Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

София Изток

Тази тема е заключена « Prev

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 30 януари 2011 - 21:18

Желаещи за една среща след работа.

Ще е на бензиностанция "ГАЗКОМ" която се намира между "Била" и "Кауфланд"

Лъчката заби тази идея и мислим да се възползваме от нея.

Пичове към 19:00часа

За четвъртък става дума пак


Аз ще гледам да съм там и се надявам да има колеги от Младост, Дървеница, Мусагеница, Дружбите и все що е от района.


Всеки който е фен на марката или просто иска да разпусне малко с приказки за автомобили може да заповяда.

Аз ще съм с моята Астра Ф комби.
Отговори

Globe снимка Globe 30 януари 2011 - 21:25

На мен ми е .. адски по път и точно след работа :) може да мина :mhihi:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 30 януари 2011 - 21:32

Ти пък работиш точно на 100м. и ако не минеш грях ти :mhihi:
Отговори

Globe снимка Globe 30 януари 2011 - 21:33

и живея там :mhihi: на 200 метра от ХИТ-а
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 30 януари 2011 - 21:42

Бижеееееввв :mhihi: :mhihi: :mhihi: :rofl: :mhihi: :mhihi: Там съм на 1000....000%! Най- накрая среща, която е близко до моя блок и на която ще мога да присъствам! Аз предпочитам да е в Четвъртък, защото тогава ще мога да дойда с колата :mhihi:



ААА и още нещо: СРЯДА Е 2ри Февруари и да се съберем, може за хората да е малко подозрително :devil-smiley-019: :mhihi:
Мнението беше редактирано от vaskogts: 30 януари 2011 - 22:04
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 30 януари 2011 - 21:44

Да и мен ме устройва повече там,може и аз да се дотътря ако не съм на работа.
Отговори

bambam снимка bambam 30 януари 2011 - 21:45

Пичове до сега не съм стъпвал на срещи и ако приютите един новобранец в реални условия ще се радвам да се запознаем!
Мнението беше редактирано от bambam: 30 януари 2011 - 21:47
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 30 януари 2011 - 21:52

Еми идвайте щом ви се идва :mhihi: Тя ще е първа среща така че всички сме новобранци :mhihi:


Славе еле и ти ако не дойдеш :mhihi:

Ако на повечето ви е удобно сряда го правим тогава, мен лично ми е все тая за кой ден
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 30 януари 2011 - 21:56

Евала за идеята!Аз съм до 19:00 на работа у Бизнес Парко и след това съм там!
Отговори

bambam снимка bambam 30 януари 2011 - 22:05

Сичко хубаво ама баш на 2-ри ли?Дайте поне в четвъртък да не се излагаме с празника :mhihi:
Мнението беше редактирано от bambam: 30 януари 2011 - 22:06
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 30 януари 2011 - 22:40

Едно неизмито Бертоне приемате ли? :newsm05_41:
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 30 януари 2011 - 23:31

И аз ще гледам да дойда,най-вероятно ще се поява към 20часа,независимо дали е сряда или четвъртък.Ще звънна на някой да видя къде сте и дали има още хора.Предполагам,че на Колегата Бижев идеята е тази среща да стане нещо като редовна,но дайте да е четвъртък.Има си редовна среща насрочена за сряда,посещаемостта е друг въпрос,но поне да не я съботираме и с друга среща.
Мнението беше редактирано от Ивчо: 30 януари 2011 - 23:32
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 31 януари 2011 - 18:42

Идеята ми е срещата да е напълно редовна, аз както и още доста други колеги сме си говорили че доста далеч ни идват срещите в сряда.

Даже на тази среща може да обсъдим място за събиране, паркинга е хубав и голям, но си студ, така че може да помислим за нещо по добро.

Именно защото мисля срещите да станат редовни, и затова предложих сряда или четвъртък. За да си изберем най удобния ден и евентуално да е ден в който няма опел среща.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 31 януари 2011 - 21:03

Аз предлагам да е четвъртък,че сряда има редовна среща на ОКБ,все пак да не я съботираме.Иначе определено на този студ ще трябва да измислим нещо...може даже да помислим нещо за Шела-има къде да се спре,а и вътре може да седнем...помислете,аз само давам предложение.
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 31 януари 2011 - 21:08

Колега ние сме част от ОКБ :newsm05_41:

Няма как да правим саботажи, защото другата среща е на 10км. от нас по права линия :pardon:

Хора кажете кога ви е удобно, защото аз написах че ми е удобно и двата дни...и затова предложих четвъртък.

За кафе да помислим като се съберем. Затова нека първо се съберем и после ще мислим за следващите срещи къде е удобно. Все пак трябва да се съобразим с място, хора и т.н - пушачи също че и те са голяма група :unsure:
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 31 януари 2011 - 21:10

И аз съм за Четвъртък- поне този път, но за следващите според мен е по- добре да решим на место като се видиме иначе тук ще стане голям спам!
Отговори

bambam снимка bambam 31 януари 2011 - 21:17

 vaskogts, на 31 Jan 2011, 21:10, каза:

И аз съм за Четвъртък- поне този път, но за следващите според мен е по- добре да решим на место като се видиме иначе тук ще стане голям спам!

И аз съм за четвъртък.
Имам една идея къде в района може да се прави збирка,но това на срещата. :newsm05_41:
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 31 януари 2011 - 23:00

 bambam, на 31 Jan 2011, 21:17, каза:

И аз съм за четвъртък.
Имам една идея къде в района може да се прави збирка,но това на срещата. :newsm05_41:

Кажи и тука,че аз както съм писал тази седмица трудно ще дойда на време,но от другата (като свърши сесията) мисля да съм редовен посетител.
Аз мисля,че всяка идея ще е от полза,да се измисли как ще изкараме февруари и март,пък като стане топличко можем и по бензиностанциите отвън.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 01 февруари 2011 - 00:16

Аз по-скоро бих казал да преодолеем Февруари,а пък за Март ще го мислим само докато е студено.Ако колегата bambam има предложение нека го сподели сега,за да може направо там да се видим.Ако четвъртък е студено да се чакаме направо на мястото,където колегата предложи.
Отговори

bambam снимка bambam 01 февруари 2011 - 00:59

 Berta_z18xe, на 01 Feb 2011, 0:16, каза:

Аз по-скоро бих казал да преодолеем Февруари,а пък за Март ще го мислим само докато е студено.Ако колегата bambam има предложение нека го сподели сега,за да може направо там да се видим.Ако четвъртък е студено да се чакаме направо на мястото,където колегата предложи.


Както казах по-горе не съм бил по срещи,но знам ,че традиционните места са бензиностанции.
Аз за бензиностанция не се сещам освен ОМВ Младост 1А,но не е това мястото което предлагам,а една пицария в Младост 4 на гърба на БИЛЛА казва се КЛОНДАЙК.Има много място за паркиране и доколкото съм забелязал не е фрашкано с народ.
Все пак това е само предложение ако иска някой от колегите може да завърти едно кръгче да погледне за какво става въпрос.

Поздрави!!!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg