Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

OMV Бояна

Тази тема е заключена « Prev

Jelev снимка Jelev 07 март 2008 - 19:33

днес ще има ли среща на OMW-то ? до сега не съм ходил на срещи и ми се иска да дойда
Отговори

kaka снимка kaka 07 март 2008 - 20:26

Не! Срещите на ОМВ са в неделя, а на Еко - в сряда, и това е написано ясно и точно. Днес е петък, така че... Заповядай в неделя, и носи бонбони :love_opel:

:newsm05_41: <_<

П.П. Няма да мятам темата в коша. Майки, ти също недей. Просто ще я отворим в неделя.
Отговори

Maiky снимка Maiky 09 март 2008 - 01:28

Към 20ч съм горе, по план ще водя още един фен за сефте с Вектра Б, ако оправим и една друга през деня ставаме 3-ма! Очаква се и силно присъствие на МОД екипа! Извинения за липси на бонбони не се приемат, както и извинения за липсващи сектанти! Пък и да ви видя докато съм млад, че следващата Неделя вече ще съм одъртял порядъчно!!!
Айде до след малко!
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 09 март 2008 - 11:54

Там съм :love_opel: значи и бонбони аам :newsm05_41:
Отговори

BladeMan снимка BladeMan 09 март 2008 - 11:58

И аз ше доида !
Отговори

Кристиян снимка Кристиян 09 март 2008 - 13:36

Ще имам възможността и аз да се довлеча с една от двете Калибри....най-сетне!!!! :love_opel: <_< :newsm05_41:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 09 март 2008 - 14:51

аре и аз че минем ако такоа .. :)
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 09 март 2008 - 17:07

Ем там съм 9 и нешо :unsure:
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 09 март 2008 - 19:28

20:00 ще съм там . Ще носа фото :unsure:
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 09 март 2008 - 22:21

Може ли никой да не се обади бе ? :unsure: седехме половин час с BladeMan и още едно момче до колите ... как да ви позная като имаше 200 човека ?
Само видех на Maiky и Неравния колите и нищо ...
Отговори

VectraB снимка VectraB 09 март 2008 - 23:18

Ами и аз бях там ! А исках да се запозная лично с теб Angelinoff ! Ще се разберем на Л.С. да се видим в сряда !
Днес се зарекох, че ще ходя на срещи само в сряда на ЕКО-то. :eko:
Да не говоря, че от коли едвам се измъкнах към 21:30.
Бяха вярно 200 човека, с всякакви коли ! Това не си е работа !

p.s. Така стана, защото я нямаше Кака :blink: , която сега чете скрита ! :unsure:
Както и аз ...
Отговори

pepetko снимка pepetko 10 март 2008 - 00:22

Е*ах му ...... ,200 бонбони ли трябва да донеса бе хора???
Аз съм обникновен студент,ко ще прая то 400лв трбва да вложа в севтето ми на сбирките :unsure:
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 10 март 2008 - 00:39

Не знам за вас, но аз умрях от студ! Иначе беше готино :unsure:
Отговори

mileff снимка mileff 10 март 2008 - 00:41

Аз пък така и не успях да си оправя возилото днес и отново не успях да се кача :unsure:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 10 март 2008 - 00:43

Голяма глигания.. с неотлъчното присъствие на колегите от Опел Клуб КАТ :blink: :unsure:
Отговори

Maiky снимка Maiky 10 март 2008 - 01:05

 Angelinoff, на Mar 9 2008, 09:21 PM, каза:



Е аде де, ти що не го срита Блейди да ни викне?


 jorko_83, на Mar 9 2008, 11:39 PM, каза:



Какъв студ, направо си е лято вече! Хубава масовка, ушаци, много коли, много смях и всякакви екстри! Викам да приобщим Клуб КАТ към нас и така няма да имаме проблеми!
Кака, защо не съм те виждал от 100г?
Отговори

Кристиян снимка Кристиян 10 март 2008 - 01:17

Готино беше...лафче яко...ушаци яко.....студ яко...ГОЛФОВЕ ЯКО....аз си мисля...къде на майтап,къде на сериозно,к'во мислите да се пренесем вече не "Шел"-а?Аман,едно,че идвам рядко и познавам малко от вас,пък и да немога да ви намеря във всичката тая лудница....т'ва си беше като в "Бързи и яростни" преди първата гонка,и как се разбягахме вс.като се появи Фастрата с камерата...хиххихи....айде,надам се у среда па да мога да се ява.....
Отговори

VectraB снимка VectraB 10 март 2008 - 01:25

 Кристиян, на Mar 9 2008, 11:17 PM, каза:

Готино беше...лафче яко...ушаци яко.....студ яко...ГОЛФОВЕ ЯКО....аз си мисля...къде на майтап,къде на сериозно,к'во мислите да се пренесем вече не "Шел"-а?Аман,едно,че идвам рядко и познавам малко от вас,пък и да немога да ви намеря във всичката тая лудница....т'ва си беше като в "Бързи и яростни" преди първата гонка,и как се разбягахме вс.като се появи Фастрата с камерата...хиххихи....айде,надам се у среда па да мога да се ява.....

То на Шега на Майтап, но идеята да се преместим е стара ! Бай ти Митьо отдавна даде такова предложение и много За и Против имаше. Даже и опит да се преместим направихме, но ...
Може би не намерихме подходящото място, не знам. :unsure:
Ако на OMV се събирахме само Опел Клуб-а, нямаше да е проблем.
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 10 март 2008 - 02:40

сичко много хубаво ,ама момента с куките не ме кефи .. ще ме изшибат на края и сичко ще приключи с рацерската ми кариера :)
Отговори

kaka снимка kaka 10 март 2008 - 10:35

 Maiky, на Mar 10 2008, 12:05 AM, каза:

Кака, защо не съм те виждал от 100г?

Щото нещо не ми се идва напоследък... Сигурно остарявам :blink: Или пък пътищата са ми по-интересни понякога :unsure: А и както чета, че има по 100 коли и 200 човека, то сигурно няма и къде да ти преместя вектрата, за какво да идвам? :blink:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg