Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална Среща 2008

Тази тема е заключена

Мишо снимка Мишо 25 април 2008 - 22:07

 haljscho, на Apr 25 2008, 10:59 PM, каза:


С две думи целия Юни е зает и отпада ....
Давайте да хващаме 5-6 Юли докато е още free
Отговори

MoHKaTa снимка MoHKaTa 26 април 2008 - 04:51

Аз предлагам някой от модераторите да пуснат една анкета с която да се разбере само от форум-а колко ще сме присъстващите & евентуално в нея да се включва & датата на сбора!!!
С нетърпение чакам да решите точно кога & по колко ще трябва да се "киха" тъй като много искам да дойда... :newsm05_41:
Отговори

Дамян снимка Дамян 26 април 2008 - 09:25

 MoHKaTa, на Apr 26 2008, 05:51 AM, каза:

Аз предлагам някой от модераторите да пуснат една анкета с която да се разбере само от форум-а колко ще сме присъстващите & евентуално в нея да се включва & датата на сбора!!!
С нетърпение чакам да решите точно кога & по колко ще трябва да се "киха" тъй като много искам да дойда... :newsm05_41:



Колега,това което си написал е много тръдно за изпълнение.Не ни трябва още теми и анкети,просто една огранизация за Юли месец.Хубаво е да се уточни поне до средата на предстоящия месец датата,като окончателна и да се знае предварително.Да се направи банер с рекламата,а не да се пита кога,къде,ма защо там и т.н.
Такакато гледам,може да се направи седмицата преди VW клуб, а именно 18-19 или 25-26-ти,ПРИМЕРНО.
Както виждаш,колега МоНКаТа,малко по горе има не окончателна цена,но поне е ориентировачна.Тоест,от нас зависи по колко ще се дава на кола,колкото повече,толкова по-малко пари на кола,панимаеш.

Ако някой има пряка връзка или може да направи такава с човека-писта Калояново.Нека се помъчи малко и да поразпита

Поздрави и весели празници
Отговори

yasmania снимка yasmania 26 април 2008 - 11:12

Трябва да се определят датите най-вече за да може да се рекламира събитието и за него да узнаят максимално повече хора, чиито интерес трябва да бъде привлечен.

защото в противен случай ще стане както някои колеги казаха... само бройки колеги които следят постоянно тази тема ще знаят вси4ко и биха се навили да дойдат. Факт е че по всякакъв начин във форума трябжа да се привлече интереса, но и под формата на разпечатки плакати и какво ли не трябва да се напише за събитието, и да се пропагандира под най-различни форми и варианти, независимо дали са иновативни находчиви или стандартни ..

Способни ли сме на това ?
Отговори

fanatic снимка fanatic 26 април 2008 - 18:17

Вие май не прочетохте какво писа Муунлорда.....
Отговори

Жорката снимка Жорката 26 април 2008 - 22:05

Много ме съмнява от цяла Б-я да не можем да съберем една задоволителна бройка коли и хора,в се пак е Opel :newsm05_41: :newsm05_41:
А входа по-добре да е 5лв или 6 както е на Божура.Mисля,че на никои истински фен на марката няма да му e проблем това :beer:
А за датата по-добре да има време за организация пък ида се поразчуе малко.И по-важното който се захване с организацията да е сериозна личност :knee:
Аиде дано този път се получи, защото това събитие го чакам от доста време :knee: :hand: :beer: :beer:
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 26 април 2008 - 23:55

 fanatic, на Apr 26 2008, 07:17 PM, каза:

Вие май не прочетохте какво писа Муунлорда.....

прочетохме, че пистата може да се плати от събрания членски внос, но такъв надали е събран, не и в този размер според мен. така че, какво правим...

не го приемайте като заяждане, нека повече неща са ясни, за да се предвижва всичко напред.
Отговори

Krasimir_001 снимка Krasimir_001 28 април 2008 - 23:44

абре защо не се организира в стара загора :newsm05_41: . има голяма писта ( на летището)
Отговори

parshev снимка parshev 29 април 2008 - 00:37

Извинявам се,че нахълтвам в темата.Аз главно чета без пиша,но ми прави впечатление,че е хаос.Ако ми позволите да изкажа мнение,мисля че е нужно първо да се реши кой точно ще се занимава с организацията...Чета главно " Ако има някой да се обади","Да разпита някой...",стана ми ясно само, че колегите от Пловдив имат своята задача да осигурят места за нощувка.Непознавам нито един от вас,но ако съм свободен бих дошъл с голям интерес и желание.

Поздрави!
Отговори

Stoil снимка Stoil 29 април 2008 - 00:44

Паршев, ами то и ти може да помогнеш бе брато
ей го де е Карлово от Пловдив, па още по - близо до Калояново
така че - търсят се културно-масовици / по комунистически / или дейни хора с организаторки способности / по съвременно /
Отговори

Stakity снимка Stakity 29 април 2008 - 07:30

Аиде колеги решаваите каде и кога ще се проведе това събитие че мисля да докарам и 2-та автомобила
да направя малко шоу.
А



Тука да вмъкна нещо.
За колегите които са от Ямбол,Сливен,Стара Загора
в края на месец Юни има събор на манастира Св.Троица.
Ще бъде 2-3 дена може се организираме и да отидем с палатките(които има)
и да си направим шоуто аз съм налиния за там :) ще има бая :unsure: така че които иска да заповяда.
За повече инфо мога да ви кажа до края на тази седмица.

Модераторите ако искат и не им харесва това мнение може да го изтриете :)
Отговори

Дамян снимка Дамян 29 април 2008 - 08:31

По-горе имаше предложение за Стара Загора.Да,там бе доволно преди 2 годинки,но там организацията е слабичка,в смисъл такъв,пистата ви е много обрасала с тревица за съжаление,а това не е никак добре.Но преди да отидем на тревицата имше такава локва,че се наложи да теглим един колега удавник.В краен случей сме там.

Има има хора,които могат помогнат и се обадят,но знаят как седят нещата с парите и затова не се прави нищо конкретно по случея.
Не парата е проблем,а нейното събиране от всички желаещи Опел-маниаци.
По принцип във всеки град има Регионален или ще има,негова е отговорността да събера желаната сума.И вече те уговарят по нататъшнит ени действия.

поздрави.

П.П. За мен лично,от това което се вижда е,че и тази година няма се съберем.Интереса е малък
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 29 април 2008 - 08:32

в четвъртък ще ходя с колегите от ФВ клуб до Хисар за да проверим цени на нощувки за тяхния събор. така че ще черпя инфорамция и за нашия (евентуален) събор. също така ще ги питам за всички варянти, които са проверили за спане до сега.
Отговори

Дамян снимка Дамян 29 април 2008 - 10:08

Това може да го изтриете в края на деня.

ЕТО ТОВА Е ИСТИНСКИ КОЛЕГА.

ВИЗИРАМ ПОСТА ПО-ГОРЕ.Единствения може би,който искам да се съберен на една обща маса.

Поздрави
Отговори

Ambur снимка Ambur 29 април 2008 - 10:26

В BMW форума са пуснали тема за сбирката си този месец и там има линкове на хотели в Пловдив и околията + цени.
Като разбереш нещо за хотелите в Хисаря пиши, пък аз ще се обадя да проверя тези, дето беемвистите са резервирали.
Говоря обаче за хотели 3*** и цените са около 20-30-40 лв на легло, а и за да се говори за отстъпка от цената трябва да се знае за колко човека става въпрос и за КОИ дати, защото (както всички знаем) цените се менят според сезона.

Резервациире в хотелите и кръчмите е най-лесната работа (май) дайте да се спретнем да определим дата и бройка на хората.
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 29 април 2008 - 10:41

http://bmwpower-bg.n...&act=read&id=29

ето така се прави...място, дата, програма...

Които желае и има възможност да присъства, а не... тук ли да е?...а защо там а не тук...
Отговори

tarikataaaa снимка tarikataaaa 29 април 2008 - 11:14

 BOBSI, на Apr 29 2008, 11:41 AM, каза:

http://bmwpower-bg.n...&act=read&id=29

ето така се прави...място, дата, програма...

Които желае и има възможност да присъства, а не... тук ли да е?...а защо там а не тук...



Ами именно.Айде организаторите казвайте точна дата и направете програма нещо подобно като на БМВ.Изработете плакати, стикери и т.н. (ако нямате възможност аз да се заема) .Ще разлепя из околоията и ше зарибя хората тук.Има 20-на добри опелчета.
Чакам конкретни мнения и решения.
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 29 април 2008 - 11:59

в бмв форума организацияте е на ниво, но това им е 6 или 7 събор подред и втори или трети на кялояново.а и самата организация на бмв клуб в България се крепи на много силни хора. в събота живот и здраве ще видя за какво иде реч при тях.

какво стана, някой свърза ли се с г-н Стойлов поне за инфо около цените и необходимите пари. поне да знаем, като инфо от първа ръка. датата остана неизяснена, просто се споменаха някакви цифри в два поста. предлагам Ръководството на опел клуб България да се съберат и да решат дата, след което да е упоменят тук във форума, който може идва, който не - не. с анкетки може да си караме до догодина.



за мое а и не само огромно съжаление, като гледам, да не бъда лош пророк но... и тази година ще се срещаме по чуждите събори :unsure:

 Ambur, на Apr 29 2008, 11:26 AM, каза:

В BMW форума са пуснали тема за сбирката си този месец и там има линкове на хотели в Пловдив и околията + цени.
Като разбереш нещо за хотелите в Хисаря пиши, пък аз ще се обадя да проверя тези, дето беемвистите са резервирали.
Говоря обаче за хотели 3*** и цените са около 20-30-40 лв на легло, а и за да се говори за отстъпка от цената трябва да се знае за колко човека става въпрос и за КОИ дати, защото (както всички знаем) цените се менят според сезона.

Резервациире в хотелите и кръчмите е най-лесната работа (май) дайте да се спретнем да определим дата и бройка на хората.


само така колежке, активност се иска. иначе само си чешеш пръстите.
права си че резервацийте са лесно, но само ако имаме дата и бройка, за да може конкретно да се пита... тази и тази дата цени на нощувки...
Отговори

Stakity снимка Stakity 29 април 2008 - 13:07

Маи първо трябва да се определи точна дата.
Зада може всеки да си погледне графика че туко виж на тази дата е на работа,наряд или е по питщата на родната ни страна и не може да доиде.

Като определите дата проедполагам че повече хора ще се съберем



А за срещата пишете и мене.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg