Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

Сбирка тази събота ;-)

Тази тема е заключена « Prev

wazzz снимка wazzz 12 февруари 2007 - 23:04

Аз ще съм във Враца. Дайте да се съберем да ви видя, че ми е домъчняло. :flag: Влади, ти ще можеш ли да дойдеш? Адаш? Ще звънна като се прибера към края на седмицата на Миро (daskal) и на Жоро (joro_vr) - старите опелджий, :flag: да им кажа, че явно не преглеждат напоследък форума. Марио предполагам е на линия. Който ще дойде да напише (грамотно като в добрите години...). 20:00h на OMV за сега. Казвайте... Ще завъртя един телефон и на Монтанската група ако ще се събираме, може да се повозят да се видиме и с тях... :gsi: :25:
:flag: :25: :25: :wave:
Отговори

iavor снимка iavor 13 февруари 2007 - 16:27

Значи Иване ще ти отговоря от миналата тема по повод на това кога са ставали най-хубавите ОПЕЛ сбирки.Най-хубавите ОПЕЛ(подчертавам)сбирки са ставали,когато организацията не е свеждала до това да се съберем хора дето се познаваме от по 7-8 години и да изпростеем-тва са си личнодушевно удовлетворяващи моменти за наща си компания,но извинявай по-хувавтие истински срещи са ставали,огато е имало няква организация.Да минем из града няколко човека,да кажем на един,на 2ри,на 3ти и т.н.Да се обадим на монтанчани и т.н.,и т.н.!

Баце ти ИВан не е "много важен",но е модератор и си върши обективно работа.Правилата тука важат за всички,както са трити мой постове,щото са били лишени за смисъл,така ще бъдат трити и постовете на всеки сгрешил.Освен това той си е изказал мнението!

Сега за сбирката,която е станала.Катера хубаво си е запалил гумите,но това си е в реда на нещата,когато "платзу" рейсинг присъстват на мероприятието :wave: .И не,че аз не идвах с РЕНО на ОПЕЛ срещите...ама 4ри форда и специално да се редат за снимка :25: :25: .Иначе евала,че поне сте вдигнали шум :flag: .

Миро-баце мола ти се имам те за човек,който притежава некво интелектуално ниво не пиши като некакъв 15 годишен пъпчасал пубер бе човек...не ми казвай,че за тебе е важно да идеш да са освиниш и нищо полезно да не извлечеш от някой сбирка!

Що се отнася до бъдещата сбирка,аз за съжаление ще пропусна,но в края на месеца или по-скоро в началото на идния,ще дойда до враца,за да свърша малко работа и на 1000% процента ще мина на сбирка-така ше гледам да настроя графика :flag: :25: :flag: :3:

Айде ОПЕЛ ФОРЕВА и със здраве :25: :3:
Отговори

Ich0 снимка Ich0 13 февруари 2007 - 19:55

Е просто някои почнаха да възприемат сбирките като ОПЕЛ сбирки или изобщо сбирки на неква марка.. Тва се е видяло че тука в нашия град не става :25:

Миро (даскала) по последна за мен информация беше ударил Асконата. За Жоро нищо не знам. Иначе аз ще гледам да дойда в събота да обмениме опит :b070:
Отговори

Марчо снимка Марчо 13 февруари 2007 - 20:09

значи аз ще дойда ако все още имам кола щото ......
абе ще намеря начин да дойда
Отговори

wazzz снимка wazzz 14 февруари 2007 - 17:42

Това е друга приказка... :wave:

Марио ще се возиш в много синя vectra тогава споко ... :flag:
Даслака кога е ударил тая бързата ascona бе...не съм чул. Ще му звъннем и на него. Жоро е слободен ... :25:

Марио я, че си по свободен драсни по едно ЛС тука май в форума бяха писали някакви хора от Враца, с които още не сме се видяли (не са идвали на сбирка) ... или се лъжа. :flag:
Отговори

daskal снимка daskal 14 февруари 2007 - 18:01

Ako трябва да бъдем точни,причината за млевината на асконата беше баща ми,защото той шофираше тогава.Аз не бих допуснал такова нещо.Да бе,лани.
Това се случи още през октомври и оттогава съм малко по-нередовен по сбирките.По асконата има много щети както отпред,така и отзад.Багажника е почти опрял в седалките отзад.Отпред фарове,калници,капак,стъкло....Но мисля да е пак ОН ДЪ РОЪД АГЕЙН на пролет :25:
Има вероятност да мина към аудитата :wave: ,но не се знае още.Гледам ,че и те правят някакви сбирки в кафето на техномаркет.Може да обединим някоя сбирка с тях.
Отговори

Марчо снимка Марчо 14 февруари 2007 - 19:37

wazzz
problemos ke pasamos ! :25:
Отговори

m3tropolis снимка m3tropolis 14 февруари 2007 - 21:12

"бяха писали някакви хора от Враца, с които още не сме се видяли (не са идвали на сбирка) ... или се лъжа.""

не се лъжеш
аз съм нов и съм от Враца , несъм идвал на сбирки
но на тази в събота ще се опитам да дойда :wave:

:25:
моята машина

Публикувано изображение


моята мечта :flag:

Публикувано изображение
Отговори

wazzz снимка wazzz 14 февруари 2007 - 21:28

Тази седмица ще се видим. :25:
Заглеждал съм много пъти Вектрата из града... :flag:
Като каза Даскала за Ауди и ти като продължи, май и аз ще сменям на Ауди ама това е друга тема ... :wave:
Отговори

Марчо снимка Марчо 14 февруари 2007 - 22:52

не че нещо ама мойто ауди ли ще зимаш :25:
айде ще се видим в събота
п.п Иване ти като си дойдеш може така и да звъннеш
:wave:
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 15 февруари 2007 - 18:15

Айде момчетааа! Сигурно и аз ще съм на линия в събота, че сега съм в София, ама мисля събота да се прибирам и ще мина :unsure: :unsure:
Отговори

Марчо снимка Марчо 15 февруари 2007 - 20:07

FiLaRn, на Feb 15 2007, 06:15 PM, каза:

Айде момчетааа! Сигурно и аз ще съм на линия в събота, че сега съм в София, ама мисля събота да се прибирам и ще мина :unsure:  :unsure:
 



аз на тебе съм ти сърдит :unsure: ма айде от мен да мине ще дойда :unsure:



wazzz.абе то събота е малко 17-ти ама айде карай :unsure:
Отговори

Ich0 снимка Ich0 16 февруари 2007 - 19:16

Ей специално пиша да ви кажа, че и аз май ше сменям марката.. Нали е фешън :unsure: Иначе ако нема кръг у емблемата на колата не ми я фалете !!! Айде до събота !
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 16 февруари 2007 - 22:03

нема ли кръг у емблемата не ми я хвалете и аз сменqм марката...
до субота.


хахахах искам само да кажа че марио го е продал вече.... хахахха :unsure: :unsure: :a0 :unsure: 14: :unsure:
Отговори

iavor снимка iavor 16 февруари 2007 - 23:49

Ми щом всички ще си купувате Аудита,влезте във форума на ауди,там пичовете са доста точни и там направо си уговаряйте сбирка нещо...
Отговори

Марчо снимка Марчо 17 февруари 2007 - 00:04

що мислиш че несъм там :D
Отговори

wazzz снимка wazzz 17 февруари 2007 - 01:12

Яворе, гръмни се !
Отговори

iavor снимка iavor 17 февруари 2007 - 01:23

ikov_vr, на Feb 17 2007, 12:04 AM, каза:

що мислиш че несъм там :D
 

Е тва ми беше мисълта щом има така ориентирани хора защо да не намерят топло местенце...кво праат при ръждилниците :unsure: :unsure: :unsure:


Яворе, гръмни се !

не е ли ако искам



:unsure: :mhihi: :kuku: :clap: :unsure:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 17 февруари 2007 - 13:02

незнам кфо да ви кажа баце. :clap: :unsure: :61: :unsure: :unsure: :61: :61: :yuck: :16: :2angry1: :unsure: :mhihi: :61: :kuku: :61:

:clap:
спецялно има толко марки каде у емблемата им има круг... и у опел има, ама те баце сеа не ме караите да затварам темата: :61: :admin4: :clap:

1-во. флоодите. :61:

2-ро. не сте по темата и даже клоните към друга марка. :unsure:

3-то. Обещахте да сме ора. :clap:

Моля ви... :clap:

:61: Та ще има ли опелклуб-бг.ком днеска или не, някои да вземе фото и да снима. И искам да го направим, яко. :61:
Отговори

Марчо снимка Марчо 17 февруари 2007 - 13:40

ще има и то добра :unsure: (да бе кой ли лъжа) айде ще видим :unsure:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg