Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Airbag

Vincent снимка Vincent 24 септември 2007 - 14:21

Сори, че спамя, ама съм си изчел темите :beer:
Значи два пъти ходя да ми чистят грешка на Airbag-a.И двата пъти има еднократно записана грешка (в пасажерската седалка), а няма видим за диагностиката проблем. Първият път я паркирах вечерта и сутринта светна :drinkin2: Месец по-късно возих някакви багажи, но без да местя седалката и пак светна :ph34r: Колата е Астра Г с 4 еърбег-а.
Имал ли е някой подобен проблем? Четох постове на колеги които по няколко пъти им е светвала. <_<
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 24 септември 2007 - 14:28

 Vincent, на Sep 24 2007, 03:21 PM, каза:

Сори, че спамя, ама съм си изчел темите :beer:
Значи два пъти ходя да ми чистят грешка на Airbag-a.И двата пъти има еднократно записана грешка (в пасажерската седалка), а няма видим за диагностиката проблем. Първият път я паркирах вечерта и сутринта светна :drinkin2: Месец по-късно возих някакви багажи, но без да местя седалката и пак светна :ph34r: Колата е Астра Г с 4 еърбег-а.
Имал ли е някой подобен проблем? Четох постове на колеги които по няколко пъти им е светвала. <_<


Тва е положението, колега. Да побутнат малко куплунга майсторите следващия път когато трият грешката. Малко перефраза на рекламата ... "... То само с триене не става, трябва и да се пипне малко ....".
Отговори

Vincent снимка Vincent 24 септември 2007 - 14:47

 bat_jorko, на Sep 24 2007, 03:28 PM, каза:

Тва е положението, колега. Да побутнат малко куплунга майсторите следващия път когато трият грешката. Малко перефраза на рекламата ... "... То само с триене не става, трябва и да се пипне малко ....".


Ми този път го е отворил и го е затворил (в смисъл без да го пръска/чисти). Ще видим колко ще изкара. <_<
Отговори

ЕмбаТа снимка ЕмбаТа 24 септември 2007 - 15:08

 Vincent, на Sep 24 2007, 03:47 PM, каза:

 bat_jorko, на Sep 24 2007, 03:28 PM, каза:

Тва е положението, колега. Да побутнат малко куплунга майсторите следващия път когато трият грешката. Малко перефраза на рекламата ... "... То само с триене не става, трябва и да се пипне малко ....".


Ми този път го е отворил и го е затворил (в смисъл без да го пръска/чисти). Ще видим колко ще изкара. :beer:

Кой майстор ти чисти грешките, къде се намира дай тел?
<_<
Отговори

Оги снимка Оги 24 септември 2007 - 15:11

 Vincent, на Sep 24 2007, 03:21 PM, каза:

...


Така е колега, и на мен се случи същото докато накрая не отидох в БОШ-Цоков (Варна) ... пича провери всичко, намери слабата връзка, запои я и от тогава вече няма грижи. Та проблема при теб е същия, слаба връзка. Трябва да намериш някой съвестен, който да се хване и да я отстрани <_<
Отговори

Vincent снимка Vincent 24 септември 2007 - 15:36

 bat_jorko, на Sep 24 2007, 03:28 PM, каза:

Тва е положението, колега. Да побутнат малко куплунга майсторите следващия път когато трият грешката. Малко перефраза на рекламата ... "... То само с триене не става, трябва и да се пипне малко ....".


Ми този път го е отворил и го е затворил (в смисъл без да го пръска/чисти). Ще видим колко ще изкара. <_<

Сигурно си прав, Оги. Ако светне пак, ще пада по-детайлен оглед.
Отговори

A s t r a снимка A s t r a 24 септември 2007 - 18:51

 Vincent, на Sep 24 2007, 03:21 PM, каза:

Сори, че спамя, ама съм си изчел темите :soangry:
Значи два пъти ходя да ми чистят грешка на Airbag-a.И двата пъти има еднократно записана грешка (в пасажерската седалка), а няма видим за диагностиката проблем. Първият път я паркирах вечерта и сутринта светна <_< Месец по-късно возих някакви багажи, но без да местя седалката и пак светна :ph34r: Колата е Астра Г с 4 еърбег-а.
Имал ли е някой подобен проблем? Четох постове на колеги които по няколко пъти им е светвала. :drinkin2:


Е и аз съм със същия проблем,Моята е с 10 еърбег-а и нещо един ден се опитах да бутна под седалката и от тогава ми светна лампичката и квото и да права не спря и сега тука се чудих къде да хода да ми я оправат грешките и за кви пари съответно ще го направат , че не ми се иска некои да ми сложи теслата :beer:
Отговори

Edip снимка Edip 25 януари 2008 - 16:14

Може ли да ми каже някой колко долу горе ще ми струва да изчистят грешките на компютъра. А дали има начин да се намали разхода, по някакъв начин, харчи около 10л. Колата е Astra G 1.6 16V. Може ли да си сложа газово? Благодаря!
Отговори

don_ray снимка don_ray 25 януари 2008 - 16:37

 Edip, на Jan 25 2008, 04:14 PM, каза:

Може ли да ми каже някой колко долу горе ще ми струва да изчистят грешките на компютъра. А дали има начин да се намали разхода, по някакъв начин, харчи около 10л. Колата е Astra G 1.6 16V. Може ли да си сложа газово? Благодаря!



10 л ? Това си е нормално. По-малко от това зимно време няма как да стане.
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 14 март 2008 - 04:35

а на мен може ли некой да ми каже как да си оправя ръждата, че ми харчи по 20лв/вечер, мога ли да я нулирам по някакъв си начин - ама в домашни условия!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg