 безсмислени страници )
Аз лично искам да се включа в колоната и бих се съобразявал с останалите и честно ми е все тая дали ще караме с 80 или 120 км/ч :)
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 27 юни 2012 - 21:38

 Жоро, на 26 юни 2012 - 22:27, каза:

Еми не знам, ама никой не коментира, никой не изказва мнение за това с каква скорост да се кара, никой не дава съвет за да се промени това лашкане от миналата година, а аз щях да се напикая зада се правим колона...

Мочльо :mhihi:

 Емо Ангелийн, на 26 юни 2012 - 22:51, каза:

Люлинци сме там.....

70% от колоната

 Daredevil_666, на 27 юни 2012 - 20:33, каза:

Аз със сигурност ще съм с вас.Няма значение дали сме малко или много, важното е да сме задружни и да пътуваме безопасно :)

Подкрепям!
Отговори

speeeedi снимка speeeedi 27 юни 2012 - 21:51

 Жоро, на 26 юни 2012 - 21:29, каза:

Аз мераклии за колона не виждам, та ако искаш може да караме двамата, та даже и да водиш ако искаш....


не питам да ли ще има поне малка организация а за карането ми се тая
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg