Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Календар и реклами за 2013 на ОКБ

CECO_OPEL снимка CECO_OPEL 31 януари 2013 - 15:52

Момчета и аз съм навит , дайте да питаме насам- натам къде правят щампи и да си поръчаме търновската група тениски ?!?
Отговори

DJ Veso снимка DJ Veso 31 януари 2013 - 19:21

Да си кажа честно знам кой се занимава с направата на тениски, но мисля че цената беше от порядъка на 30-35лв. Трябва да проверя, но пък изглеждат страхотно. Виждал съм направена тениска на спортисти и тя струваше тази цена, само за щампи или друго не мога да кажа , но мога да питам. :love_opel: :flag:
Отговори

CECO_OPEL снимка CECO_OPEL 31 януари 2013 - 21:04

Ами колега щом можеш питай ;) ! Аз си мисля ДизАрт май правят ..... ще проверя
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 01 февруари 2013 - 19:50

Значи в Търново фирма ВАЛИ се занимават с щамповане много отдавна,но нямам на представа какви са цените. Що се отнася до рекламни агенции и цените им,аз съм най доволен от Diferent Media . Много са точни ,добро качество на метерялите и цените им са ниски. Ако някой има време и възможност може да провери.
Отговори

DJ Veso снимка DJ Veso 01 февруари 2013 - 20:29

Днес минах през ВАЛИ,цените са поносими, като за една малка щампа цената е лев, а за голямата 5лв., а тениската 5 лв. Отстъпка до 10 бр готова тениска на цена от 10лв.( едноцветна щампа на бяла тениска ) :love_opel: :flag:
Отговори

Vectra_c20xe снимка Vectra_c20xe 02 февруари 2013 - 21:14

Ако има следваща поръчка искам 3 календара и 2 бр.бели химикали , благодаря предварително!
Отговори

CECO_OPEL снимка CECO_OPEL 03 февруари 2013 - 17:05

 donchev1278, на 01 февруари 2013 - 20:29, каза:

Днес минах през ВАЛИ,цените са поносими, като за една малка щампа цената е лев, а за голямата 5лв., а тениската 5 лв. Отстъпка до 10 бр готова тениска на цена от 10лв.( едноцветна щампа на бяла тениска ) :love_opel: :flag:

Браво колега ! Нека пишат всички които искат , за да видим колко горе долу ще се съберем и може да отида и да поръчам ! Примерно логото на ОКБ със знаменцето нали както трябва и отдолу да пише Велико Търново ! Давайте предложения ;) все пак трябва да засенчваме другите клубове хахаха
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 03 февруари 2013 - 22:53

Първо искам да благодаря на Mr^DeatH за това, че отдели време и седства, че да ни уреди и нас с рекламни материали.
И второ и аз съм "за" тесиските, обаче понеже все се цапам предпочитам малко по тъмна тениска с бял надпис :love_opel:
Отговори

dNp снимка dNp 04 февруари 2013 - 22:09

И аз съм ЗА тениски ;)
Отговори

DJ Veso снимка DJ Veso 04 февруари 2013 - 22:26

Колеги, само за протокола: Във ВАЛИ имат само бели тениски, и дали ще са 2 или повече тениски до 10 бр цената е еднаква (10лв), над 10 бр. повече отстъпка и т.н. За един брой не си заслужава.
Другото което е нека да разберем дали ще ни разрешат да ползваме логото на Опел Клуб БГ, като питаме админите, а не през главите им, все пак нека има колегиалност и уважение. :love_opel: :flag:
Отговори

CECO_OPEL снимка CECO_OPEL 05 февруари 2013 - 16:48

Естествено че ще питаме ;) ! Да питам някой от тях на личноо ? аа ?
Отговори

DJ Veso снимка DJ Veso 05 февруари 2013 - 19:20

 CECO_OPEL, на 05 февруари 2013 - 16:48, каза:

Естествено че ще питаме ;) ! Да питам някой от тях на личноо ? аа ?


аз вече пратих съобщение в Фейсбук на Цветарски, чакам отговор.
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 05 февруари 2013 - 22:10

А някой обмисли ли варианта всеки да си закупи някаква тениска каквато той си иска,просто нека бъде изчистена за да може да се щампова или бродира.
Отговори

DJ Veso снимка DJ Veso 05 февруари 2013 - 22:19

 Mr^DeatH, на 05 февруари 2013 - 22:10, каза:

А някой обмисли ли варианта всеки да си закупи някаква тениска каквато той си иска,просто нека бъде изчистена за да може да се щампова или бродира.


Има всякакви варианти, не е задълително да се ползват тениските на "Вали". Важното е да се съберем повече желаещи, а относно бродерията по-красиво е наистина , но и много по-скъпо, най евтино е щампа. :love_opel: :flag:
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 05 февруари 2013 - 22:41

 Mr^DeatH, на 05 февруари 2013 - 22:10, каза:

А някой обмисли ли варианта всеки да си закупи някаква тениска каквато той си иска,просто нека бъде изчистена за да може да се щампова или бродира.

+1 :newsm05_41:
Отговори

fanatic снимка fanatic 05 февруари 2013 - 23:09

 donchev1278, на 04 февруари 2013 - 22:26, каза:

Колеги, само за протокола: Във ВАЛИ имат само бели тениски, и дали ще са 2 или повече тениски до 10 бр цената е еднаква (10лв), над 10 бр. повече отстъпка и т.н. За един брой не си заслужава.
Другото което е нека да разберем дали ще ни разрешат да ползваме логото на Опел Клуб БГ, като питаме админите, а не през главите им, все пак нека има колегиалност и уважение. :love_opel: :flag:


Аз предлагам да се помисли за дизайн,защото това е най-важното. Иначе тениски така или иначе ще правим. Твърдо съм против локални ОКБ неща и ще Ви кажа защо.

През годините, в които се занимавам лично аз с форума не ми се е случвало да толерирам някого защото е от София например. Но пък ми се е случвало да попадам на така наречения "регионален шовинизъм" демек делене на населено място или неща от сорта. Всеки си има право на мнение, но вие бихте могли да дадете пример като измислите дизайн, за фанелка. Подпалете и другите да си направят проект и нека видим кой ще събере най-положителни коментари.

Аз мога да се ангажирам проекта да бъде изчистен от човек, който се занимава с такива неща и да направим серия.

Така хем ще има за всеки,който желае а не само за Търново, хем ще покажем, че сме клуб а не сбирщина.... а и цената става различна...

Само да отбележа, че се занимавам с реклама от доста години... ако ще правите нещо го направете професионално и изпълнимо... аматьорски работи няма смисъл да гледаме.
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 06 февруари 2013 - 11:16

Ето едно предложение в този дух:

Логото на Опел и хълма Царевец или Балдуиновата кула. Все пак трябва да се подчертае, че хората носещи тези аксесоари са от този регион, няма нищо лошо да кажеш от къде си. Шовинизма е друга бира, по добре да не я коментираме, а да я изпием.
Ако се говори за национален вариант, то време е да действате!!!!!!! :confused:
Говори се за тениски, а за шапки няма и лаф. Аз искам черна шапка с лого, пък каквото и да е.
Цената на Вали е доволна, мисля че може да се закупят тениски и да се занесат за щампа при тях. Така може да се поститве по високо качество на материята, защото след първото пране, тениската моге да стане за бърсане на Опели.
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 06 февруари 2013 - 11:19
Отговори

CECO_OPEL снимка CECO_OPEL 06 февруари 2013 - 13:48

 fanatic, на 05 февруари 2013 - 23:09, каза:

Аз предлагам да се помисли за дизайн,защото това е най-важното. Иначе тениски така или иначе ще правим. Твърдо съм против локални ОКБ неща и ще Ви кажа защо.

През годините, в които се занимавам лично аз с форума не ми се е случвало да толерирам някого защото е от София например. Но пък ми се е случвало да попадам на така наречения "регионален шовинизъм" демек делене на населено място или неща от сорта. Всеки си има право на мнение, но вие бихте могли да дадете пример като измислите дизайн, за фанелка. Подпалете и другите да си направят проект и нека видим кой ще събере най-положителни коментари.

Аз мога да се ангажирам проекта да бъде изчистен от човек, който се занимава с такива неща и да направим серия.

Така хем ще има за всеки,който желае а не само за Търново, хем ще покажем, че сме клуб а не сбирщина.... а и цената става различна...

Само да отбележа, че се занимавам с реклама от доста години... ако ще правите нещо го направете професионално и изпълнимо... аматьорски работи няма смисъл да гледаме.

Щом ще се правят тениски за всички , няма смисъл да се делим ;) с това съм съгласен !
Отговори

DJ Veso снимка DJ Veso 07 февруари 2013 - 21:31

Аз съм за това да не се делим,но всеки човек е индивидуален според себе си.
Нека има тениски и евентуално шапки с логото на ОКБ, аз бих си купил не само една, но моята идея беше да използваме от логото знамецето и надписа Опел, и подобно на оригиналното лого да се направи и на местно ниво. Все пак всеки иска да се отличава по някакъв начин.
Благодаря на fanatic за отговора , надявам се по нататък да има и споменатите по горе неща. :love_opel: :flag:
Отговори

CECO_OPEL снимка CECO_OPEL 07 февруари 2013 - 21:43

Да , добре ще е да има и на местно ниво тениски ... ама да почакаме да видим какво ще стане със тези които се очакват за всички ... :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg